Sport w TV: sobota – 24 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 33. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Adam Kotleszka – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Radosław […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 33. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Radosław Przybysz, Krzysztof Kot

11:00 Amp Futbol Ekstraklasa, Poznań: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl

11:10 Ekstraliga kobiet – 17. kolejka: GKS KATOWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Joanna Tokarska (z Katowic)

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:30 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: KORONA KIELCE – ŁKS ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

12:55 2. Bundesliga – 31. kolejka: SC PADERBORN 07 – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:25 Premier League – 33. kolejka: LIVERPOOL FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski

13:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: ELCHE CF – LEVANTE UD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:40 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adrian Olek

14:55 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


14:55 Serie A – 33. kolejka: GENOA CFC – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 31. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 31. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Wlazło


15:25 Bundesliga – 31. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: GKS JASRZĘBIE – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS TYCHY 
Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: APKLAN RESOVIA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 32. kolejka: REAL VALLADOLID – CADIZ CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

16:55 Ligue 1 – 34. kolejka: FC METZ – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Marek Bojanowski
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

17:10 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan

17:25 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Radosław Majdan
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz (z Lubina)


18:25 Premier League – 33. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 31. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 LaLiga Santander – 32. kolejka: VALENCIA CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25 II liga – 29. kolejka: GKS KATOWICE – SKRA CZĘSTOCHOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Marek Motyka (z Katowic)

18:40 Eredivisie – 30. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN na żywo
Ipla

19:05 Fortuna 1. Liga – 26. kolejka: RADOMIAK RADOM – ODRA OPOLE 
Ipla

19:30 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD


19:55 PKO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka (z Krakowa)

20:40 Serie A – 33. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 Premier League – 33. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

20:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: REAL MADRYT CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


00:00 (sb/nd) Magazyn BUNDESLIGA+ 


20:30 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DENZEL BENTLEY – FELIX CASH 

Komentarz: Robert Małolepszy – Krzysztof Kosedowski


15:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 6 


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 30. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – CLEAREX CHORZÓW 

Komentarz: Adam Zakrzewski – Wojciech Jagoda


15:00 PGA European Tour – Gran Canaria Lopesan Open, Gran Canaria, Hiszpania: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:30 NBA: BROOKLYN NETS – BOSTON CELTICS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:00 Basketball Super League – 30. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – GAZIANTEP BASKETBOL 

Komentarz: Jakub Liczpik

14:15 Basketball Super League – 30. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – OGM ORMANSPOR 

Komentarz: Jacek Łączyński

20:00 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: STUDIO 
*(również o 22:30)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mariusz Hawryszczuk (z Ostrowa Wielkopolskiego)

20:30 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

20:40 Liga ACB – 33. kolejka: UNICAJA BALONCESTO – CASADEMONT ZARAGOZA 
*(o 01:20  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

21:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – PHILADELPHIA 76ERS 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Radosław Hyży


23:00 WA Continental Tour – USATF Grand Prix, Eugene, USA: MITYNG 
Polsat Sport HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka


13:25 PGNiG Superliga – 21. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ŁOMŻA VIVE KIELCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: 
Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

20:30 
LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 27. kolejka: TVB STUTTGART – FRISCH AUF! GÖPPINGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


14:45 Tauron Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – COMMERCECON ŁKS ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

Komentarz: Damian Dacewicz – Milena Sadurek (z Radomia)


18:00 SuperLega – play-off, finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 


14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8


15:25 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 


16:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 


18:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8


19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 


23:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8


20:00 KSW 60, Łódź: PHIL DE FRIES – TOMASZ NARKUN na żywo
*(od 22:00 również w Radio Gol 1)

Komentarz w Cyfrowym Polsacie: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł, Kamil Aleksandrowicz


13:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: JANNIK SINNER – STEFANOS TSITSIPAS na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

15:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: ASHLEIGH BARTY – ELINA SVITOLINA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – PABLO CARRENO BUSTA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – ASLAN KARATSEV na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

18:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: ARYNA SABALENKA – SIMONA HALEP na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

19:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: TARO DANIEL – MATTEO BERRETTINI na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek


07:15 Formuła E – DHL Valencia ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


09:10 Formuła E – DHL Valencia ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo


10:45 Formuła E – DHL Valencia ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 14:00  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac

14:30 Formuła E – DHL Valencia ePrix: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

15:45
IndyCar, St. Petersburg, USA: II SESJA TRENINGOWA na żywo


19:45 IndyCar, St. Petersburg, USA: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo


22:00 NASCAR Xfinity Series, Talladega, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 4. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Kędzierski

15:55 eWinner 1. liga żużlowa – 4. kolejka: ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – CELLFAST WILKI KROSNO 

Komentarz: Michał Mitrut – Mateusz Dziopa

17:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Ryszard Dołomisiewicz (z Leszna)
Reporter: Marcin Musiał

18:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – EWINNER APATOR TORUŃ 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski (z Leszna)
Komentarz w Radio Gol 2: Dawid Ociepa

20:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Anita Mazur – Dawid Lampart (z Częstochowy)
Reporter: Mikołaj Kruk

20:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA 
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki (z Częstochowy)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki