Sport w TV: czwartek – 5 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 13


02:10 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – FC CINCINNATI 


04:30 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – SAN JOSE EARTHQUAKES 


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek

19:30 Magazyn LIGA GRA 
*(o 20:00  w Canal+ Sport 3 HD)
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

19:30 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

19:50 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: ŚLĄSK WROCŁAW – HAOPEL BEER SZEWA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

20:15 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo

Studio: Kacper Tomczyk – Maciej Szczęsny (z Bielska-Białej)
Reporter: Maciej Barszczak

21:00 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – RUBIN KAZAŃ na żywo

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Kazimierz Węgrzyn (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Marceli Korytek



09:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(również o 12:00)


09:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Kashima, Japonia – mecz o 3. miejsce: AUSTRALIA – USA na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Kotleszka – Hanna Urbaniak
Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Joanna Tokarska


11:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Yokohama, Japonia – 1/2 finału: KOREA POŁUDNIOWA – USA na żywo


06:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo
*(od 08:00 do 09:00 również w TVP Sport HD, o 22:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera
Komentarz w TVP: Piotr Jagiełło


00:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Rawa – Katarzyna Nieciak


03:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce: NIEMCY – INDIE na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski

12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – finał: AUSTRALIA – BELGIA na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski


02:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: SPRINTY KOBIET I MĘŻCZYZN – PÓŁFINAŁY I FINAŁY na żywo
*(fragmenty także w TVP Sport HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Igor Błachut
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 2: Aleksandra Konieczna



02:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE KATA KOBIET I KUMITE MĘŻCZYZN DO 67KG na żywo


09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE KUMITE KOBIET DO 55KG, FINAŁY KATA KOBIET, KUMITE KOBIET DO 55KG i KUMITE MĘŻCZYZN DO 67KG na żywo



16:15 Arctic Race of Norway: ETAP 1 na żywo



08:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 10:05 także w Eurosport 1 HD)

Komentarz w TVP 1: Sławomir Kwiatkowski, Piotr Sobczyński (z Tokio)
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Grzegorz Krejner


06:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: USA – AUSTRALIA na żywo
*(od 06:25 również w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Adam Romański – Mirosław Noculak

12:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: FRANCJA – SŁOWENIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak – Mirosław Noculak

19:00 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Artur Kwiatkowski


01:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(również o 11:40)


02:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 7 – SESJA PORANNA na żywo
*(w Eurosport 1 HD do 06:00, w TVP 1 HD do 05:35, od 06:05 w TVP Sport HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński – Janusz Rozum
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Marcin Urbaś (z Tokio)

Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

09:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: CHÓD MĘŻCZYZN NA 20KM na żywo
*(fragmenty także w TVP 1 HD)

Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Tokio)

12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 12:00 również w Eurosport 1 HD i TVP 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych – Janusz Rozum
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

22:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: CHÓD MĘŻCZYZN NA 50KM na żywo
*(od 23:25 także w TVP Sport HD)

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Maciej Jałoszyński


05:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 na żywo



10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: FRANCJA – EGIPT na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Świrkula

13:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: HISZPANIA – DANIA na żywo
*(od 15:00 również w TVP 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w TVP 1: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź


06:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o miejsca 5-8: CHINY – HOLANDIA na żywo


08:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ROSJA – USA na żywo


11:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o miejsca 5-8: AUSTRALIA – KANADA na żywo


12:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: HISZPANIA – WĘGRY na żywo


18:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – NIEMCY na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz


05:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(również o 07:45 i 15:45)


06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: BRAZYLIA – ROSJA na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniowski, Janusz Siennicki

13:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo


14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Tokio)

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski, Janusz Siennicki


01:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo


01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: VERGE-DEPRE, A./HEIDRICH – APRIL/ALIX na żywo

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski (z Tokio)

02:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ARTACHO DEL SOLAR/CLANCY – GRAUDINA/KRAVCENOKA na żywo

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski (z Tokio)
Komentarz w Eurosporcie: Adam Dutlinger


09:00 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

10:15 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CHEMEKO-SYSTEM GWARDIA WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

11:30 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: LUK POLITECHNIKA LUBLIN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

12:45 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD

13:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: MOL A./SORUM C. – PLAVINS/TOCS na żywo


14:00 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: GKS KATOWICE – STAL NYSA na żywo
Polsat Sport HD

15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: CHERIF/AHMED – KRASILNIKOV/STOYANOVSKIY na żywo

Komentarz: Adam Dutlinger

15:15 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL ROYAL SEAFOOD GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD

16:30 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – STAROPOLANKA CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD

17:45 PreZero Grand Prix PLS, Kraków: BBTS BIELSKO-BIAŁA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD


02:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia:  PARK MĘŻCZYZN na żywo
*(w Eurosport 2 HD do 02:30, o 08:15  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Jakub Suwiński – Tomasz Ziółkowski


03:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia:  WIEŻA 10M KOBIET – PÓŁFINAŁ na żywo


08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia:  WIEŻA 10M KOBIET – FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Wierniuk


16:45 Chess Champions Tour – Chessable Masters: PÓŁFINAŁY – DZIEŃ 1 


01:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 2. runda: RAFAEL NADAL – JACK SOCK 
Polsat Sport HD

20:00 WTA Tour 500, San Jose, USA – 2. runda: ALJA TOMLJANOVIC – YULIA PUTINTSEVA 

Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

20:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 2. runda: JANNIK SINNER – SEBASTIAN KORDA 
Ipla

22:00 WTA Tour 500, San Jose, USA – 2. runda: ELISE MERTENS – KRISTINA MLADENOVIC 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka

22:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 2. runda: JENSON BROOKSBY – FELIX AUGER-ALIASSIME 
Polsat Sport HD


03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce debla kobiet: NIEMCY – HONGKONG na żywo
*(o 09:30 w Eurosport 3)

Komentarz: Stefan Dryszel

12:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – finał debla kobiet: CHINY – JAPONIA na żywo

Komentarz: Stefan Dryszel


10:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MĘŻCZYŹNI – FINAŁna żywo
*(od 11:45 do 13:00 i od 14:45 także w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Igor Błachut


03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W STYLU WOLNYM DO 57 KG, MĘŻCZYŹNI W STYLU WOLNYM DO 57 I 86 KG – REPASAŻE 
*(fragmenty także w TVP 1 HD i TVP Sport HD)

Komentarz w TVP: Jakub Kazula – Artur Kruszewski

03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W STYLU WOLNYM DO 53 KG, MĘŻCZYŹNI W STYLU WOLNYM DO 74 I 125 KG – 1/8 I 1/4 FINAŁU 
*(fragmenty także w TVP 1 HD i TVP Sport HD)

Komentarz w TVP: Jakub Kazula – Artur Kruszewski

11:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W STYLU WOLNYM DO 53 KG, MĘŻCZYŹNI W STYLU WOLNYM DO 74 I 125 KG – PÓŁFINAŁY 
*(fragmenty także w TVP 1 HD i TVP Sport HD)

Komentarz w TVP: Jakub Kazula – Artur Kruszewski

11:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W STYLU WOLNYM DO 57 KG, MĘŻCZYŹNI W STYLU WOLNYM DO 57 I 86 KG – FINAŁY 
*(fragmenty także w TVP 1 HD i TVP Sport HD)

Komentarz w TVP: Jakub Kazula – Artur Kruszewski


18:55 Bauhaus-Ligan – 12. kolejka: KUMLA INDIANERNA – ROSPIGGARNA SPEEDWAY na żywo
Ipla

21:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur – Marcin Kuźbicki

21:00 Magazyn FIM SPEEDWAY GRAND PRIX 
*(do 23:00)


22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Wieszczycka


17:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STREFA MEDALOWA na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn STUDIO TOKIO na żywo


22:25 Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie