Sport w TV: niedziela – 21 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Przemysław Pełka, Jacek Kurowski, Andrzej Janisz, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Przemysław Pełka, Jacek Kurowski, Andrzej Janisz, Dominik Piechota

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Marek Chojnacki, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn 1 NA 1 EXTRA: ARSENE WENGER 
CANAL+ Sport HD

12:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 23. kolejka: FC TWENTE – FEYENOORD 


12:25 Serie A – 23. kolejka: PARMA CALCIO – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 25. kolejka: WEST HAM UNITED FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak


12:55 Ligue 1 – 26. kolejka: MONTPELLIER HSC – STADE RENNAIS FC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:25 Bundesliga – 22. kolejka: FC AUGSBURG – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

13:55 LaLiga Santander – 24. kolejka: FC BARCELONA – CADIZ CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

14:30 Serie A – 23. kolejka: STUDIO
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski, Marcin Nowomiejski


14:40 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Lubina)
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Filip Surma

14:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Lubina)

14:55 Premier League – 25. kolejka: ASTON VILLA FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: HERTHA BSC – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:10 LaLiga Santander – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:25 1. liga – 20. kolejka: FK TEPLICE – SK SLAVIA PRAGA na żywo


16:40 Eredivisie – 23. kolejka: PSV EINDHOVEN – SBV VITESSE 


16:55 Ligue 1 – 26. kolejka: FC LORIENT – LILLE OSC 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Michał Bojanowski

17:00 Serie A – 23. kolejka: STUDIO
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Marcin Nowomiejski, Dominik Mucha

17:00 
Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:25 
PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak – Piotr Szymczuk
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:25 Premier League – 25. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając

17:55 Bundesliga – 22. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski

17:55 Serie A – 23. kolejka: ATALANTA BC – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 LaLiga Santander – 24. kolejka: SD HUESCA – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

19:55 Premier League – 25. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Tomasz Ćwiąkała

19:55 Eredivisie – 23. kolejka: AFC AJAX – SPARTA ROTTERDAM 


20:00 Serie A – 23. kolejka: STUDIO
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

20:25 Premiership – 33. kolejka: ROSS COUNTY FC – CELTIC FC na żywo


20:40 Serie A – 23. kolejka: BENEVENTO CALCIO – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Ligue 1 – 26. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – AS MONACO 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:55 LaLiga Santander – 24. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00 
Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

21:10 Liga NOS – 20. kolejka: SC FARENSE – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

21:30 
Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Piotr Laboga, Rafał Dębiński


12:20 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

14:50 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: ADRIEN BRONER – JOVANIE SANTIAGO 

Komentarz: Edward Durda – Janusz Pindera

04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: MIGUEL BERCHELT – OSCAR VALDEZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


09:40 
Ekstraklasa Games Pro: 15. KOLEJKA 


18:00 FIFA 21 – EU Regional Cup #3: PLAYSTATION 


21:00 PGA Tour – The Genesis Invitational, Pacific Palisades, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


10:50 Cavaliada Tour, Poznań: GRAND PRIX

Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska


11:45 UAE Tour, ZEA: ETAP 1 na żywo
*(o 16:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

14:30 Tour des Alpes-Maritimes et du Var, Francja: ETAP 3 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


02:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – MIAMI HEAT 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

20:00 Eliminacje Mistrzostw Europy – 4. runda, grupa A: STUDIO 

Studio: Maciej Jabłoński – Cezary Trybański, Wojciech Kamiński
Reporterzy: 
Szymon Borczuch, Bartłomiej Kołodziejski-Smagała

20:30 Eliminacje Mistrzostw Europy – 4. runda, grupa A: POLSKA – RUMUNIA 

Komentarz w TVP Sport: Ryszard Łabędź, Piotr Sobczyński (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza – Maciej Jędrzejak

21:30 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – BOSTON CELTICS 

Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz


11:00 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA 

Komentarz: Mateusz Orłowski (z Torunia)

15:35 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: STUDIO 
*(również o 19:40)

Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Torunia)
Reporter: Kacper Tomczyk

15:40 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA 

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Torunia)


09:50 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański

13:00 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: HERNING IKAST HANDBOLD – PARIS 92 


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: HANDBALL CLUB LADA – MKS PERŁA LUBLIN 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź

15:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: KASTAMONU BELEDIYESI GSK – NANTES ATLANTIQUE HANDBALL 


13:25 PGNiG Superliga – 14. kolejka: SPR STAL MIELEC – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik

13:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 19. kolejka: FÜCHSE BERLIN – RHEIN-NECKAR LÖWEN 
*(o 14:10  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Artur Kwiatkowski, Piotr Karpiński
Komentarz w Sportklubie: Mateusz Juza

15:50 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa. grupa A: HC VARDAR 1961 – ELVERUM 


16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 19. kolejka: THW KIEL – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Tomasz Górski


14:45 Puchar Polski – finał: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Nysy)
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotrowski


17:30 PlusLiga – 25. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD

18:00
Serie A1 – 1/8 finału: ALLIANZ MILANO – NBV VERONA 


20:30 PlusLiga – 25. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD


14:00 Home Nations Series – Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(od 16:00 w Eurosport 1 HD)


19:45 Home Nations Series – Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:05)


02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: CURTIS BLAYDES – DERRICK LEWIS na żywo


05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – finał debla mężczyzn: RAM/SALISBURY – DODIG/POLASEK 

Komentarz: Witold Domański – Tomasz Wolfke

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 14 
*(wszystkie korty)


09:20 Australian Open, Melbourne, Australia – finał mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – DANIIL MEDVEDEV 

Komentarz w Eurosporcie 1: Karol Stopa – Lech Sidor
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki