Sport w TV: czwartek – 30 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: LEGIA WARSZAWA – LEICESTER CITY FC 00:10 Copa Sudamericana – 1/2 finału: CLUB LIBERTAD – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: LEGIA WARSZAWA – LEICESTER CITY FC


00:10 Copa Sudamericana – 1/2 finału: CLUB LIBERTAD – RED BULL BRAGANTINO na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

01:30 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – PHILADELPHIA UNION

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak

02:25 Copa Libertadores – 1/2 finału: BARCELONA SC – FLAMENGO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

16:45 Magazyn MECZ DNIA 

Studio: Adam Sławiński – Wojciech Piela, Maciej Śliwowski

17:30 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: STUDIO na żywo

Studio: Justyna Kostyra – Piotr Stokowiec, Michał Zachodny
Studio on-site: Szymon Ratajczak – Arkadiusz Malarz (z Łazienkowskiej)

17:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: STUDIO na żywo
*(do 18:30, od 18:30 w TVP 2, również o 20:45)

Studio: Sylwia Dekiert – Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak (z Warszawy)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Kornacki

18:35 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: SSC NAPOLI – SPARTAK MOSKWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Michał Borkowski

18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: LEGIA WARSZAWA – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Wojciech Kowalewski (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk

18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: OLYMPIQUE LYON – BRØNDBY IF na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: SPARTA PRAGA – GLASGOW RANGERS na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa B: REAL SOCIEDAD – AS MONACO na żywo

Komentarz: Dawid Król – Dominik Piechota

18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa B: SK STURM GRAZ – PSV EINDHOVEN na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: ROYAL ANTWERP FC EINTRACHT FRANKFURT na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: FENERBAHÇE STAMBUŁ OLYMPIACOS FC na żywo

Komentarz: Rafał Kędzior

18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: LASK LINZ MACCABI TEL AWIW na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: FC ALASZKERT HJK HELSINKI na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa B: KAA GENT ANORTHOSIS FAMAGUSTA na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa B: FK PARTIZAN FLORA TALLINN na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: ZORIA ŁUGAŃSK AS ROMA na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa C: CSKA SOFIA FK BODØ/GLIMT na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: AZ ALKMAAR FK JABLONEC na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: CFR CLUJ RANDERS FC na żywo


18:45 Liga Europy UEFA/Liga Konferencji Europy UEFA: MULTILIGA na żywo


20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Lipiński

20:45 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

Studio: Przemysław Iwańczyk – Maciej Żurawski, Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

20:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: CELTIC GLASGOW BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz w Viaplay:
Marcin Borzęcki – Radosław Gilewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: LAZIO RZYM LOKOMOTIW MOSKWA na żywo

Komentarz w Viaplay: Mateusz Juza
Komentarz w Radio Gol 2: Julian Kamieniecki


20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: OLYMPIQUE MARSYLIA GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Dominik Piechota

20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: ŁUDOGOREC RAZGRAD FK CRVENA ZVEZDA na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: SPORTING BRAGA FC MIDTJYLLAND na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: FERENCVÁROSI TC REAL BETIS BALOMPIÉ na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa H: KRC GENK GNK DINAMO ZAGRZEB na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa H: WEST HAM UNITED SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Dawid Szymczak – Maciej Śliwowski

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: FEYENOORD ROTTERDAM SLAVIA PRAGA na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: 1. FC UNION BERLIN MACCABI HAJFA na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: FC KOPENHAGA LINCOLN RED IMPS na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: PAOK SALONIKI ŠK SLOVAN BRATYSŁAWA na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: VITESSE ARNHEM STADE RENNAIS na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: TOTTENHAM HOTSPUR NŠ MURA na żywo

Komentarz w Radio Gol 3: Antoni Borkowski

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa H: FC BASEL  KAIRAT AŁMATY na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. kolejka, grupa H: OMONIA NIKOZJA QARABAĞ FK na żywo


18:00 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych

22:10 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Albert Sosnowski, Wojciech Bartnik


20:00 Porsche Esports Sprint Challenge Poland: RUNDA III CIRCUIT DES 24 HEURES DU MANS

Komentarz: Filip Kapica – Mikołaj Sokół


18:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – 1/2 finału: PORTUGALIA – KAZACHSTAN na żywo

Komentarz: Hubert Bugaj – Maciej Górecki


19:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Szkocja: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

22:30 PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL – Pre-season: DALLAS STARS – FLORIDA PANTHERS na żywo


18:55 Swedish Hockey League: IK OSKARSHAMN BRYNÄS IF


13:20 Tour of Sicily, Włochy: ETAP 3 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:00 CRO Race, Chorwacja: ETAP 3 na żywo

Komentarz: Adam Probosz


16:45 Atak na rekord świata, Grenchen, Szwajcaria: JAZDA GODZINNA


17:20 Energa Basket Liga – 5. kolejka: ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI KING SZCZECIN

Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski

20:40 Turkish Airlines Euroliga – 1. kolejka: REAL MADRYT ANADOLU EFES STAMBUŁ

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


17:00 Puchar Świata, Yankton, USA: ŁUK REFLEKSYJNY KOBIET 

Komentarz: Igor Błachut


18:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa A: HC MIESZKOW BRZEŚĆ MOL-PICK SZEGED 


18:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: DINAMO BUKARESZT FC PORTO SOFARMA 


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 6. kolejka: MT MELSUNGEN SC MAGDEBURG


20:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa A: MONTPELLIER HANDBALL THW KIEL 



17:00 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

20:30 Tauron 1. Liga – 3. kolejka: BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ BBTS BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Robert Małolepszy


20:15 Magazyn KOLOSEUM

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Paweł Wyrobek – Karolina Owczarz, Marcin Tybura, Przemysław Saleta, Konrad Kaczmarkiewicz


13:45 Liga Mistrzów, Norwegia: ZAWODY

Komentarz: Bogusław Solecki


08:00 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/4 finału: WARWARA GRACZEWA – ALISON VAN UYTVANCK na żywo


09:30 Drużynowy Puchar Świata na wózkach, Sardynia, Włochy: DZIEŃ 4 
*(do 23:00)


09:45 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/4 finału: JAQUELINE ADINA CRISTIAN – ALEKSANDRA KRUNIĆ na żywo


11:30 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/4 finału: JULIJA PUTINCEWA – ANASTASIA GASANOWA na żywo


13:00 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/4 finału: ANASTAZJA POTAPOWA – REBECCA PETERSON na żywo


16:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/8 finału: JESSICA PEGULA – ONS JABEUR na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Dawid Celt

18:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/8 finału: ELISE MERTENS – DANIELLE COLLINS na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

20:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/8 finału: ELINA SWITOLINA – ELENA-GABRIELA RUSE na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Katarzyna Kaleta

21:45 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/8 finału: BELINDA BENCIC – TEREZA MARTINCOVÁ na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski


22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Mateusz Kędzierski


18:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 20:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie