Sport w TV: czwartek – 7 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – AS ROMA


00:35 Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Goiania, Brazylia: FRANCJA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

17:00 Liga Europy UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Marek Jóźwiak, Adam Matysek
Analiza: ??? – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

18:10
 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Marcin Kalita

18:10 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski – Piotr Koźmiński

18:10 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Bartłomiej Rabij

18:10 
Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Paweł Golański

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa E: SS LAZIO – CELTIC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Maciej Żurawski

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa F: STANDARD LIEGE – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Marcin Kalita

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: LASK – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski – Piotr Koźmiński

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa A: F91 DUDELANGE – SEVILLA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Bartłomiej Rabij

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa B: FC KOPENHAGA – FC DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Paweł Golański

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa H: RCD ESPANYOL – LUDOGOREC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa G: RANGERS – PORTO na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Czachowski

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa G: FEYENOORD – BSC YOUNG BOYS na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa L: MANCHESTER UNITED – FK PARTIZAN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Kubicki

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa K: BRAGA – BESIKTAS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

22:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Marek Jóźwiak, Adam Matysek
Analiza: ??? – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 
Ipla
Studio: Szymon Rojek

23:50 Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Goiania, Brazylia: PARAGWAJ – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl


18:45 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


05:00 CS: GO – IEM Masters Pekin-Haidian, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1
sport.tvp.pl


10:00 PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Belek, Turcja: I RUNDA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA: I RUNDA 



02:05 NHL – sezon zasadniczy: NEW YORK RANGERS – DETROIT RED WINGS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


17:45 Euroliga – 7. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – BK CHIMKI na żywo


20:20 Energa Basket Liga – 7. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – TREFL SOPOT



20:40 Pro D2 – 10. kolejka: MONTAUBAN – BIARRITZ
Eurosport Player


19:30 Magazyn 7. STREFA
Polsat Sport HD


13:45 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 4
sport.tvp.pl

16:15 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 4
sport.tvp.pl

19:45 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 4
sport.tvp.pl

22:10 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 4
sport.tvp.pl


14:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/4 finału: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

16:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/4 finału: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

19:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/4 finału: ??? – ??? 


21:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/4 finału: ??? – ??? 
Polsat Sport HD


02:00 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2
Eurosport Player

11:30 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2
Eurosport Player


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie