Sport w TV: niedziela – 29 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 3. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLARREAL CF


00:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Guziak, Marcin Gazda, Julian Kowalski

01:35 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – NEW ENGLAND REVOLUTION 

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Lipiński, Piotr Koźmiński, Łukasz Olkowicz, Michał Trela

11:00 
Magazyn LALIGA+ 


12:10 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Rafał Dębiński – Radosław Majdan (z Płocka)
Reporterzy: Maciej Klimek, Tomasz Lipiński

12:10 Eredivisie – 3. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD 
Ipla

Komentarz: Paweł Ślęzak – Dariusz Kubicki

12:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WISŁA PŁOCK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Radosław Majdan (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Stawski

12:30 Fortuna 1. liga – 6. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS KATOWICE
Polsat Sport HD

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba
Reporter: Igor Marczak

12:55 Ligue 1 – 4. kolejka: TROYES AC – AS MONACO 

Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Kuba Ostrowski

12:55
Premiership – 4. kolejka: RANGERS FC – CELTIC FC 
Ipla
Komentarz: Jakub Baranowski – Maciej Żurawski

13:20 2. Bundesliga – 5. kolejka: WERDER BREMA – HANSA ROSTOCK 

Komentarz: Mateusz Juza

14:25 Eredivisie – 3. kolejka: ACF AJAX – SBV VITESSE 
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Kobierecki

14:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adrian Olek – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

14:50 Fortuna 1. liga – 6. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – PUSZCZA NIEPOŁOMICE


14:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec

14:55 Premier League – 3. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WATFORD FC 

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

14:55 Premier League – 3. kolejka: BURNLEY FC – LEEDS UNITED FC 

Komentarz: Piotr Glamowski – Rafał Nahorny

15:00 Bundesliga – 3. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:30)

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Zachodny, Radosław Gilewicz

15:20 Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Marcin Borzęcki

16:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF 
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Aleksandrowicz

16:55 Ligue 1 – 4. kolejka: LILLE OSC – MONTPELLIER HSC 

Komentarz w nSport+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Michał Świrkuła

17:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Bartosz Ignacik – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht

17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak

17:25 Premier League – 3. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER UNITED FC 

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:30 Bundesliga – 3. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK 

Komentarz: Rafał Wolski – Michał Zachodny

17:50 Eliteserien – 17. kolejka: KRISTIANSUND BK – MOLDE FK 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: SARPSBORG 08 – SANDEFJORD FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: ODDS BK – STRØMSGODSET IF 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: TROMSØ IL – FK BODO/GLIMT 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: VIKING FK – ROSENBORG BK 


18:25 Serie A – 2. kolejka: GENOA CFC – SSC NAPOLI 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Serie A – 2. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA 

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

18:55
1. liga czeska – 6. kolejka: MFK KARVINA – SL SLAVIA PRAGA 

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

19:25 LaLiga Santander – 3. kolejka: RAYO VALLECANO – GRANADA CF 

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Jakub Kręcidło

19:25 Serie A – 2. kolejka: CADIZ CF – CA OSASUNA

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Adam Lyczmański
19:35 Fortuna 1. liga – 6. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS TYCHY


19:50 Eliteserien – 17. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – STABÆK FOTBALL 


20:10 Serie A – 2. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:35)

Studio: Mateusz Majak – Marcin Nowomirski, Antoni Partum

20:40 Ligue 1 – 4. kolejka: STADE REIMS – PARIS SAINT-GERMAIN 

Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Michał Świrkuła
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


20:40 Serie A – 2. kolejka: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 Serie A – 2. kolejka: US SALERNITANA 1919 – AS ROMA 

Komentarz: Tomasz Zieliński – Mikołaj Kruk

21:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLARREAL CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

00:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Rafał Dębiński, Piotr Laboga


15:55
Frauen-Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – WERDER BREMA 

Komentarz: Mateusz Juza – Maciej Laskowski

17:25 Serie A Femminile – 1. kolejka: AC MILAN – HELLAS VERONA 


11:15 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nowe Miasto, Czechy: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK 


13:15 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nowe Miasto, Czechy: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW 


15:10 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nowe Miasto, Czechy: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

17:05 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nowe Miasto, Czechy: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


13:30 PGA European Tour – Omega European Masters, Crans Montana, Szwajcaria: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person

20:00
PGA Tour – BMW Championship, Owings Mills, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person


13:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich, Bratysława, Słowacja – grupa D: POLSKA – AUSTRIA 

Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki (z Bratysławy)
Reporter: Anna Kozińska

14:30 Hokejowa Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa A: VÄXJÖ LAKERS HC – PINGUINS BREMERHAVEN na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła

17:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa E: EISBÄREN BERLIN – SKELLEFTEÅ AIK na żywo

Komentarz: Tomasz Sokołowski – Tomasz Wołkowicz

19:40 Hokejowa Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa E: HC LUGANO – TAPPARA TAMPERE na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła


12:45 Mistrzostwa Świata, Val di Sole, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Probosz

15:00 Mistrzostwa Świata, Val di Sole, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
*(o 19:00  w Eurosporcie 2 HD)

Komentarz: Igor Błachut


11:30 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 15 
*(od 12:55 również w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz
Baranowski

11:30 
Bretagne Classic, Francja: WYŚCIG 
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Adam Probosz

13:00 Simac Ladies Tour, Holandia: ETAP 5 


15:30 Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 4 

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut


02:20 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA na żywo


11:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Filip Moterski


16:55 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja – mecz o 3. miejsce: SZWAJCARIA – SENEGAL 

Komentarz: Jan Sławiński – Marek Górecki

18:25 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja – finał: ROSJA – JAPONIA 

Komentarz: Michał Zawacki – Marek Górecki


16:00 Liga SEHA – 1/4 finału: MIESZKÓW BRZEŚĆ – RK EUROFARM PELISTER na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:30 Liga SEHA – 1/4 finału: HC MOTOR ZAPOROŻE – TATRAN PRESZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Górski


01:55 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE na żywo


09:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo

Komentarz: Przemysław Babiarz – Marcin Ryszka


10:50 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia – rugby na wózkach: MECZ FINAŁOWY MIKSTA na żywo


13:50 Ekstraliga – 2. kolejka: MKS OGNIWO SOPOT – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ 

Komentarz: Robert Grzędowski – Andrzej Kopyt


16:20 Mistrzostwa Europy, Płowdiw, Bułgaria – 1/8 finału: TURCJA – CZECHY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

16:50 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – 1/8 finału: CHORWACJA – FRANCJA na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Milena Sadurek

18:30 Mistrzostwa Europy, Płowdiw, Bułgaria – 1/8 finału: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Joanna Kaczor-Bednarska, Joanna Mirek, Wojciech Drzyzga, Ireneusz Mazur

19:50 Mistrzostwa Europy, Płowdiw, Bułgaria – 1/8 finału: POLSKA – UKRAINA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

19:50 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – 1/8 finału: SERBIA – WĘGRY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek


09:30 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZE na żywo
*(do 11:30)

Komentarz: Damian Dacewicz

15:30 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Bartosz Heller –Mateusz Radojewski (z Mysłowic)


11:30 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Rafał Pośpiech (z Mysłowic)

13:00 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ FINAŁOWY na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Rafał Pośpiech (z Mysłowic)

23:00 FIVB World Tour, Brno, Czechy: MECZ O 3. MIEJSCE
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio

00:00 FIVB World Tour, Brno, Czechy: MECZ FINAŁOWY 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio


13:55 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik (z Mysłowic)

14:30 Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ FINAŁOWY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Bartosz Heller – Mateusz Radojewski (z Mysłowic)


04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: EDSON BARBOZA – GIGA CHIKADZE na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Marciniak – Albert Odzimkowski


11:00 ATP Challenger Tour, Warszawa – finał: CAMILO UGO CARABELLI – NINO SERDARUSIC 

Komentarz: Dawid Olejniczak


08:55 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZE FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP Sport w bloku o 09:45)

Komentarz: Marcin Cisowski – Marcin Spurek


15:55 Tor Służewiec 2021: ST. LEGER 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Robert Zieliński (z Toru Służewiec)
Studio: Marcin Rams (z Toru Służewiec)


10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:30 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


01:00 NASCAR, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał
Budziak

12:05 Porsche Supercup, Stavelot, Belgia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: PARADA KIEROWCÓW 

Komentarz: Mikołaj Sokół

13:45 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG 2

Komentarz: Szymon Tworz

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO 
*(również o 17:00)

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak, Robert Smoczyński (ze Spa)

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Niewiński, Jakub Spychała, Hubert Grabowski


16:25 Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG 2 

Komentarz: Szymon Tworz

18:00 Formuła 3 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 3 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020, Tokio, Japonia: WYDARZENIA DNIA


21:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie