Sport w TV: niedziela – 12 marca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo


08:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: FC BARCELONA – PARIS SAINT GERMAIN premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:30
Premier Liga – 19. kolejka: AMKAR PERM – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

11:00
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń

11:00
TFF 1.Lig – 24. kolejka: GIRESUNSPOR – ESKISEHIRSPOR na żywo


11:00
TFF 1.Lig – 24. kolejka: BANDIRMASPOR – ELAZIGSPOR na żywo


11:55 
La Liga Santander – 27. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

12:25
Serie A – 27. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – BOLOGNA FC na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:55
Scottish Premiership – 28. kolejka: CELTIC FC – RANGERS FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:00
Regionalliga Bayern – 25. kolejka: BAYERN MONACHIUM II – TSV 1860 MUNICH II na żywo


13:30
Afrykańska Liga Mistrzów CAF – 1.runda: AL AHLI TRIPOLI – FUS RABAT na żywo


13:30
2. Bundesliga – 24. kolejka: FC NURNBERG – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 24. kolejka: 1.FC KAISERSLAUTERN – 1.FC HEIDENHEIM 1846 na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 24. kolejka: SV SANDHAUSEN – SPVGG GREUTHER FURTH na żywo
Eurosport Player

13:55
1.Liga – 20. kolejka: SK SIGMA OLOMOUC – FC VLASIM na żywo


14:00
TFF 1.Lig – 24. kolejka: MERSIN IDMANYURDU – ALTINORDU na żywo


14:00
3.Liga – 26. kolejka: FSV ZWICKAU – CHEMNITZ na żywo


14:25
Eredivisie – 26. kolejka: FEYENOORD – AZ ALKMAAR na żywo
*(od 18:07 premiera.200 w Polsacie Sport News)
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30
Jupiler League – 30. kolejka: CLUB BRUGGE – SINT-TRUIDEN/RSC ANDERLECHT – WAASLAND-BEVEREN na żywo


14:55
FA Cup – 1/4 Finału: TOTTENHAM HOTSPUR – MILLWALL FC na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55
Serie A – 28. kolejka: SSC NAPOLI – CROTONE FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

15:10 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mi
chał Wodziński

15:15
Bundesliga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 24. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC AUGSBURG 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)

16:10
La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
TFF 1.Lig – 24. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – MANISASPOR na żywo


16:40
Eredivisie – 26. kolejka: AFC AJAX – TWENTE na żywo
*(od 20:07 premiera.200 w Polsacie Sport News)
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55
Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55
Ligue 1 – 29. kolejka: OLYMPIQUE LYON – TOULOUSE FC na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

17:25
Bundesliga – 24. kolejka: HAMBURGER SV – BARUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:30 
1.Liga – 20. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK TEPLICE na żywo


17:35 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:55
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo
Canal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)

18:25 
La Liga Santander – 27. kolejka: CELTA VIGO – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25
Pari-Match League – 21. kolejka: ZORJA ŁUGAŃSK – SZACHTAR DONIECK na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Grzegorz Michalewski

19:30
Major League Soccer – 2. kolejka: NEW YORK CITY FC – DC UNITED na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski
Moim zdaniem: Cezary Olbrycht

20:00 
Tipico Bundesliga – 25. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SK RAPID WIEDEŃ premiera.200
Sportklub

Komentarz: Łukasz Wiśniowski

20:00
La Liga Santander: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak

20:40 
La Liga Santander – 27. kolejka: REAL MADRYT – REAL BETIS na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
 Serie A – 28. kolejka: US PALERMO – AC ROMA na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55
Ligue 1 – 29. kolejka: FC LORIENT – PARIS SAINT GERMAIN na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Przemysław Pełka

22:00
Major League Soccer – 2. kolejka: MINNESOTA UNITED – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński

22:45
Magazyn ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA na żywo

Studio: Piotr Dumanowski


13:00 World Superseries Premier, Yonex All England Open Superseries Premier: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


13:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SZTAFETA MIESZANA na żywo
*(od 13:30 także w Eurosporcie 1)
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

15:45
Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SZTAFETA MIESZANA na żywo
*(od 16:05 także w Polsacie Sport Extra)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


11:45
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Marek Jóźwik

11:45
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk

11:55
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: 30KM KOBIET STYLEM KLASYCZNYM na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk


03:00 Gala Bosku, Nowy Jork, USA: DAVID LEMIEUX – CURTIS STEVENS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


15:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


08:00
PGA European Tour – Hero Indian Open, New Delphi, Indie: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


16:30 DEL – 1/4 Finału: EHC RED BULL MUNCHEN – FISCHTOWN PINGUINS BREMERHAVEN na żywo


17:50 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: TEMPISH POLONIA BYTOM – GKS TYCHYna żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki (z Bytomia)
Reporter: Olga Rybicka

19:20 Extraliga – 1/8 Finału: HC VITKOVICE – HC PILZNO 1929 na żywo


14:00
Grand Slam, Baku, Azerbejdżan: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


13:30 Tirreno Adriatico, Włochy: ETAP 5 na żywo
*(o 17:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD

16:00 Paryż-Nicea 2017, Francja: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


02:30 NBA: SAN ANTONIO SPURS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

12:15
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

12:30
Liga ACB – 23. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – IBEROSTAR TENERIFE na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30
Polska Liga Koszykówki – 22. kolejka: ROSA RADOM – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

16:30
Super Ligi – 21. kolejka: ISTAMBUŁ BSB – TRABZANSPOR MEDIACAL PARK na żywo


18:00
Die BBL – 25. kolejka: WALTER TIGERS TUBINGEN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00
Liga ACB – 23. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

20:30
NBA: BOSTON CELTICS – CHICAGO BULLS na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

20:45
Lega A – 22. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN na żywo


22:00
Super Ligi – 21. kolejka: GALATASARAY ODEABANK – FENERBAHCE SK premiera.200
Sportklub
Komentarz: Łukasz Cegliński – Adrian Roman


11:40
Puchar Świata, Stavanger, Norwegia: 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

12:25 Puchar Świata, Stavanger, Norwegia: 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Bogusław Solecki

13:30 Puchar Świata, Stavanger, Norwegia: WYŚCIGI DRUŻYNOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


15:00 Handball Bundesliga – 23. kolejka: FRISH-AUF GOPPINGEN – TBV LEMGO na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kamil Gapiński

16:45 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: BJERRINGBRO-SILKEBORG – KADETTEN SCHAFFHAUSEN na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis

16:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – THW KIEL na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkuła


14:15 Pro D2 – 24. kolejka: USA PERPIGNAN – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


08:30
Mistrzostwa Świata, Rotterdam, Holandia: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:10
Mistrzostwa Świata, Rotterdam, Holandia: 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN – 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

15:45
Mistrzostwa Świata, Rotterdam, Holandia: 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN – FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

16:20
Mistrzostwa Świata, Rotterdam, Holandia: 3000M KOBIET I MĘŻCZYZN – FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

17:00
Mistrzostwa Świata, Rotterdam, Holandia: SZTAFETA KOBIET I MĘŻCZYZN – FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


11:00 Vestel Venus Super League – 18. kolejka: CANNAKKALE BELEDIYESI – VAKIFBANK STAMBUŁ


14:45 Orlenliga – 24. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz


18:00 Serie A1 – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo


10:15
Puchar Świata kobiet, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 134 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:00
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot
Reporter: Michał Regulski

14:15
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 134 na żywo
*(od 14:30 także w Eurosporcie 1)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut


14:00 Players Championship 2017, Llandudno, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Players Championship 2017, Llandudno, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


12:00 Mistrzostwa Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SBX – FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


01:00 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

01:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: III RUNDA na żywo


03:30 WTA Tour, Indian Wells, USA: III RUNDA na żywo


03:30 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


05:30
WTA Tour, Indian Wells, USA: III RUNDA na żywo


19:00
WTA Tour, Indian Wells, USA: III RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Jońca

21:30 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 WTA Tour, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski

00:00
(nd/pn) ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Buriram, Tajlandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie