Sport w TV: środa – 29 grudnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


18:00 Magazyn LALIGA WORLD

Redakcja: Leszek Orłowski

20:25 Premier League – 20. kolejka: CHELSEA FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:55 Sky Bet Championship – 25. kolejka: READING FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Mateusz Majak – Filip Kapica

21:10 Premier League – 20. kolejka: BRENTFORD FC – MANCHESTER CITY FC 

Komentarz: Adrian Olek – Rafał Nahorny

21:55 Liga Portugal Bwin – 16. kolejka: SPORTING CP – PORTIMONENSE SC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


13:20 Tour de Ski, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

14:55 Tour de Ski, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych


13:30
Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 12 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek

20:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 12 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 22:00 również w TVP Sport)

Komentarz: Jakub Łokietek


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – MONTREAL CANADIENS


04:35 NHL: SAN JOSE SHARKS – ARIZONA COYOTES


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


13:30 Magazyn NHL ON THE FLY


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Marcin Froelich

21:30 Liga ACB – 15. kolejka: LENOVO TENERIFE – VALENCIA BASKET na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:25 LNB Pro A: MECZ GWIAZD

Komentarz: Krzysztof Sendecki


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


09:50 Puchar Świata, Lienz, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo


11:00 Puchar Świata, Bormio, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo


13:00 Puchar Świata, Lienz, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo


18:05 Puchar Czterech Narodów, Gdańsk: STUDIO

Studio: Marcin Rams (z Gdańska)
Reporter: Sylwia Michałowska

18:25 Puchar Czterech Narodów, Gdańsk: POLSKA – JAPONIA

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Artur Siódmiak (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


17:30 PlusLiga – 13. kolejka: LUK LUBLIN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

Komentarz w Radio Gol 2: Janusz Siennicki

20:30 Lega Pallavolo Serie A – 15. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – VERONA VOLLEY


23:00 Lega Pallavolo Serie A – 15. kolejka: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – CUCINE LUBE CIVITANOVA


15:15 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 18:15)

Studio: Michał Korościel
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

16:00 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 17:40 i 18:25)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski
Reporter: Kacper Merk

16:30 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Mateusz Stóf

19:40 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KRONIKA 


19:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI


20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE na żywo


20:40 Magazyn 3. SERIA na żywo

Studio: Marcin Rams


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:55)


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie