Sport w TV: niedziela – 13 listopada 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: UKRAINA – FINLANDIA premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

00:30
 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: ALBANIA – IZRAEL premiera.200
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

06:45
Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – grupa B: HISZPANIA – KANADA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:00 
Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

14:45 
I liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

14:55 
I liga – 17. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PUŁAWY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: WĘGRY – ANDORA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Marcin Lepa

17:50
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: LUKSEMBURG – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:50
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: BUŁGARIA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:00
 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski

20:35
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: BELGIA – ESTONIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: PORTUGALIA – ŁOTWA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Jacek Ziober

20:35
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: GRECJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

22:45 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski

23:45 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport NewsIpla
Studio: Paweł Sikora – Tomasz Łapiński
Komentarz: Piotr Przybysz, Szymon Rojek, Przemysław Iwańczyk

bilard
17:00 Polish Doubles Championships – Finał: METAL FACH LP SOKÓŁKA – BCB MOSIR KĘTRZYN premiera.200
Sportklub

futsal
18:20 Futsal Ekstraklasa – 7. kolejka: AZS KATOWICE – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Krzysztof Kuchciak (z Katowic)
Reporter: Marcin Wojtasik

golf
09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, Sun City, RPA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person

hokej na lodzie
21:00 NHL – 8. kolejka: WINNIPEG JETS – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

koszykówka mężczyzn
01:30 NBA: TORONTO RAPTORS – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

12:30
Tauron Basket Liga – 6. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – ENERGA CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:00
Super Ligi – 6. kolejka: FENERBAHCE – GALATASARAY ODEBANK na żywo
Sportklub

20:30
Super Ligi – 6. kolejka: ANADOLU EFES – DEMIR INSAAT BUYUKCEKMECE premiera.200
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

21:30
NBA: CLEVELAND CAVALIERS – CHARLOTTE HORNETS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

łyżwiarstwo szybkie
09:25 Puchar Świata, Changchun, Chiny: 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

10:40
Puchar Świata, Changchun, Chiny: 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

12:05 
Puchar Świata, Changchun, Chiny: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

łyżwiarstwo figurowe
11:00 Puchar Świata – Grand Prix Francji: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:30 Puchar Świata – Grand Prix Francji: GALA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński, Przemysław Babiarz

narciarstwo alpejskie
09:45 Puchar Świata, Levi, Finlandia: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:45 
Puchar Świata, Levi, Finlandia: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
14:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa B: FTC-RAIL CARGO HUNGARIA – ŻRK VARDAR na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball Bundesliga – 11. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa D: HBC NANTES – DINAMO BUKARESZT na żywo
Jedenaście

siatkówka kobiet
14:45 Orlenliga – 5. kolejka: ATOM TREFL SOPOT – IMPEL WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla

short-track
08:00 Puchar Świata, Calgary, Kanada: 1000M I 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

23:40
Puchar Świata, Calgary, Kanada: 500M I 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN, SZTAFETY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

sporty ekstremalne
09:00 Magazyn WOLRD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
04:00 UFC 205: CONOR MCGREGOR – EDDIE ALVAREZ na żywo
Extreme Sport Channel

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
13:30 Fed Cup – Finał: FRANCJA – CZECHY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Rafał Chrzanowski

15:00 
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: NOVAK DJOKOVIĆ – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport News Ipla

23:00
 
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: MILOS RAONIĆ – GAEL MONFILS premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport News Ipla
PolsatSport.pl

09:10 Moto 2, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

09:40 Moto GP, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

11:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

12:20 Moto 2, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

14:00 Moto GP, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

wyścigi samochodowe
16:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO  na żywo
Eleven Sports

Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Sao Paulo)

16:44 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: WYŚCIG na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

żeglarstwo
16:45 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie