Sport w TV: czwartek – 28 kwietnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC


17:50 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: ODRA OPOLE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE na żywo


17:50 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW 


20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 


20:20 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS TYCHY na żywo

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Marcin Kaczmarek (z Olsztyna)
Reporter: Paweł Ślęzak
Komentarz w Radio Gol 3: Bartosz Pająk (z Olsztyna)

20:30 Magazyn LALIGA SHOW


20:30 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)

Studio: Rafał Kędzior – Michał Zachodny, Artur Wichniarek

20:40 Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Mateusz Stóf

20:55 Liga Europy UEFA – 1/2 finału: RB LIPSK – RANGERS FC na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz


20:55 Liga Europy UEFA – 1/2 finału: WEST HAM UNITED FC – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Jan Micygiewicz


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/2 finału: LEICESTER CITY FC – AS ROMA na żywo

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Borkowski


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/2 finału: FEYENOORD – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Radosław Przybysz (z Rotterdamu)

21:00 Liga Europy UEFA/Liga Konferencji Europy UEFA – 1/2 finału: MULTILIGA na żywo


21:00 Magazyn LIGA ELEVEN 


21:30 Magazyn LIGUE 1 SHOW


23:45 Liga Europy UEFA/Liga Konferencji Europy UEFA – 1/2 finału: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo


20:40 FA Women’s Super League – 20. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo



00:30 Major League Baseball: PITTSBURGH PIRATES – MILWAUKEE BEVERS 


03:30 Major League Baseball: LOS ANGELES ANGELS – CLEVELAND GUARDIANS 


19:00 Major League Baseball: MINNESOTA TWINS – DETROIT TIGERS 


22:00 Major League Baseball: LOS ANGELES ANGELS – CLEVELAND GUARDIANS 


19:00 Katie Taylor – Amanda Serrano, Nowy Jork, USA: KONFERENCJA PRASOWA 


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY

Redakcja: Edward Durda, Maciej Jędrych

22:55 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło


20:00 Premier League Darts, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 12 na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek


14:00 PGA European Tour – Catalunya Championship, Girona, Hiszpania: I RUNDA na żywo
*(o 19:30  w Golf Channel)

Komentarz: Jacek Person

21:30 PGA Tour – Mexico Open at Vidanta, Vallarta, Meksyk: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person 


01:35 NHL: WINNIPEG JETS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo


01:35 NHL: NEW YORK RANGERS – MONTREAL CANADIENS na żywo


02:35 NHL: DALLAS STARS – ARIZONA COYOTES na żywo

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

02:35 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – LOS ANGELES KINGS na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


19:25 Mistrzostwa Świata dywizji 1B, Tychy: STUDIO na żywo

Studio: Anna Kozińska – Grzegorz Piekarski, Wojciech Tkacz (z Tychów)
Reporter: Olga Rybicka

19:55 Mistrzostwa Świata dywizji 1B, Tychy: POLSKA – UKRAINA na żywo

Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki (z Tychów)


15:30 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

23:00
 Tour of Hellas, Grecja: ETAP 2 

Komentarz: Igor Błachut


17:45 Magazyn BASKET+ 


19:30 Turkish Airlines Euroliga – play-off, 1/4 finału: ANADOLU EFES STAMBUŁ – AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN na żywo


21:30 Magazyn NBA ACTION

Redakcja: Dominik Woźniak

22:00 Magazyn BASKET OFFICE na żywo
*(o 23:00 dogrywka w Canal+ Online)

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski
Redakcja; Piotr Bugajny, Dominik Woźniak, Szymon Przedpełski


17:00 Mistrzostwa Europy EHF: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 26. kolejka: THW KIEL – HSG WETZLAR na żywo


20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA na żywo

Gość: Otylia Jędrzejczak


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo


22:00 Magazyn WGP KICKBOXING



13:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia – 1/2 finału: MARK WILLIAMS – JUDD TRUMP na żywo

Komentarz: Rafał Jewtuch, Jarosław Kowalski

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia – 1/2 finału: JOHN HIGGINS – RONNIE O’SULLIVAN na żywo


11:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: NURIA PARRIZAS DIAZ – SORANA CIRSTEA na żywo


13:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: SIMONA HALEP – SHUAI ZHANG na żywo


15:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: VERONIKA KUDERMETOVA – PAULA BADOSA na żywo


17:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: AMANDA ANISIMOVA – ARYNA SABALENKA na żywo


20:00 PGE Ekstraliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI na żywo


22:00 Magazyn SPEEDWAY+


17:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(o 18:55 i 20:55 również w Eurosport 2)

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie