Sport w TV: piątek – 14 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: FC BARCELONA – FC BAYERN MONACHIUM


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla

20:05 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 22:55)

Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow

20:20 Puchar Polski – 1/32 finału: GKS BEŁCHATÓW – LEGIA WARSZAWA 
Polsat Sport HDIpla

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: FC BARCELONA – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow (z Lizbony)
Komentarz w TVP 2: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


20:55 Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: FELIX CASH – JASON WELBORN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Kamil Szeremeta, Maciej Sulęcki
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


16:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 5 
sport.tvp.pl


18:00 PGA European Tour – Celtic Classic, Newport, Walia: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:00 NHL: BOSTON BRUINS – CAROLINA HURRICANES
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel


14:45 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 3
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA: BROOKLYN NETS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 


18:10
CBA – finał: LIAONING FLYING LEOPARDS – GUANGDONG SOUTHERN TIGERS 

Komentarz: Radosław Spiak

19:30 NBA: TORONTO RAPTORS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


20:00 Diamentowa Liga, Monako, Monako: MITYNG na żywo



11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 14:00)
Ipla

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 18:30)
Ipla

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 23:00)
Ipla


14:30 One Championship – No Surrender II, Bangkok, Tajlandia: SAEMAPETCH FAIRTEX – RODLEK PK.SAENCHAI MUAYTHAIGYM

Komentarz w Fightklub: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki


17:30 Mistrzowskie Klingi w TVP: ZAWODY
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jarosław Idzi – Danuta Dmowska
Komentarz: Ryszard Łabędź – Michał Morys
Reporter: Sylwia Michałowska


11:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/4 finału: ANA BOGDAN – KRISTYNA PLISKOVA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak – Tomasz Wiktorowski

13:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/4 finału: EUGENIE BOUCHARD – ELISE MERTENS
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Tomasz Wiktorowski

15:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/4 finału: SIMONA HALEP – MAGDALENA FRĘCH 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

17:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/4 finału: ??? – SARA SORRIBES TORMO 
sport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/4 finału: CATHERINE BELLIS – JIL TEICHMANN 
sport.tvp.pl

19:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/4 finału: SERENA WILLIAMS -SHELBY ROGERS 
sport.tvp.pl

21:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/4 finału: JENNIFER BRADY – MARIE BOUZKOVA 
sport.tvp.pl

23:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/4 finału: ONS JABEUR – CORI GAUFF 
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


09:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Spa, Belgia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 Mistrzostwa Świata Endurance, Spa, Belgia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
*(również o 16:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

18:00 Mistrzostwa Świata Endurance, Spa, Belgia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

23:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


15:45 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:00 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: WILKI KROSNO – RZTŻ RZESZÓW na żywo


17:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Krystian Plech (z Gorzowa Wielkopolskiego)

18:00 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI – PGG ROW RYBNIK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Jacek Frątczak

20:15 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Maciej Markowski – Patryk Malitowski (z Lublina)

20:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MOTOR LUBLIN – FOGO UNIA LESZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Jacek Frątczak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie