Sport w TV: piątek – 1 października 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW


02:25 Copa Sudamericana – 1/2 finału: ATHLETICO PARANAENSE – PENAROL na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

16:00 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Jakub Kręcidło

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki

17:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Piotr Bugajny

17:50 Fortuna 1. liga – 11. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Marcin Kalita 

17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

18:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: ERZGEBIRGE AUE – HAMBURGER SV

Komentarz: Szymon Ratajczak

20:00 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gliwic)
Reporterzy: Maciej Klimek, Daria Kabała-Malarz

20:20 Fortuna 1. liga – 11. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 

Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kaczmarek (z Łodzi)
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska

20:20 Bundesliga – 7. kolejka: 1. FC KÖLN – SPVGG GREUTHER FÜRTH

Komentarz: Rafał Kędzior – Marcin Borzęcki

20:25 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

20:40 Serie A – 7. kolejka: CAGLIARI CALCIO – VENEZIA FC 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 SKY Bet Championship – 11. kolejka: STOKE CITY FC – WEST BROMWICH ALBION FC 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: ATHLETIC BILBAO – CD ALAVÉS 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 Ligue 1 – 9. kolejka: RC LENS – STADE DE REIMS 

Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Mateusz Majak – Kuba Ostrowski
20:55
LaLiga Smartbank – 8. kolejka: SD PONFERRADINA REAL VALLADOLID 

Komentarz: Jakub Polkowski – Jakub Kręcidło

22:30 Magazyn FORTUNA PUCHARU POLSKI


22:30 Magazyn MLS 

Redakcja: Tomasz Lach

23:00 Magazyn THE LEGENDS Z TOMASZEM ĆWIĄKAŁĄ 

Gość: Paulo Roberto Falcao


19:10 Frauen-Bundesliga – 4. kolejka: 1. FC KÖLN – BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Adam Drygalski


15:30 Rocky Boxing Night, Kościerzyna: WAŻENIE na żywo


19:00 WBO Intercontinental, Mediolan, Włochy: DANIELE SCARDINA – JÜRGEN DOBERSTEIN na żywo


19:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Szkocja: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

22:30 PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


13:20 Tour of Sicily, Włochy: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:00 CRO Race, Chorwacja: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut


17:20 Energa Basket Liga – 5. kolejka: TWARDE PIERNIKI TORUŃ – PGE SPÓJNIA STARGARD 


Komentarz w Polsacie Sport Extra: Adam Romański – Rafał Juć 
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski (z Torunia)

20:00 Polski Związek Koszykówki: KONFERENCJA PRASOWA 


23:00 Turkish Airlines Euroliga – 1. kolejka: UNIKS KAZAŃ – ZENIT SANKT PETERSBURG

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


17:30 Tauron Liga – 2. kolejka: JOKER ŚWIECIE – UNI OPOLE 

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz 


20:30 PlusLiga – 1. kolejka: LUK POLITECHNIKA LUBLIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 

Komentarz w Polsacie Sport: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


18:55 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo


18:30 Bellator 267, Londyn, Anglia: DOUGLAS LIMA – MICHAEL PAGE 
*(od 22:30 także w TVP Sport)

Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

19:55 HFO, Kleszczów: GALA 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Daniel Dziubicki (z Kleszczowa)
Reporter: Anna Kozińska


16:45 Meltwater Champions Chess Tour – Finals 2021: RUNDA 6


09:30 Drużynowy Puchar Świata na wózkach, Sardynia, WłochyDZIEŃ 5
*(do 23:00)


12:00 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/2 finału: JAQUELINA-ADINA CRISTIAN – ALISON VAN UYTVANCK na żywo


13:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/4 finału: JOHN MILLMAN – MARCOS GIRON 

Komentarz: Katarzyna Nowak

14:00 WTA Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/2 finału: JULIJA PUTINCEWA – REBECCA PETERSON na żywo


14:40 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/4 finału: GIANLUCA MAGER – GAËL MONFILS 

Komentarz: Katarzyna Nowak

16:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/4 finału: DANIELLE COLLINS – MARKÉTA VONDROUŠOVÁ na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

17:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/4 finału: JANNIK SINNER – JAMES DUCKWORTH 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/4 finału: MAI HONTAMA – GARBIÑE MUGURUZA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Katarzyna Kaleta

19:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/4 finału: KAMIL MAJCHRZAK – FILIP KRAJINOVIĆ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/4 finału: ELINA SWITOLINA – ONS JABEUR na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

20:30 ATP World Tour 250, San Diego, USA – 1/4 finału: DENIS SHAPOVALOV – CAMERON NORRIE 

Komentarz: Dawid Olejniczak

22:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – JELENA RYBAKINA na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

22:30 ATP World Tour 250, San Diego, USA – 1/4 finału: ANDRIEJ RUBLOW – DIEGO SCHWARTZMAN 

Komentarz: Dawid Olejniczak


11:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: I SESJA TRENINGOWA na żywo


16:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: II SESJA TRENINGOWA na żywo


16:00 Moto3 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:55 MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:55 Moto2 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

20:15 Moto3 – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

21:10 MotoGP – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

22:10 Moto2 – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


17:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Pardubice, Czechy – 3. runda: ZAWODY 

Komentarz: Edward Durda, Jakub Pieczatowski

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, 10. runda: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Gollob, Tomasz Bajerski (z Torunia)
Reporterzy: Mateusz Kędzierski, Łukasz Benz 

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, 10. runda: ZAWODY 

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie