Sport w TV: czwartek 14 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa D: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ATALANTA

17:00 Liga Europy/Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa: STUDIO 
*(również o 19:35,  i 22:55)

Studio: Jacek Kurowski – Artur Wichniarek, Marek Papszun,  Jakub Wawrzyniak
Studio on-site: Kacper Tomczyk – Jerzy Brzęczek (z Sosnowca)
Studio on site: Hubert Bugaj – Radosław Majewski (z Warszawy)
Analiza: Kazimierz Węgrzyn, Robert Podoliński
Reporterzy: Kacper Tomczyk (Sosnowiec), Hubert Bugaj (Warszawa)

17:25 Liga Europy/Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa: STUDIO 

Studio: Rafał Kędzior – Michał Zachodny,, Marek Wasiluk
Studio po meczu Legii: Radosław Przybysz – Tomasz Urban
Reporterzy: Piotr Domagała (Warszawa),  Adrian Olek, Łukasz Piszczek (Częstochowa)

18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa G: ABERDEEN – EINTRACHT FRANKFURT


18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa H: FENERBAHCE – SPARTAK TRNAVA

Komentarz: Filip Cieśliński – Wojciech Górski

18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa F: FERENCVÁROSI TC – ACF FIORENTINA 

Komentarz: Grzegorz Milko – Aleksander Bernard

18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa F: KRC GENK – FK ČUKARIČKI 


18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa H:  ŁUDOGOREC RAZGRAD – FC NORDSJÆLLAND 


18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa G: PAOK SALONIKI – HJK HELSINKI


18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa E: ZRINJSKI MOSTAR – ASTON VILLA 


Komentarz: Marcin Pawłowski – Paweł Grabowski

18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa E: LASK LINZ – TOULOUSE FC 


18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa H: BAYER LEVERKUSEN – MOLDE FK 

Komentarz: Kamil Kania – Paweł Tanona

18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa F: PANATHINAIKOS AO – MACCABI HAJFA 


18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa H: QARABAĞ FK – BK HÄCKEN 


18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa F: STADE RENNAIS – VILLARREAL CF 


18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa G: AS ROMA – SHERIFF TYRASPOL 

Komentarz: Michał Skiba – Michał Borkowski 

18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa G: SLAVIA PRAGA – SERVETTE FC 


18:40 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa E: ROYALE UNION SG – LIVERPOOL FC 

Komentarz: Tomasz Górski – Michał Gutka

18:40 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa E: LEGIA WARSZAWA – ZRINIJSKI MOSTAR

Komentarz w Viaplay: Przemysław Pełka – Wojciech Kowalewsk (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Adam Kowalewicz
Komentarz w Flash Score: Maciej Skomarowski

18:45 Liga Europy/Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa: INSTANT HIGLIGHTS 


18:55 Saudi Pro League – 17. kolejka: AL FAYHA – AL AHLI 

Komentarz: Mateusz Stefanik – Roman Kołtoń

20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa D: CLUB BRUGGE – FK BODØ/GLIMT


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa C: DINAMO ZAGRZEB – KF BALLKANI


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa A: OSC LILLE – KÍ KLAKSVÍK 


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa D: FC LUGANO – BEŞIKTAŞ JK 


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa B: MACCABI TEL AWIW – KAA GENT 


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa A: SLOVAN BRATYSŁAWA  – OLIMPIJA LUBLANA 


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa C: VIKTORIA PILZNO – FK ASTANA 


20:55 Liga Konferencji Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa B: ZORIA ŁUGAŃSK – BREIÐABLIK UBK 


20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa B: AFC AJAX – AEK ATENY 

Komentarz:  Wojciech Piela – Mariusz Moński

20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa C: ARIS LIMASSOL – SPARTA PRAGA 


20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa B: BRIGHTON – OLYMPIQUE MARSYLIA

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Łuczak

20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa A: OLYMPIAKOS SFP – TSC BAČKA TOPOLA 


20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa D: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ATALANTA 

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Łukasz Trałka (z Częstochowy)
Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Częstochowy)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szczepanik

Komentarz w Flash Score: Michał Grzyb, Paweł Krusz

20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa C: REAL BETIS – RANGERS FC 

Komentarz: Dawid Król – Dawid Szymczak


20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa D: SPORTING CP – STURM GRAZ 


Komentarz: Adam Delimat – Radosław Gilewicz

20:55 Liga Europy – 6. kolejka, faza grupowa, grupa A: WEST HAM UNITED – SC FREIBURG 

Komentarz: Marcin Borzęcki- Weronika Możejko


14:10 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: SPRINT KOBIET NA 7,5 KM

Komentarz:  Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska


09:30 AfrAsia Bank Mauritius Open, Bel Ombre,  Mauritius: RUNDA 1 

Komentarz: Andrzej Person – Mateusz Kniaginin


01:05 NHL – sezon zasadniczy: MONTREAL CANADIENS – PITTSBURGH PENGUINS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – ANAHEIM DUCKS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – NEW JERSEY DEVILS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – BUFFALO SABRES


04:35 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – WINNIPEG JETS


17:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


17:20 Orlen Basket Liga – 13. kolejka: TREFL SOPOT – TAURON GTK GLIWICE

Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski (z Sopotu)
Reporter: Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+  


18:55 Euroliga – 14. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – PARTIZAN BELGRAD

Komentarz: Marcin Muras – Robert Witka

20:55 Euroliga – 14. kolejka: ASVEL LYON VILLEURBANNE – PANATHINAIKOS ATENY

Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Szablowski


11:30 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: 1. ZJAZD MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Szafrański 


12:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału kobiet: JENSEN/VIRSEDA –  GONZALEZ/BREA 

Komentarz: Leszek Orłowski 

14:30 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału mężczyzn: RUIZ/TELLO  –  NAVARRO/CHINGOTTO

Komentarz: Leszek Orłowski 


17:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału kobiet: JOSEMARIA/SANCHEZ  –  ICARDO/RIERA

Komentarz: Maciej Zaręba

19:00 World Padel  Tour – Barcelona Masters Finał, Barcelona,  Hiszpania, 1/4 finału mężczyzn: COELLO/TAPIA  –  GUTTIERREZ/VANGUAS

Komentarz: Maciej Zaręba


19:50 Superliga – 16. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – ARGED REBUD KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Grzegorz Tkaczyk (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Michał Krogulec


17:30 Tauron Liga – 11. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW –  ITA TOOLS STAL MIELEC

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek 

18:50 Tauron Liga – 11. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ  –  BKS BOSTIK ZGO BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Maciej Szcześniewski (z Łodzi)


00:00 Liga Mistrzów – 3. kolejka, faza grupowa, grupa D: GUAGUAS LOS PALMAS – JIHOSTRAJ CZESKIE BUDZIEJOWICE

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur 

00:00 Liga Mistrzów – 3. kolejka, faza grupowa, grupa C: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – BERLIN RECYCLING VOLLEYS

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz 

15:45 Liga Mistrzów – 3. kolejka, faza grupowa, grupa C: HALKBANK ANKARA – SPORT LISBOA E BENFICA

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

16:45 Liga Mistrzów – 3. kolejka, faza grupowa, grupa E: C.S ARCADA GALATI – VK LVI PRAGA

Komentarz: Damian Dacewicz

18:00 Tauron  1.Liga – 10. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA  –  PSG KPS SIEDLCE


20:30 Tauron  1.Liga – 10. kolejka: PZL LEONARDO AVIA ŚWIDNIK  –  BOGDANKA ARKA CHEŁM

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


14:00 Home Nation Series – Scottish Open, Edynburg, Wielka Brytania, 3. runda: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA


20:00 Home Nation Series – Scottish Open, Edynburg, Wielka Brytania, 4. runda: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA


12:40 Puchar Świata,  Carreza,  Włochy: GIGANT RÓWNOLEGŁY 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski  


18:00 Gala Hybrid MMA 2, Leszno: WAŻENIE 

Prowadzący: Igor Marczak – Mikołaj Kołaski,  Adam Makówka (z Leszna) 

20:00 Magazyn KOLOSEUM 


20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom