Sport w TV: piątek 5 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Ligue 1 Uber Eats – 28. kolejka: LILLE OSC – OLYMPIQUE MARSYLIA 01:55 Copa Sudamericana – faza grupowa, grupa H, 1. kolejka: SPORTIVO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Ligue 1 Uber Eats – 28. kolejka: LILLE OSC – OLYMPIQUE MARSYLIA


01:55 Copa Sudamericana – faza grupowa, grupa H, 1. kolejka: SPORTIVO LUQUEÑO – RACING CLUB 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki 

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Piotr Bugajny – Jarosław Gambal (z Krakowa)

17:50 Fortuna 1.Liga – 26. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Marcin Kalita – Tomasz Łapiński 

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 27. kolejka: CRACOVIA – ŁKS ŁÓDŹ

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Trela (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Szymon Gawrycki-Tkacz 


18:20 2.Bundesliga – 28. kolejka: HANSA ROSTOCK – WEHEN WIESBADEN 


18:20 2.Bundesliga – 28. kolejka: SC PADERBORN – HERTHA BSC 

Komentarz: Kamil Kania 

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak, Rafał Wolski (z Radomia)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Maciej Klimek

20:15 Slovenian Football – 29. kolejka: NK ALUMINIJ – NK MARIBOR 

Komentarz: Tomasz Górski 

20:20 Fortuna 1.Liga – 26. kolejka: ARKA GDYNIA – CHROBRY GŁOGÓW 

Komentarz: Bożydar Iwanow – Marcin Kaczmarek (z Gdyni)
Reporter: Paweł Ślęzak 

20:20 Bundesliga – 28. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – WERDER BREMA

Komentarz: Szymon Ratajczak – Radosław Gilewicz 

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 27. kolejka: RADOMIAK RADOM – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Radomia)
Komentarz audiodeskrypcyjny: Kamil Gapiński
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski
Komentarz w Flash Score: Piotr Świniarski 

20:40 Serie A TIM – 31. kolejka: US SALERNITANA – US SASSUOLO

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak  

20:40 eWinner 2 Liga – 27. kolejka: KOTWICA KOŁOBRZEG – POGOŃ SIEDLCE 

Komentarz: Aleksander Roj – Robert Podoliński (z Kołobrzegu) 

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 28. kolejka: LILLE OSC – OLYMPIQUE MARSYLIA 

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz  Mateusz Majak 

20:55 Saudi Pro League – 27. kolejka: AL ITTIHAD – AL TAAWON 

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń 

20:55 Saudi Pro League – 27. kolejka: DAMAC FC – AL NASSR 

Komentarz: Mateusz Stefanik – Piotr Kobierecki 

20:55 Saudi Pro League – 27. kolejka: AL KHALEEJ – AL HILAL 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Przemysław Łagożny 

20:55 Sky Bet Championship – 41. kolejka: ROTHERHAM UNITED – PLYMOUTH ARGYLE 


18:15 Eliminacje do Euro 2025, faza grupowa, 1. kolejka, grupa 4, Kopavogur, Islandia: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Joanna Tokarska, Hanna Urbaniak 

18:40 Eliminacje do Euro 2025, faza grupowa, 1. kolejka, grupa 4, Kopavogur, Islandia: ISLANDIA – POLSKA

Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska  

20:50 Eliminacje do Euro 2025, faza grupowa, 1. kolejka, grupa 3: ANGLIA – SZWECJA

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Weronika Możejko 


01:30 MLB – sezon zasadniczy: KANSAS CITY ROYALS – CHICAGO WHITE SOX


19:00 MLB – sezon zasadniczy: NEW YORK YANKEES – TORONTO BLUE JAYS


01:30 BYB Extreme Fightning Series – BYB 25, Tampa, Floryda, USA: GALA 


19:00 LIV Golf, Miami, USA: RUNDA 

Komentarz: Wojciech Nowakowski 

22:00 PGA Tour – Texas Open, San Antonio, USA: RUNDA 2


01:05 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – BOSTON BRUINS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLUE JACKETS – NY ISLANDERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: MONTREAL CANADIENS – TAMPA BAY LIGHTNING


01:05 NHL – sezon zasadniczy: OTTAWA SENATORS – FLORIDA PANTHERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUINS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: MINNESOTA WILD – COLORADO AVALANCHE


02:05 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – ST.LOUIS BLUES


02:05 NHL – sezon zasadniczy: WINNIPEG JETS – CALGARY FLAMES


04:35 NHL – sezon zasadniczy: SAN JOSE SHARKS – LOS ANGELES KINGS


12:00 Magazyn: NHL ON THE FLY


18:55 SHL – 1/4 finału: VAXJO – ROGLE


15:30 UCL World Tour – Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania: WYŚCIG MĘŻCZYZN


04:00 NBA – sezon zasadniczy: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk 

17:20 Orlen Basket Liga – 27. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – ANWIL WŁOCŁAWEK

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporter: Dominik Woźniak

17:25 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Oskar Wójcik

20:25 EuroLiga – 33. kolejka: FENERBAHCE STAMBUŁ – ANADOLU EFES STAMBUŁ

Komentarz: Marcin Muras – Krzysztof Szablowski 

20:25 EuroLiga – 33. kolejka: BAYERN MONACHIUM – PANATHINAIKOS ATENY


17:30 Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie synchronicznym –  Zagrzeb, Chorwacja: PROGRAM KRÓTKI 

Komentarz: Agnieszka Iwańska – Jacek Tascher


16:00 Magazyn 7 STREFA 

Prowadzący: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Radosław Anioł, Dariusz Gadomski, Maciej Jarosz 


17:30 TauronLiga – 1/2 finału: PGE RYSICE RZESZÓW – BKS BOSTIK ZGO BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek 

20:30 TauronLiga – 1/2 finału: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi)


14:00 Snooker Tour Championship – Anglia, 1/2 finału: RONNIE O’SULIVAN –  GARY WILSON 
*(do 16:45, również od 20:00 do 00:00)

Komentarz: Piotr Garboliński – Michał Ebert


14:30 One Friday Fights – One 58: GALA 


19:00 Gala One Punch, Ostrowiec Świętokrzyski: ADRIAN GUNIA – RAFAEL HUDSON 
*(od 20:00 również w Super Polsacie)

Studio: Igor Marczak – Grzegorz Nowaczek, Michał Olaś, Artur Gwóźdź, Tomasz Babiloński (z Ostrowca Świętokrzyskiego)
Komentarz: Tomasz Marciniak – Przemysław Saleta (z Ostrowca Świetokrzyskiego)


13:00 ATP Tour 500 – Millenium Estoril Open, Estoril, Portugalia, 1/4 finału: PABLO LLAMAS RUIZ – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Lorek

15:15 ATP Tour 500 – Millenium Estoril Open, Estoril, Portugalia, 1/4 finału: CRISTIAN GARIN – NUNO BORGES

Komentarz: Tomasz Lorek 


17:00 WTA Tour 500 – Credit One Charleston  Open, Charleston, USA,  1/4 finału: DARIA KASATKINA – JACQUELINE CRISTIAN

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik 

18:10 ATP Tour 500 – Millenium Estoril Open, Estoril, Portugalia, 1/4 finału: RICHARD  GASQUET – PEDRO MARTINEZ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

20:10 WTA Tour 500 – Credit One Charleston  Open, Charleston, USA,  1/4 finału: JESSICA PEGULA – VICTORIA AZARENKA

Komentarz: Żelisław Żyżyński

20:15 ATP Tour 500 – Millenium Estoril Open, Estoril, Portugalia, 1/4 finału: CASPER RUUD – MARTON FUCSOVICS

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

20:40 ATP Tour 250 – US Men’s Clay Court Championships, Houston, USA, 1/4 finału: BEN SHELTON – BRANDON NAKASHIMA
*(po meczu Ruud vs Fucsovics również w PSP 1)

Komentarz: Michał Krogulec 

23:05 WTA Tour 500 – Credit One Charleston  Open, Charleston, USA,  1/4 finału: ELISE  MERTENS – DANIELE COLLINS


23:20 ATP Tour 250 – US Men’s Clay Court Championships, Houston, USA, 1/4 finału: MARCOS GIRON – LUCIANO DARDERI

Komentarz: Michał Krogulec


04:20 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Maciej Jermakow – Aldona Marciniak

04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: ONBOARD


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: PITLANE


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: TIMING


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: TRACK POSITIONING


07:50 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA


08:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: ONBOARD


08:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: PITLANE


08:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: TIMING


08:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: TRACK POSITIONING


18:30 Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Łódź: STUDIO 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Patrick Hansen (z Łodzi)
Reporterzy:  Łukasz Benz, Piotr Kaczorek

18:55 Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Łódź: ZAWODY

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Łodzi) 

22:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI 

Prowadzący: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski, Marek Cieślak, Tomasz Dryła (z Łodzi)


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Prowadzący: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Jerzy Engel, Dariusz Adamczuk, Łukasz Masłowski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom