Sport w TV: sobota – 15 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: MANCHESTER CITY FC – OLYMPIQUE LYON


08:55 A-League – 26. kolejka: SYDNEY FC – WESTERN UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

09:50 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Adam Kotleszka, Szymon Borczuch, Marcin Borzęcki

10:50 Ekstraliga kobiet – 2. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – AZS UJ KRAKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Joanna Tokarska (z Łęcznej)

15:55 Eliteserien – 14. kolejka: SARPSBORG 08 – MOLDE FK 


16:20 Puchar Polski – 1/32 finału: RESOVIA RZESZÓW – PIAST GLIWICE 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Jerzy Engel, Piotr Czachowski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek

18:40 Mecz Towarzyski: PSV EINDHOVEN – SBV VITESSE
Ipla

19:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny, Arkadiusz Onyszko

20:20 Puchar Polski – 1/32 finału: ODRA OPOLE – LECH POZNAŃ 
Polsat Sport HDIpla

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: MANCHESTER CITY FC – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w PSP 1: Szymon Rojek (z Lizbony)
Komentarz w TVP 2: Sławomir Kwiatkowski

22:55 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: SKRÓTY MECZÓW 


23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


22:00 Gala Boksu, Belfast, Wielka Brytania: CARL FRAMPTON – DARREN TRAYNOR 
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


15:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 6 
sport.tvp.pl


16:00 PGA European Tour – Celtic Classic, Newport, Walia: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NEW YORK ISLANDERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Marcin Iwankiewicz


15:05 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 4 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:50
 Giro di Lombardia, Włochy: WYŚCIG 
*(od 16:50 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut


00:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

20:30 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – MEMPHIS GRIZZLES na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski


14:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 17:30)
Ipla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

20:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 00:00)
Ipla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


18:00 Brave CF 39, Sztokholm, Szwecja: TAHAR HADBI – GIANNIS BASAR 

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Daniel Dziubicki


11:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/4 finału: IRINA BEGU – SARA SORRIBES TORMO 
sport.tvp.pl

12:30 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/2 finału: ELISE MERTENS – KRISTYNA PLISKOVA 
*(od 13:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski

15:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 1/2 finału: SIMONA HALEP – IRINA BEGU 
sport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/2 finału: SHELBY ROGERS – JIL TEICHMANN 
sport.tvp.pl

19:00 WTA Tour, Lexington, USA – 1/2 finału: JENNIFER BRADY – CORI GAUFF 
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Austrii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Adam Badziak

15:10 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Adam Badziak

15:35 Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Adam Badziak


07:45 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:00 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:40 DTM, Lausitz, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:20 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:15 FIA World Endurance Championship – 6 Hours of Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(do 14:30 i od 17:30, od 13:30 do 16:45 i od 17:20 w Polsat Sport News HD, całość na Eurosport Player)
Ipla
Komentarz w Eurosport 1: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski

13:25 DTM, Lausitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


14:35 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:20 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

16:40 ADAC GT Masters, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo


16:45 Formuła 2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

21:00 NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek


11:30 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ – WOLFE WITTSTOCK na żywo


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 7. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Robert Wardzała (z Tarnowa)
Reporter: Łukasz Benz 


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 7. kolejka: UNIA TARNÓW – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Tarnowa)

18:55 PGE IMME, Toruń: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Sławomir Kryjom (z Torunia)
Reporter: Piotr Bugajny


19:15 PGE IMME, Toruń: ZAWODY na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Torunia) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie