Sport w TV: niedziela – 27 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Euro 2020, Sewilla, Hiszpania – 1/8 finału: BELGIA – PORTUGALIA


08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Gonçalo Feio

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz – Tomasz Lipiński, Jakub Polkowski, Łukasz Olkowicz, Janusz Michallik

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Maciej Szczęsny, Michał Borkowski

11:00 Magazyn EUROTEMAT na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Radosław Przybysz – Jakub Kwiatkowski, Krzysztof Stanowski, Marek Jóźwiak

12:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Mateusz Borek – Piotr Nowak, Mariusz Moński

16:00 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – 1/8 finału: STUDIO 
*(od 17:35 również w TVP 2 HD, również o 19:55)

Studio: Jacek Kurowski – Jakub Wawrzyniak, Jan Mucha, Piotr Nowak
Analiza: Piotr Nowak

17:50 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – 1/8 finału: HOLANDIA – CZECHY 

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Budapesztu)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając, Adrian Kozioł


17:50 Eliteserien – 12. kolejka: FK BODØ/GLIMT – STABÆK FOTBALL 


20:20 UEFA Euro 2020, Sewilla, Hiszpania – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Maciej Kurzajewski – Mateusz Borek, Łukasz Gikiewicz, Dominik Piechota
Analiza: Piotr Nowak

20:50 UEFA Euro 2020, Sewilla, Hiszpania – 1/8 finału: BELGIA – PORTUGALIA 

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Sewilli)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Wojciech Kowalski


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Maciej Żurawski, Radosław Majewski, Tomasz Hajto

22:55 Copa America – grupa B: TRANSMISJA ŁĄCZONA na żywo
*(o 23:55 w TVP Sport HD)

Komentarz meczu Brazylia – Ekwador: Jan Sławiński, Bartłomiej Rabij
Komentarz meczu Wenezuela – Peru: Dawid Król
Komentarz meczu Brazylia – Ekwador w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


09:00
Amp Futbol Ekstraklasa – II turniej: DZIEŃ 2

Komentarz: Łukasz Matusik – Norbert Bandurski


02:00 BKFC 18, Miami, USA: JOEY BELTRAN – SAM SHEWMAKER 

Komentarz: Piotr Momot

03:00 Gala Boksu, Atlanta, USA: GERVONTA DAVIS – MARIO BARRIOS 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Igor Jakubowski

03:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: WASYL ŁOMACZENKO – MASAYOSHI NAKATANI 

Komentarz: Robert Małolepszy – Grzegorz Proksa


14:00 PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:15 Tour de France, Francja: ETAP 2 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:55 EuroBasket 2021, Walencja, Hiszpania – play-off, mecz o 3. miejsce: ??? – ??? 
*(o 02:00  w TVP Sport HD)

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

20:55 EuroBasket 2021, Walencja, Hiszpania – play-off, finał: ??? – ??? 
*(o 03:35  w TVP Sport HD)

Komentarz: Ryszard Łabędź


03:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: LOS ANGELES CLIPPERS – PHOENIX SUNS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


19:10
 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, mecz o 3. miejsce: PORTUGALIA – BIAŁORUŚ

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


20:20 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, finał: UKRAINA – HISZPANIA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


15:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 38. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – THW KIEL na żywo

Komentarz w Sportklub: Kamil Gapiński
Komentarz w Canal+ Sport 2: Robert Skrzyński


10:30 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 14:00 i 17:00)
Polsat Sport HD

Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Wrona, Paweł Woicki, Ireneusz Mazur; Marcin Lepa 

11:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy – mecz o 3. miejsce: FRANCJA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniowski, Janusz Siennicki

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy – finał: BRAZYLIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 1: 
Mateusz Wiśniowski, Janusz Siennicki


10:30 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE PÓŁFINAŁOWE SINGLA KOBIET na żywo
*(do 12:30)

Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera
Komentarz na sport.tvp.pl: Jacek Jońca – Stefan Dryszel

12:10 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE PÓŁFINAŁOWE SINGLA MĘŻCZYZN na żywo
*(do 13:50)

Komentarz na sport.tvp.pl: Jacek Jońca – Stefan Dryszel

15:20 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ FINAŁOWY DEBLA KOBIET 
*(o 19:00  w Eurosporcie 2 HD)

Komentarz w TVP: Jacek Jońca – Stefan Dryszel
Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera


16:10 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ FINAŁOWY DEBLA MĘŻCZYZN 
*(o 19:30  w Eurosporcie 2 HD)

Komentarz w TVP: Jacek Jońca – Stefan Dryszel
Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera


17:00 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ FINAŁOWY SINGLA KOBIET 

Komentarz w TVP: Jacek Jońca – Stefan Dryszel
Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera


18:00 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ FINAŁOWY SINGLA MĘŻCZYZN 

Komentarz w TVP: Jacek Jońca – Stefan Dryszel
Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera


08:40 Moto3 – Grand Prix Assen: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Assen: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix Assen: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Assen: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Assen: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00
Mistrzostwa Świata motocross, Winchester, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MX2 na żywo


14:00 MotoGP – Grand Prix Assen: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Mistrzostwa Świata motocross, Winchester, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


15:30 MotoE – Grand Prix Assen: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00
Mistrzostwa Świata motocross, Winchester, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 20:00  w Eurosporcie 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

17:00 Mistrzostwa Świata motocross, Winchester, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:30  w Eurosporcie 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


12:15 Porsche Supercup, Spielberg, Austria: WSTĘP DO WYŚCIGU na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:25 Porsche Supercup, Spielberg, Austria: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 16:55)

Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski
Reporterzy: Patryk Mirosławski, Mikołaj Sokół

13:00
FIA WTCR, Estoril, Portugalia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza, Jakub Spychała, Artur Gołdyn

16:00 FIA WTCR, Estoril, Portugalia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

18:00 NASCAR Xfinity Series, Long Pond, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak

21:30 NASCAR, Long Pond, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak


11:45 2. liga żużlowa – 5. kolejka: STUDIO 

Studio: Paweł Prochowski – Łukasz Malaka (z Landshut)

12:00 2. liga żużlowa – 5. kolejka: TRANS MF LANDSHUT DEVILS – MSC WÖLFE WITTSTOCK 

Komentarz: Wojciech Dróżdż (z Landshut)

13:40 eWinner 1. liga żużlowa – 7. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Karpiński – Robert Wardzała (z Łodzi)
Reporter: Piotr Bugajny

14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 7. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 

Komentarz: Michał Mitrut – Dawid Stachyra (z Łodzi)


14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 3. kolejka: ROW RYBNIK – ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Komentarz: Edward Durda (z Rybnika)

16:00 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO 

Studio: Michał Łopaciński – Patryk Malitowski (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz


16:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Kowalski

18:45 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)
Reporterzy: Mateusz Kędzierski
, Kinga Sylwestrzak

19:15 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – MOTOR LUBLIN 

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA 

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Leszek Demski (z Wrocławia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:25 Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie