Sport w TV: czwartek 4 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Premier League – 31. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED 02:25 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa F, 1. kolejka: CA SAN LORENZO – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 31. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED


02:25 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa F, 1. kolejka: CA SAN LORENZO – SE PALMEIRAS 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki 

18:40 Eredivisie – 28. kolejka: FC VOLENDAM – FEYENOORD 

Komentarz: Piotr Przybysz – Przemysław Łagożny 

19:55 Premier League – 31. kolejka: STUDIO 


19:55 LaLiga EA Sports – 26. kolejka: GRANADA CF – VALENCIA CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała 

20:25 Premier League – 31. kolejka: LIVERPOOL FC – SHEFFIELD UNITED 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Adrian Olek – Michał Zachodny
Komentarz w Flash Score: Patryk Popiołek 


20:55 Eredivisie – 28. kolejka: AFC AJAX – GO AHEAD EAGLES 

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki

21:10 Premier League – 31. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED 

Komentarz w Viaplay: Andrzej Twarowski, – Michał Gutka
Komentarz w Flash Score: Tomasz Brzozowski


00:30 MLB – sezon zasadniczy: WASHINGTON NATIONALS – PITTSBURGH PIRATES


04:00 MLB – sezon zasadniczy: LOS ANGELES DODGERS – SAN FRANCISCO GIANTS


22:00 MLB – sezon zasadniczy: MINNESOTA TWINS – CLEVELAND GUARDIANS


21:40 Magazyn RING TVP SPORT 


14:00 Mistrzostwa Świata, Schaffhausen, Szwajcaria – Faza grupowa mężczyzn: SZWAJCARIA – WŁOCHY


20:00 PDC Darts – Premier League Darts, Manchester, Anglia, 10. kolejka: DZIEŃ 10 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


18:55 FOGO Futsal Ekstraklasa – 29. kolejka: PIAST GLIWICE – CONSTRACT LUBAWA 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Mateusz Gołas 


22:00 PGA Tour – Texas Open, San Antonio, USA: RUNDA 1 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS – NEW JERSEY DEVILS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – TAMPA BAY LIGHTNING


03:35 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – EDMONTON OILERS


03:35 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – SEATTLE KRAKEN


04:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA COYOTES – VANCOUVER CANUCKS


12:00 Magazyn: NHL ON THE FLY


15:30 UCL World Tour – Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania: ETAP 4


17:20 Orlen Basket Liga – 27. kolejka: DZIKI WARSZAWA – ENEA STELMET ZASTAL ZIELONA GÓRA 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporterka: Agnieszka Łapacz 

17:45 Magazyn BASKET+ 


18:00 Magazyn NBA ACTION


19:30 Orlen Basket Liga – 27. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – TREFL SOPOT


20:25 EuroLiga – 33. kolejka: ALBA BERLIN – PARTIZAN BELGRAD 

Komentarz: Adam Romański – Wojciech Kamiński

20:25 EuroLiga – 33. kolejka: FC BARCELONA – MACCABI TEL AVIW

Komentarz: Radosław Spiak – Tomasz Jankowski


17:40 Eliminacje Mistrzostw Europy, faza grupowa, grupa 8: KOSOWO – POLSKA 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź 


18:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga – 28. kolejka: FRISCH AUF! GOPPINGEN 


19:30 Liga Mistrzów EHF  –  1/8 finału: TELEKOM WESZPREM HC – OTP BANK PICK SZEGED


20:30 Liga Mistrzów EHF  –  1/8 finału: PSG HANDBALL – ORLEN WISŁA PŁOCK

Komentarz w Eurosporcie 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz alternatywny: Piotr Karpiński – Kamil Jura


17:30 PlusLiga – 29.kolejka: TREFL GDAŃSK – EXACT SYSTEMS HEMARPOL CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Damian Dacewicz – Witold Roman 

20:30 PlusLiga – 29.kolejka: BARKOM KAZHANY LWÓW – ENEA CZARNI RADOM

Komentarz: Tomasz Krochmal – Ireneusz Mazur (z Wielunia)


14:00 Snooker Tour Championship – Anglia: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 

Komentarz: Piotr Garboliński – Rafał Jewtuch

20:00 Snooker Tour Championship – Anglia: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 

Komentarz: Piotr Garboliński – Rafał Jewtuch 


18:00 Gala One Punch, Ostrowiec Świętokrzyski: WAŻENIE 

Prowadzący: Igor Marczak (z Ostrowca Świętokrzyskiego) 

20:00 Magazyn KOLOSEUM 

Prowadzący: Łukasz Jurkowski, Igor Marczak – Arbi Shamaev, Adrian Gunia,Bartłomiej Stachura, Przemysław Saleta, Bartłomiej Przybyła


13:00 ATP Tour 500 – Millenium Estoril Open, Estoril, Portugalia, 2.runda: JAN CHOINSKI – HUBERT HURKACZ 

Komentarz: Tomasz Lorek 

17:00 WTA Tour 500 – Credit One Charleston  Open, Charleston, USA,  2.runda: DANIELE COLLINS – ONS JABEUR


19:00 WTA Tour 500 – Credit One Charleston  Open, Charleston, USA,  2.runda: JESSICA PEGULA – MAGDA LINETTE


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom