Sport w TV: niedziela – 26 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga Santander – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Roman Kołtoń 11:00 TFF 1.Lig – 22. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga Santander – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń

11:00 TFF 1.Lig – 22. kolejka: SAMSUNSPOR – BOLUSPOR na żywo


11:00
TFF 1.Lig – 22. kolejka: SIVASSPOR – GAZIENTEP BB na żywo


11:55
La Liga Santander – 24. kolejka: RCD ESPANYOL – CA OSASUNA na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:25 
Serie A – 26. kolejka: US PALERMO – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

12:55 
Sky BET Championship – 34. kolejka: NORWICH CITY – IPSWICH TOWN FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wróbel

13:30
2. Bundesliga – 22. kolejka: VFB STUTTGART – 1.FC KAISERSLAUTERN na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 22. kolejka: FC NURNBERG – VFL BOCHUM na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 22. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – SG DYNAMO DRESDEN na żywo
Eurosport Player

14:00
TFF 1.Lig – 22. kolejka: ESKISEHIRSPOR – UMRANIYESPOR na żywo


14:00
3.Liga – 24. kolejka: FSV ZWICKAU – HOLSTEIN KIEL na żywo


14:25 Premier League – 26. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – STOKE CITY na żywo


14:55 Serie A – 26. kolejka: US SASSUOLO – AC MILAN na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Filip Kapica

14:55
 Serie A – 26. kolejka: SS LAZIO – UDINESE CALCIO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:10
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Łęcznej)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Cezary Olbrycht

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Łęcznej)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Cezary Olbrycht

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player

16:00
Botolo Pro – 19. kolejka: KHOURIBA – CHABAB RIF HOCEINA na żywo


16:10 La Liga Santander – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Jedenaście
Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

16:25
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: SKN ST. POLTEN – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

16:30
TFF 1.Lig – 22. kolejka: YENI MALATYASPOR – ALTINORDU na żywo


16:40
Eredivisie – 24. kolejka: AFC AJAX – HERACLES ALMELO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:40
Eredivisie – 24. kolejka: AZ ALKMAAR – PEC ZWOLLE premiera.200
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55
Bundesliga Kobiet – 13. kolejka: 1. FFC FRANKFURT – TURBINE POTSDAM na żywo


17:15
EFL Cup – Finał: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:25
Bundesliga – 22. kolejka: FC SCHALKE 04 – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

17:55
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LEGIA WARSZAWA – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

18:00
Botolo Pro – 19. kolejka: OLYMPIC SAFI – KAC KENITRA na żywo


18:25
 
La Liga Santander – 24. kolejka: ATHLETIC CLUB – GRANADA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Marcin Dorna, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Filip Surma – Krzysztof Przytuła
Moim zdaniem: Piotr Laboga

20:15 
Botolo Pro – 19. kolejka: FUS RABAT – DIFAA EL JADIDA na żywo


20:40 
Serie A – 26. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 24. kolejka: VILLARREAL CF – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:55
Ligue 1 – 27. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – PARIS SAINT GERMAIN na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:07
Eredivisie – 24. kolejka: FEYENOORD – PSV EINDHOVEN premiera.200
Ipla

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

21:15 Primeira Liga – 23. kolejka: BOAVISTA PORTO – FC PORTO na żywo


21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki, Piotr Domagała

23:00 
Pari-Match League – 19. kolejka: SZACHTAR DONIECK – VORSKLA POŁTAWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski


10:20 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Słowacja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN NA 12,5KM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Muras

12:50
Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Słowacja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET NA 10KM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Muras


10:15
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

10:30
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY – KWALIFIKACJE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)

12:15 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz (z Lahti)


14:10 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: III PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


03:00 Gala boksu zawodowego, Alabama, USA: DEONTAY WILDER – GERALD WASHINGTON na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


11:15 PGA European Tour – Joburg Open, Johannersburg, RPA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


13:55 DEL – 52. kolejka: ??? – ??? na żywo


18:25
Extraliga – 50. kolejka: HC OLOMOUC – PSG ZLIN na żywo


18:40 Polska Hokej Liga: PGE ORLIK OPOLE – TEMPISH POLONIA BYTOM na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Opola)


11:00 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszk
o

11:15 
Cavaliada Tour, Warszawa: FUTURE na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)

12:45 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

13:00 
Cavaliada Tour, Warszawa: GRAND PRIX na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)

16:45 
Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

17:00
Cavaliada Tour, Warszawa: KPMG DRESSAGE CUP na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)


07:45 Tour of Langkawi: ETAP 4 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:15
 A
bu Dhabi Tour: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

14:30
Kuurne-Bruksela-Kuurne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


00:0 Die BBL – 23. kolejka: RASTA VECHTA – MHP RIESEN LUDWIGSBURG premiera.200
Ipla

Komentarz: Adam Romański

12:30 Liga ACB – 22. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30 Polska Liga Koszykówki – 20. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

16:00
Super Ligi – 19. kolejka: GALATASARAY ODEBANK – GAZIENTEP BB na żywo


18:30
Liga ACB – 22. kolejka: REAL MADRYT – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:20
Lega A – 20. kolejka: POSTA REGGIA CASERTA – EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN na żywo


21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


10:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY SKOKÓW – HS100 na żywo
*(w TVP Sport od 11:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP; Stanisław Snopek (z Lahti)

14:30
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: 4x5KM DRUŻYNOWO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek (z Lahti)


15:40 Mistrzostwa Czech, Praga: DZIEŃ 2 na żywo


17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


20:25
 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 500M KOBIET na żywo
*(od 20:45 w Eurosporcie 2)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

21:15
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 500M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

22:10
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 1000M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

23:05
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 1000M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Eurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

23:45
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: DEKORACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski


10:15
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SUPERKOMBINACJA KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:30
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SLALOM KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:35 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:00 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – MOL-PICK SZEGED na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

19:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


13:30 Guinness Pro 12 – 16. kolejka: ZEBRE RUGBY – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

13:45 
Puchar Sześciu Narodów Kobiet – 3. kolejka: IRLANDIA – FRANCJA na żywo
Eurosport Player

14:05 
Guinness Pro 12 – 16. kolejka: OSPREYS – GLASGOW WARRIORS na żywo


14:15 Pro D2 – 22. kolejka: USA PERPIGNAN – RC VANNES na żywo
Eurosport Player


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: ANGLIA – WŁOCHY na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Robert Małolepszy


09:30
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:15
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00 Vestel Venus Super League – 17. kolejka: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – HALKBANK ANKARA na żywo


13:30 
Vestel Venus Super League – 17. kolejka: CANAKKALE BELEDIYE – BURSA BELEDIYE na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 24. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

18:00
Serie A1 – 25. kolejka: GI GROUP MONZA – DIATEC TRENTINO premiera.200
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


08:30 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: III PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


16:15 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY MIESZANY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny (z Lahti)


13:00 Coral Shoot Out 2017, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


20:07 WTA Tour, Budapeszt, Węgry: finał: TIMEA BABOS – LUCIE SAFAROWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: finał: PABLO CARRENO BUSTA – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

22:45 ATP World Tour 250, Delay Beach, USA: finał: MILOS RAONIĆ – JACK SOCK premiera.200

Komentarz: Marek Furjan – Sylwester Sikora


03:00 Mistrzostwa Świata Supersport, Phillip Island, Australia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

05:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


20:00 Monster Energy NASCAR Series Cup, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
*(z nd/pn o 00:15 premiera.200 w TVP Sport HD)
TVP Sport HD

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny