Sport w TV: czwartek – 30 grudnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Portugal Bwin – 16. kolejka: FC PORTO – SL BENFICA


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

19:00 Magazyn DEBATA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Filip Surma, Łukasz Wiśniowski – Paweł Wojtala, Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski, Piotr Koźmiński

20:00 Magazyn LA MANITA

Gość: Miguel Ángel Román

20:40 Sky Bet Championship – 25. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:10 Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – BURNLEY FC

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski, Kamil Aleksandrowicz
21:55 Liga Portugal Bwin – 16. kolejka: FC PORTO – SL BENFICA na żywo

Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Maciej Jędrych


13:30 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 13 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk

21:15 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 13 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


01:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – NEW YORK RANGERS

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek

01:05 NHL: BUFFALO SABRES – NEW JERSEY DEVILS


01:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NASHVILLE PREDATORS


02:35 NHL: ST. LOUIS BLUES – EDMONTON OILERS


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – PHILADELPHIA FLYERS


04:35 NHL: ANAHEIM DUCKS – VANCOUVER CANUCKS


13:30 Magazyn NHL ON THE FLY


18:55 Svenska Hockeyligan: LINKÖPING HC – DJURGÅRDENS IF


13:40 X2O Badkamers Trofee – Azencross, Loenhout, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET


14:55 X2O Badkamers Trofee – Azencross, Loenhout, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


13:00 Liga CBA – 16. kolejka: ZHEJIANG GUANGSHA LIONS – BEIJING DUCKS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: POLSKI CUKIER PSZCZÓŁKA START LUBLIN – GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK

Komentarz: Tomasz Jankowski – Marek Popiołek

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Dominik Woźniak


18:00 easyCredit BBL – 14. kolejka: RATIOPHARM ULM – BG GÖTTINGEN na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

18:30 Magazyn NBA ACTION
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Remigiusz Kula

23:00 Magazyn BASKET OFFICE

Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Kamil Chanas, Michał Łopaciński


11:20 Puchar Świata, Bormio, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Marcin Szafrański – Rafał Głowacki


17:55 Puchar Czterech Narodów, Gdańsk: STUDIO

Studio: Marcin Rams – Adrian Nogowski, Paweł Paczkowski (z Gdańska)
Reporter: Sylwia Michałowska


18:25 Puchar Czterech Narodów, Gdańsk: POLSKA – HOLANDIA

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Artur Siódmiak (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek


17:30 PlusLiga – 13. kolejka: CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Komentarz w PS: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Janusz Siennicki

17:55 Tauron 1. Liga – 10. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – AZS AGH KRAKÓW


20:30 PlusLiga – 13. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

20:30 Lega Pallavolo Serie A – 12. kolejka: ALLIANZ MILANO – ITAS TRENTINO


20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Igor Marczak, Paweł Wyrobek – Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Andrzej Kostyra, Andrzej Janisz, Tomasz Marciniak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:55)


20:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie