Sport w TV: środa 24 kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 29. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC

01:55 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa G , 3. kolejka: ATLÉTICO MINEIRO – CA PENAROL 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki

17:50 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: WISŁA PŁOCK – MIEDŹ LEGNICA 

Komentarz: Tomasz Lach – Tomasz Łapiński

17:50 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – ARKA GDYNIA 

Komentarz: Bożydar Iwanow – Przemysław Łagożny

18:00 Magazyn LALIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

18:30 Greek Super League – 7. kolejka , playoff: ARIS FC – OLYMPIAKOS SFP

Komentarz: Adam Kotleszka

18:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: FC LORIENT – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Eryk Szpruch – Adrian Gątarek

19:55 Premier League – 29. kolejka: STUDIO 

Studio: Radosław Przybysz – Piotr Żelazny, Marcin Wasilewski
Reporter: Jakub Krupa (Liverpool)


20:20 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: LECHIA GDAŃSK – POLONIA WARSZAWA 

Komentarz: Paweł Ślęzak – Marcin Kaczmarek (z Gdańska)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

20:25 Jupiler Pro League – 35. kolejka: CLUB BRUGGE – KRC GENK 

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Rafał Wyrzykowski

20:40 Premier League – 29. kolejka: WOLVERHAMPTON – BOURNEMOUTH 

Komentarz: Tomasz Górski – Jarosław Koliński

20:40 Premier League – 29. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek

20:55 Eredivisie – 31. kolejka: AFC AJAX – EXCELSIOR

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki

20:55 Premier League – 29. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2 Youtube:  Robert Sychowski
Komentarz w Flash Score: Tomasz Brzozowski

20:55 Coppa Italia – 1/2 finału: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA 

Komentarz: Marcin Lepa – Przemysław Łagożny

20:55 Premier League – 29. kolejka: CRYSTAL PALACE – NEWCASTLE UNITED 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Borkowski

20:55 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED – SHEFFIELD UNITED 

Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Maciej Łuczak
Komentarz w Flashscore: Patryk Popiołek

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OGC NICE 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: AS MONACO – LILLE OSC 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak


00:30 MLB – sezon zasadniczy: WASHINGTON NATIONALS – LOS ANGELES DODGERS


03:30 MLB – sezon zasadniczy: LOS ANGELES ANGELS – BALTIMORE ORIOLES


19:00 MLB – sezon zasadniczy: ST.LOUIS CARDINALS – ARIZONA DIAMONDBACKS


18:55 FOGO Futsal Ekstraklasa – 1. kolejka playoff: DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE – GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO na żywo

Komentarz: Hubert Bugaj – Krzysztof Kuchciak


01:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka: NY RANGERS – WASHINGTON CAPITALS 


01:35 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: FLORIDA PANTHERS – TAMPA BAY LIGHTNING


03:35 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: WINNIPEG JETS – COLORADO AVALANCHE


04:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: VANCOUVER CANUCKS – NASHVILLE PREDATORS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


13:30 UCL Pro Series – Wyścig Dookoła Turcji, Turcja: ETAP 4


15:30 UCL World Tour – Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 1


17:45 Magazyn BASKET+ 


18:55 EuroLiga – 1/4 finału: AS MONACO – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ 

Komentarz: Łukasz Wiśniewski – Wojciech Kamiński

20:55 EuroLiga – 1/4 finału: FC BARCELONA – OLYMPIACOS PIREUS 

Komentarz: Radosław Spiak – Piotr Pamuła


17:50 Orlen Superliga – 23. kolejka, grupa finałowa: KPR GMINY KOBIERZYCE – KGHM MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź – Patrycja Szarmacher (z Kobierzyc)
Reporter: Tomasz Krochmal 


18:20 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 20:30)


18:20 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: INDUSTRIA KIELCE – SC MAGDEBURG


20:00 PlusLiga – finał: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Marek Magiera – Jakub Bednaruk, Piotr Gruszka (z Zawiercia)
Reporterka: Bożena Pieczko 

20:30 PlusLiga – finał: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Zawiercia)


11:00 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1. runda: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA


15:25 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1. runda: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


20:45 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1. runda: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


11:00 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: JAUME ANTONI  MUNAR CLAR  – NUNO BORGES

Komentarz: Tomasz Lorek 

11:00 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: JESSICA BOUZAS MANEIRO – PAULA BADOSA GIBERT 

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

12:55 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: ROMAN SAFFIULIN – THIAGO SEYBOTH WILD
*(po zakończeniu meczu Munar vs Borges)

Komentarz: Michał Krogulec 

13:30 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: NAOMI OSAKA – GREET MINNEN


13:35 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: DANIEL ALTMAIER – THIAGO SEYBOTH WILD
*(po zakończeniu meczu Saffiulin vs Wild)

Komentarz: Dawid Olejniczak 

15:10 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: EMMA RADUCANU – MARIA COURLES CARLE


15:30 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: LUCIANO DARDERI – MARTIN LANDALUCE

Komentarz: Dawid Olejniczak 

16:05 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: MAGDA LINETTE – ELISABETTA COCCIARETTO

Komentarz: Żelisław Żyżyński

17:00 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: THANASI KOKKINAKIS – JACK DRAPER

Komentarz: Dawid Olejniczak 

18:35 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: MAGDALENA FRĘCH – JACQUELINE CRISTIAN

Komentarz: Dawid  Celt

18:45 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: BOTIC VAN DE ZANDSCHULP – CHRISTOPHER EUBANKS
*(po zakończeniu meczu Kokkinakis vs Draper, z powodu rozpoczecia sie studia do meczu Warta Zawiecie vs  Jastrzęvbski Węgiel kontynuacja w Polsacie Sport News)

Komentarz: Filip Gawęcki 

19:40 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1.runda: SARA BEJLEK – ANNA BLINKOWA


19:35 Formuła 1 H20 UIM World Championship, Rajd  Wietnamu: PODSUMOWANIE


18:25 Speedway Ligaen – 3. kolejka: SONDERJYLLAND ELITE SPEEDWAY – ESBJERG VIKINGS

Komentarz: Marcin Musiał – Marcin Kużbicki 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom