Sport w TV: niedziela – 25 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Carabao Cup – finał: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 04:35 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – HOUSTON DYNAMO  08:00 Amp Futbol […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Carabao Cup – finał: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC


04:35 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – HOUSTON DYNAMO 


08:00 Amp Futbol Ekstraklasa, Poznań: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Koźmiński, Tomasz Lipiński, Dariusz Szpakowski, Łukasz Olkowicz
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Paweł Tomczyk, Adam Czerkas

11:00 Magazyn LALIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski

12:25 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WARTA POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski


12:25 Serie A – 33. kolejka: BENEVENTO CALCIO – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: ARKA GDYNIA – STOMIL OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla


12:55 Premier League – 33. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

12:55 Ligue 1 – 34. kolejka: OGC NICE – MONTPELLIER HSC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: SD HUESCA – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:25
Eredivisie – 30. kolejka: AFC AJAX – AZ ALKMAAR 


14:30 Serie A – 33. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski, Antoni Partum

14:40 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda

14:55 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


14:55 Premier League – 33. kolejka: LEEDS UNITED FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 33. kolejka: INTER MEDIOLAN – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 33. kolejka: ACF FIORENTINA – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 31. kolejka: RB LIPSK – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 1. liga czeska – 29. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SFC OPAWA 


16:10 LaLiga Santander – 32. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Wlazło

16:40 Eredivisie – 30. kolejka: FEYENOORD – SBV VITESSE 


16:50 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny
Reporter: Maciej Adamiak

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Sławomir Stempniewski

17:00 
Ligue 1 – 34. kolejka: ANGERS SCO – AS MONACO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski – Marek Bojanowski

17:00
Carabao Cup – finał: STUDIO na żywo
*(również o 19:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Adam Targowski, Michał Zachodny

17:25 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowki – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

17:25 Carabao Cup – finał: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 3: Patryk Banaszkiewicz

17:55 Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Świrkula

17:55 Serie A – 33. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AS ROMA 
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 32. kolejka: CELTA VIGO – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński

18:25 LaLiga Santander – 32. kolejka: SEVILLA FC – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

18:25 1. liga czeska – 29. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – SK SLAVIA PRAGA 


19:55 Premier League – 33. kolejka: ASTON VILLA FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:00 Serie A – 33. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

20:40 Serie A – 33. kolejka: ATALANTA BC – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: ATHLETIC BILBAO – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Kamil Aleksandrowicz


20:55 Ligue 1 – 34. kolejka: OLYMPIQUE LYON – LILLE OSC 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

20:55 Liga NOS – 29. kolejka: SPORTING BRAGA – SPORTING CP 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:00 Magazyn SPORT+ 


04:00 Gala Boksu, Kissimmee, USA: EMANUEL NAVARRETE – CHRISTOPHER DIAZ 

Komentarz: Andrzej Kostyra


15:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 7 


14:30 PGA European Tour – Gran Canaria Lopesan Open, Gran Canaria, Hiszpania: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:20 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


13:25 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG


12:30 Liga ACB – 33. kolejka: MORABANC ANDORRA – BARCA LASSA 

Komentarz: Radosław Spiak

14:00 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: STUDIO 
*(również o 16:30)

Studio: Mariusz Hawryszczuk (z Ostrowa Wielkopolskiego)

14:30 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:00 FIBA Europe Cup – play-off, mecz o 3. miejsce: CSM CSU ORADEA – BC PARMA 


18:00 easyCredit BBL – 30. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – ALBA BERLIN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00 FIBA Europe Cup – play-off, finał: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – IRONI NESS ZIONA 
Polsat Sport HD

20:00 Liga ACB – 33. kolejka: VALENCIA BC – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

21:30 NBA: BROOKLYN NETS – PHOENIX SUNS 
*(od 22:00 również w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


14:25 PGNiG Superliga – 22. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – MKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Iwona Niedźwiedź


14:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: MT MELSUNGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Tomasz Górski


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 


15:25 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 


17:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 


19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 


04:00 UFC 261, Jacksonville, USA: KAMARU USMAN – JORGE MASVIDAL na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Marcin Tybura


14:00 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – finał: ASHLEIGH BARTY – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – finał: RAFAEL NADAL – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – finał: ASLAN KARATSEV – MATTEO BERRETTINI na żywo
*(o 20:30  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Tomasz Lorek


07:55 Formuła E – DHL Valencia ePrix: III SESJA TRENINGOWA na żywo


09:45 Formuła E – DHL Valencia ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 13:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac

13:30 Formuła E – DHL Valencia ePrix: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

18:00 IndyCar, St. Petersburg, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


16:25 SailGP, Bermudy: ZAWODY 


22:10 SailGP, Bermudy: ZAWODY 



13:40 eWinner 1. liga żużlowa – 4. kolejka: STUDIO 


14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 4. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ROW RYBNIK 

Komentarz: Edward Durda – Dawid Stachyra (z Łodzi)

16:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 


16:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Grudziądza)

18:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski (z Lublina)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MOTOR LUBLIN – BETARD SPARTA WROCŁAW 

Komentarz w nSport+: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński (z Lublina)
Komentarz w Radio Gol 2: Dawid Ociepa, Wojciech Kowalski


21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA 

Studio: Marcin Majewski – Mirosław Jabłoński, Leszek Demski (z Lublina)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki