Sport w TV: niedziela 10 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 16. kolejka: EVERTON FC – CHELSEA FC


09:30 Magazyn WYSOKI PRESSING 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Adam Marchliński, Zbigniew Mucha, Mateusz Skwierawski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
*(o 12:20 również dogrywka w polsatsport.pl)

Studio: Przemysław Iwańczyk –  Tomasz Łapiński,  Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Adam Zakrzewski – Krzysztof Ratajczak (z Poznania)
Reporter: Remigiusz Kula 

12:25 Serie A TIM – 15. kolejka: FROSINONE CALCIO – TORINO FC 

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski 

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka:  LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Adam Szała (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak (z Poznania) 


12:30 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: WISŁA KRAKÓW –  GÓRNIK ŁĘCZNA

Komentarz: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski (z Krakowa)
Reporter: Adam Łuczka 


12:30 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: ODRA OPOLE –  STAL RZESZÓW

Komentarz: Szymon Rojek – Adrian Stawski 

12:55 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: OGC NICE – STADE REIMS

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Filip Kapica
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Michał Świrkula 


12:55 Scottish Premiership – 17. kolejka: KILMARNOCK FC – CELTIC FC

Komentarz: Przemysław Pawlak – Przemysław Łagożny 

13:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF  – HOLSTEIN KIEL


13:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: SV ELVERSBERG  – FC NÜRNBERG


13:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: HANSA ROSTOCK –  FC SCHALKE O4


13:55 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD ALMERIA

Komentarz: Eryk Szpruch – Marcin Gazda 

14:25 Premier League – 16. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:00)

Studio: Radosław Przybysz – Adam Targowski, Michał Zachodny

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Żelisław Żyżyński – Marek Chojnacki, Maciej Dąbrowski (z Łodzi)
Reporter: Żelisław Żyżyński 

14:55 Serie A TIM – 15. kolejka: AC MONZA – GENOA CFC 

Komentarz:  Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

14:55 Premier League – 16. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek

14:55 Premier League – 16. kolejka: EVERTON FC – CHELSEA FC

Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Łuczak

14:55 Premier League – 16. kolejka: FULHAM FC WEST HAM UNITED

Komentarz: Dawid Król – Wojciech Piela 

14:55 Premier League – 16. kolejka: LUTON TOWN MANCHESTER CITY 

Komentarz: Piotr Domagała- Michał Borkowski 

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Łodzi)
Komentarz audiodeskrypcyjny w Canal+: Kamil Gapiński
Komentarz w Radio Gol 1: Adam Kowalewicz – Kacper Chojnacki  (z Łodzi)

15:00 Slovenian Football – 20. kolejka:KOPER FC – OLIMIPJA LUBLANA

Komentarz: Adam Kotleszka 

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: VFB STUTTGART BAYER LEVERKUSEN

Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Gilewicz 

16:10 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: GRANADA CF – ATHLETIC BILBAO 

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński 

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Wojciech Strzałkowski (z Białegostoku)
Reporterka: Julia Pożarlik

17:00 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: OLYMIQUE LYON TOULOUSE FC

Komentarz: Dominik Guziak – Adrian Gątarek

17:20 Bundesliga – 14. kolejka: FC KÖLN FSV MAINZ 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Urban

17:25 Premier League – 16. kolejka: TOTTENHAM  – NEWCASTLE UNITED

Komentarz w Viaplay/Canal+: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Dominik Stachowiak

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik

17:55 Fortuna:Liga – 18. kolejka: SLAVIA PRAGAFK MLADA BOLESLAV

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

17:55 Serie A TIM – 15. kolejka: US SALERNITANA 1919 – BOLOGNA FC 1909 

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

18:25 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: CÁDIZ CF – CA OSASUNA 

Komentarz: Michał Mitrut – Grzegorz Kaczmarczyk  

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA

Studio: Bartosz Gleń, Krzysztof Marciniak – Marek Papszun, Michał Żewłakow,  Kamil Kosowski
Analiza: Adam Lyczmański 

20:00 Serie A TIM – 15. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)


20:40 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: FC LORIENT – OLYMPIQUE MARSYLIA

Komentarz: Marcin Grzywacz – Jakub Ostrowski

20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA 

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński 

20:55 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: FC BARCELONA – GIRONA FC 

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik

21:00 Magazyn TURBOKOZAK
*(o 21:30 Turbokozak EXtra tylko w Caanal+Sport 3)


21:00 Magazyn BUNDESLIGI

Studio: Rafał Kędzior – Marcin Borzęcki, Tomasz Urbaan

23:05 Magazyn ELEVEN GOL LIVE


13:25 FA Women’s Super League – 9. kolejka: ARSENAL – CHELSEA

Komentarz: Weronika Możejko – Dawid Szymczak

13:55 Frauen – Bundesliga – 9. kolejka: FRANKFURT – HOFFENHEIM


19:40 FA Women’s Super League – 9. kolejka: TOTTENHAM – MANCHESTER UNITED

Komentarz: Weronika Możejko – Dawid Szymczak


11:10 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: STUDIO 
*(również o 13:50)


11:25 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński -Weronika Nowakowska 


14:10 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: SZTAFETA KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński -Weronika Nowakowska


09:05 Visma Ski Classics – Sportgastein, Austria: WYŚCIG KOBIET NA 35 KM

Komentarz: Piotr Meissner – Ireneusz Rabski


10:00 Puchar Świata – Ostersund, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET
*(od 12:45 również w Metro)


11:10 Visma Ski Classics – Sportgastein, Austria: WYŚCIG MĘŻCZYZN NA 35 KM


12:50 Puchar Świata – Ostersund, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN


09:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Paweł Slęzak – Grzegorz Pajda

10:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Paweł Slęzak – Grzegorz Pajda 

13:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Paweł Slęzak – Grzegorz Pajda 

13:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Paweł Slęzak – Grzegorz Pajda


02:00 Gala  w Pembroke Pines, Floryda, USA: ROBEISY RAMIREZ – RAFAEL ESPINOZA 

Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń 
16:15 PZB Mistrzostwa Polski – Toruń: FINAŁY KOBIET

Komentarz: Kacper Bartosiak – Mateusz Hencel (z Torunia) 

19:00 Gala w Bournemouth, Anglia: STUDIO 

Studio: Sylwia Dekiert – Artur Szpilka, Jan Czerklewicz, Maciej Miszkiń
Reporter: Piotr Jagiełło


19:10 Gala w Bournemouth, Anglia: CHRIS BILLIAM-SMITH – MATEUSZ MASTERNAK

Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń


18:55 NFL – 14.  kolejka: BALTIMORE RAVENS – LOS ANGELES RAMS 

Komentarz: Andrzej Kostyra – Witold Cebulewski 

22:20 NFL – 14.  kolejka: KANSAS CITY CHIEFS – BUFFALO BILLS

Komentarz: Andrzej Kostyra – Jędrzej Stęszewski


11:00 European Tour – Alfred Dunhill Championship, Mpumalanga, RPA: RUNDA 4
*(od 13:45 również w Polsacie Sport Premium 2)

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person 

15:00 World Champions Cup –  Floryda, USA: RUNDA 4
*(również o 18:00)


19:00 PGA Tour Champions – Grant Thornton Ivitational, Naples, USA: RUNDA 4


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – MONTREAL CANADIENS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – OTTAWA SENATORS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – NASHVILLE PREDATORS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – NY RANGERS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – LOS ANGELES KINGS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: CHICAGO BLACKHAWKS – ST.LOUIS BLUES


03:05 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – PHILADELPHIA FLYERS 


04:05 NHL – sezon zasadniczy: SEATTLE KRAKEN – TAMPA BAY LIGHTNING


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – CAROLINA HURRICANES


19:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLUE JACKETS – FLORIDA PANTHERS

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Marcin Iwankiewicz 

21:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


22:05 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – NEW JERSEY DEVILS


13:00 Cavaliada Poznań: KONKURS GRAND PRIX 
*(11 grudnia o 14:30 w TVP Sport)

Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)


14:30 Puchar Świata, Val di Sole, Włochy: WYŚCIG MĘŻCZYZN 

Komentarz: Karol Dziambor


01:30 NBA – in season tournament – finał: STUDIO 
*(również o 05:30)

Studio: Michał Łopaciński – Jakub Kręcidło, Szymon Szewczyk
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski 


02:30 NBA – in season tournament – finału: LOS ANGELES LAKERS – NEW ORLEANS PELICANS 

Komentarz: Bartosz Tomczak – Mirosław Noculak 

11:55 SuperLega A – 11. kolejka: GENERAZIONE VINCENTE NAPOLI BASKET – GENERAZIONE VINCENTE NAPOLI BASKET 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 

12:25 Liga ACB – 13. kolejka: REAL MADRYT – DREAMLAND GRAN CANARIA

Komentarz w Canal+: Edward Durda – Mateusz Dziopa

17:20 Orlen Basket Liga –  12. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski  

17:25 SuperLega A – 11. kolejka: EA7 EMPORIO ARMANI MILANO – VIRTUS SEAGFREDO BOLOGNA


18:30 Liga ACB – 13. kolejka: CASADEMONT ZARAGOZA – BARCA


07:30 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: POKAZY MISTRZÓW

Komentarz w Polsacie: Aleksandra Szutenberg – Agnieszka Iwańska 


14:30 ISU Puchar Świata – Tomaszów Mazowiecki: DZIEŃ 3

Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś (z Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporter: Tomasz Lach


09:15 Puchar Świata – Val d’Isere, Francja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Witold Domański 

10:30 Puchar Świata – Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. SUPERGIGANT KOBIET

Komentarz: Sebastian Szczęsny 

12:15 Puchar Świata – Val d’Isere, Francja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Witold Domański 


15:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy,  finał kobiet: JOSEMARIA/SANCHEZ – ARAUJO/ SALAZAR

Komentarz: Leszek Orłowski – Łukasz Cyrański 

17:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy, finał mężczyzn: LEBRON/GALAN – STUPACZUK/DI NENNO

Komentarz: Leszek Orłowski – Łukasz Cyrański 


11:55 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: ARGENTYNA – UKRAINA


14:10 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: CZECHY – BRAZYLIA


15:15 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: ANGOLA – KOREA POŁUDNIOWA


16:25 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: HOLANDIA – HISZPANIA

Komentarz: Krzysztof Bandych – Jan Korczak-Mleczko

17:55 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: SŁOWENIA – AUSTRIA

Komentarz: Tomasz Brzozowski 

20:25 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: FRANCJA – NORWEGIA

Komentarz: Piotr Dębowski – Robert Lis


14:50 Orlen Superliga -15. kolejka: AZOTY PUŁAWY – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Grzegorz Tkaczyk (z Puław)
Reporter: Cezary Dziwiszek 

14:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga -16. kolejka: MELSUNGEN – MAGDEBURG

Komentarz: Tomasz Górski 


16:55 Mistrzostwa Europy , Bukareszt, basen 25 M: DZIEŃ 6
*(11 grudnia o 16:15 w TVP Sport)

Komentarz: Przemysław Babiarz – Stefan Tuszyński


16:10 Champions Cup –  1. kolejka, faza grupowa, grupa 4: STADE ROCHELAIS – LEINSTER RUGBY

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt 

18:25 Champions Cup –  1. kolejka, faza grupowa, grupa 2: RACING 92 – HARLEQUINS


07:00 Puchar Świata -Pekin, Chiny: DZIEŃ 2

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski 


14:45 PlusLiga – 11. kolejka: TREFL GDAŃSK – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Komentarz w Polsacie: Damian Dacewicz – Jakub Bednaruk
Komentarz w Radio Gol 2:  Jakub Kwiatkowski

17:30 PlusLiga – 11. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga (z  Warszawy)
Reporter: Adrian Brzozowski 

20:25 SuperLega A – 9. kolejka: RANA VERONA – ALLIANZ MILANO 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz 

20:30 PlusLiga – 11. kolejka: BARKOM KAZHANY LWÓW – EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur


13:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 15:00 i 17:45)


14:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE 

Komentarz: Igor Błachut – Marek Rudziński 

15:25 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 17:00 i 18:05)


15:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDUANY 
*(od 16:00 również w TVN)

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Wlazło 

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 

Studio: Paulina Chylewska – Andrzej Person, Krzysztof Rawa,  Kaja Ziomek


04:00 UFC Fight Night – Las Vegas, USA: SONG YADONG – CHRIS GUTTIERREZ 

Komentarz: Andrzej Janisz – Paweł Wyrobek 


15:00 Lotto Superliga – finał: BKT ADVANTAGE BIELSKO-BIAŁA – OSAVVI TENNIS TEAM KALISZ 
Komentarz: Dawid Olejniczak


11:00 SailGP – Dubaj, Katar: DZIEŃ 2