Sport w TV: piątek – 11 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: LEEDS UNITED FC – WEST HAM UNITED FC


16:00 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Rafał Dębiński

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Piotr Laboga

17:40 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Bartek Ignacik

17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka


18:25 2. Bundesliga – 11. kolejka: VFL BOCHUM – SC PADERBORN 07 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 13. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Maciej Klimek

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 13. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


20:25 Bundesliga – 11. kolejka: VFL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURT 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

20:40 Serie A – 11. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 Premier League – 12. kolejka: LEEDS UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


20:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: REAL VALLADOLID CF – CA OSASUNA 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

20:55
Ligue 1 – 14. kolejka: 
AS SAINT-ÉTIENNE – ANGERS SCO 



11:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 
Polsat Sport HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Piotr Merchlewski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

14:10 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Maciej Muras
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza



19:00 Gala Boksu Zawodowego, Wielki Klincz: IGOR JAKUBOWSKI – MICHAL PLESNIK 
*(od 20:00 również w Super Polsat HD i Polsat Sport Extra HD)
Ipla

22:10 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło – Krzysztof Włodarczyk, Robert Złotkowski


10:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


17:30 Energa Basket Liga – 16. kolejka: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HDIpla


10:25 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD MĘŻCZYZN – TRENING 



19:00 Magazyn 7. METR 

Studio: Sylwia Michałowska – Piotr Chrapkowski, Wioletta Luberecka, Zbigniew Kwiatkowski


18:05 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – 2. faza grupowa, grupa 1: FRANCJA – ROSJA na żywo
Eurosport Player

20:00 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – 2. faza grupowa, grupa 1: DANIA – SZWECJA na żywo
Eurosport Player


19:40 PGNiG Superliga – 13. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Mirek, Damian Dacewicz, Adam Gorol, Stephan Antiga


14:30 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa B: A. CARRARO IMOCO CONEGLIANO – FENERBAHCE OPET STAMBUŁ 

Komentarz: Adrian Brzozowski


20:30 PlusLiga – 17. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – STAL NYSA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera


10:15 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

12:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

14:15 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

15:45 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka


15:15 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(od 15:45 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Michał Chmielewski (z Planicy)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

15:40 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

15:55 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: 1. i 2. SERIA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


12:45 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
*(do 18:05)


19:45 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
*(do 23:00)



13:30 One Championship – Big Bang II, Kallang, Singapur: TAKI NAITO – JONATHAN HAGGERTY 

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki
Komentarz na sport.tvp.pl: Patryk Prokulski, Maciej Turski


18:00 PSA World Tour, Kair, Egipt: MECZE PÓŁFINAŁOWE KOBIET 


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
*(również o 11:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Aldona Marciniak

09:55 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi:  I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
*(również o 15:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi:  II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:30 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


20:25 Magazyn THIS IS SPEEDWAY 

Redakcja: Łukasz Benz


18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie