Sport w TV: piątek 15 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Ligue 1 Uber Eats –16. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE LYON


15:55 Roshn Saudi League – 17. kolejka: AL HILAL – AL WEHDA

Komentarz: Mateusz Stefanik – Roman Kołtoń 

16:10 Magazyn LIGUE 1 PREVIEV SHOW 


16:40 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Michał Kornacki

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jakub Polkowski –  Rafał Musioł (z Zabrza)
Reporter: Jakub Polkowski

17:50 Fortuna 1.Liga – 19. kolejka: RESOVIA RZESZÓW –  ODRA OPOLE

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WARTA POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Zabrza)

18:20 2.Bundesliga – 17. kolejka: SC PADERBORN 07 – HANSA ROSTOCK


18:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: FC SCHALKE 04 – GREUTHER FÜRTH

Komentarz: Kamil Kania

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30) 

Studio: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki, Wojciech Górski (z Lubina)
Reporterzy: Julia Pożarlik, Bartosz Ignacik

20:20 Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – WERDER BREMA

Komentarz: Rafał Kędzior – Wojciech Górski

20:20 Fortuna 1.Liga –  19. kolejka: WISŁA PŁOCK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz: Szymon Rojek – Adrian Stawski (z Płocka)
Reporter:  Paweł Slęzak

20:25 PKO BP Ekstraklasa –19. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Lubina)
Komentarz audiodeskrypcyjny w Canal+: Kamil Gapiński

Komentarz w  Radio Gol 1: Piotr Sornat (z Lubina)
Komentarz w Flash Score: Tomasz Górski

20:40 Serie A TIM – 16. kolejka: GENOA CFC  – GENOA CFC  

Komentarz: Tomasz Zieliński – Marcin Nowomiejski

20:55 Ligue 1 Uber Eats –16. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE LYON

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Filip Kapica
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Michał Świrkula


20:55 LaLiga EA Sports – 17. kolejka: CA OSASUNA – RAYO VALLECANO

Komentarz: Marcin Gazda 


20:55 Premier League – 17. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – TOTTENHAM

Komentarz w Viaplay: Dawid Król – Paweł Grabowski
Komentarz w Radio Gol 2: Filip Wilkiewicz
Komentarz w Flash Score: Tomasz Brzozowski


18:25 Frauen – Bundesliga – 10. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – DUISBURG


14:10 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: SPRINT MĘŻCZYZN NA 10 KM

Komentarz:  Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska 


09:55 Puchar Świata – Trondheim, Norwegia: KWALIFIKACJE DO FINAŁÓW SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz : Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

12:15 Puchar Świata – Trondheim, Norwegia:: FINAŁY SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora 


20:45 Gala Suzuki Boxing Promotion, Kraków: GALA

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera (z Krakowa)


20:00 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia: DZIEŃ 1 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata, Zrenjanin, Serbia, faza grupowa, grupa B, 5. kolejka: SERBIA – POLSKA

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański


09:30 AfrAsia Bank Mauritius Open, Bel Ombre,  Mauritius: RUNDA 2

Komentarz: Andrzej Person – Mateusz Kniaginin


01:05 NHL – sezon zasadniczy: PHILADELPHIA FLYERS –  WASHINGTON CAPITALS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – COLUMBUS BLUE JACKETS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – CAROLINA HURRICANES


02:05 NHL – sezon zasadniczy: MINNESOTA WILD – CALGARY FLAMES


02:05 NHL – sezon zasadniczy: ST.LOUIS BLUES – OTTAWA SENATORS 


03:05 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – TAMPA BAY LIGHTNING


04:05 NHL – sezon zasadniczy: SEATTLE KRAKEN – CHICAGO BLACKHAWKS


04:05 NHL – sezon zasadniczy:VANCOUVER CANUCKS – FLORIDA PANTHERS


22:10 Magazyn NHL ON THE FLY 


10:20 Puchar Świata, Ramsau, Austria: SKOKI DO KOMBINACJI KOBIET 

Komentarz: Adam Probosz 

13:35 Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN NA 10 KM

Komentarz: Adam Probosz 

17:00 Puchar Świata, Ramsau, Austria: SKOKI DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Probosz 


01:30 NBA – sezon zasadniczy: BOSTON CELTICS – CLEVELAND CAVALIERS

Komentarz: Szymon Przedpełski – Łukasz Szwonder 

17:10 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Szymon Przedpełski

17:20 Orlen Basket Liga –  13. kolejka: MUSZYNIANKA DOMELO SOKÓŁ ŁAŃCUTMKS DĄBROWA GÓRNICZA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporter: Mirosław Szczepanik

17:25 Magazyn MVP GRA 

Gość: Julia Żugaj 

20:10 Euroliga – 14. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – VALENCIA BASKET

Komentarz: Tomasz Jankowski – Rafał Juć 

20:25 Euroliga – 13. kolejka: FC BARCELONA – EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN

Komentarz: Adam Romański – Marcin Dutkiewicz


11:45 Puchar Świata – Val Gardena, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN

Komentarz: Witold Domański


12:30 Puchar Świata, Alpe d’Huez, Francja: JAZDA NA MULDACH PODWÓJNYCH 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka 

20:50 Puchar Świata, Cooper Mountain, USA: HALPIPE

Komentarz w Eurosporcie: Bartosz Bilkiewicz
Komentarz w PSP1: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka


12:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału kobiet: SALAZAR/ARAUJO –  OSORO/CASTELLO

Komentarz: Maciej Zaręba 


14:30 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału mężczyzn: GALAN/LEBRON  –  NIETO/SANZ

Komentarz: Maciej Zaręba 


17:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału kobiet: ALAYETO/SAINZ –  ORTEGA/TRIAY

Komentarz: Łukasz Cyrański 


19:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału mężczyzn: GONZALEZ/GARRIDO  –  DI NENNO/STUPACZUK

Komentarz: Łukasz Cyrański


11:25 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, mecz o 5-8 miejsca: NIEMCY – CZECHY


14:25 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, mecz o 5-8 miejsca: NIEMCY – CZECHY


17:10 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, 1/2 finału: STUDIO
*(również o 20:40)

Studio: Justyna Kostyra – Joanna Obrusiewicz, Piotr Wesołowski, Marcin Smolarczyk

17:25 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, 1/2 finału: DANIA – NORWEGIIA

Komentarz: Marcin Smolarczyk – Szymon Ratajczak

20:55 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, 1/2 finału: SZWECJA – FRANCJA

Komentarz: Mateusz Juza – Robert Lis


19:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga -17. kolejka: EISENACH – THW KIEL


20:55 Champions Cup – faza grupowa, grupa 3, 2. kolejka: NORTHAMPTON – TOULON

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


16:00 Magazyn 7 STREFA 

Studio: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Mariusz Sordyl, Maciej Jarosz, Wojciech Drzyzga 


17:30 Tauron Liga –  11. kolejka: PGE RYSICE RZESZÓW –  KS PAŁAC BYDGOSZCZ

Komentarz: Robert Małolepszy –  Joanna Mirek 


20:30 PlusLiga – 12. kolejka: GKS KATOWICE – ENEA CZARNI RADOM 
 
Komentarz: Damian Dacewicz – Jakub B


08:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda 

10:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda 

11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda 

13:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda 

15:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: PRZEJAZD KOBIET
*(od 17:30 również w Polsacie Sport News)

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda 


11:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(również o 14:00)

Studio: Paweł Kuwik – Sebastian Szczęsny, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

13:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KWALIFIKACJE

Komentarz: Marek Rudziński – Igor Błachut

15:30 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET

Komentarz: Jakub Pieczatowski


14:00 Home Nation Series – Scottish Open, Edynburg, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY – SESJA POPOŁUDNIOWA


19:45 Home Nation Series – Scottish Open, Edynburg, Wielka Brytania,: ĆWIERĆFINAŁY – SESJA WIECZORNA 


18:00 Puchar Świata, Cooper Mountain, USA: BIG AIR 

Komentarz w Eurosporcie: Bartosz Bilkiewicz
Komentarz w PSP 2: Grzegorz Jędrzejewski – Jacek Milas


13:30 One Friday Fights – One 45, Bangkok: GALA 


19:00 Gala Hybrid MMA 2, Leszno: DANIEL SKIBIŃSKI – LEANDRO RODRIGUEZ
*(od 20:00 również w SuperPolsacie)

Prowadzący: Igor Marczak – Mikołaj Kołaski,  Łukas Szulc (z Leszna)
Komentarz: Paweł Wyrobek – Artur „Kornik” Sowiński (z Leszna) 

21:00 WGP Kickboxing – WGP 72 – Brasilia, Brazylia: GALA 


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio:  Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Piotr Mosór, Piotr Kamieniecki

14:30 Igrzyska Olimpijskie, Paryż 2024: MAGAZYN OLIMPIJSKI (ODC.2) 

Prowadzący: Paweł Kuwik
Gość: Wojciech Nowicki
Reporter: Kacper Merk 

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


20:10 Magazyn SPORT 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom