Sport w TV: sobota 9 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga EA Sports – 16. kolejka: REAL BETIS – REAL MADRYT


12:50 2.Bundesliga – 16. kolejka: GREUTHER FÜRTH  – SC MAGDEBURG


12:50 2.Bundesliga – 16. kolejka: HAMBURGER SV – SC PADERBORN 07


12:50 2.Bundesliga – 16. kolejka: FC KAISERSLAUTERN –  HERTHA BSC

Komentarz:  Kamil Kania

12:55 Premier League – 16. kolejka: STUDIO 
*(również o 15:40 i 18:00)

Studio: Adam Targowski – Marcin Wasilewski, Piotr Żelazny

13:25 Premier League – 16. kolejka: CRYSTAL PALACE – LIVERPOOL FC 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Flashscore: Maciej Skomarowski

13:25 Sky Bet Championship – 20. kolejka: SUNDERLAND AFC – WEST BROMWICH ALBION

Komentarz: Michał Skiba 

13:55 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: CD ALAVES – UD LAS PALMAS

Komentarz: Michał Świerżyński – Marcin Gazda 

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jan Kałucki (z Radomia)
Reporter: Jan Kałucki

14:50 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: WISŁA PŁOCK –  PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński

14:55 Fortuna:Liga – 18. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC 

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

14:55 Serie A TIM – 15. kolejka: HELLAS WERONA – SS LAZIO 

Komentarz:  Julian Kowalski – Marcin Nowowiejski

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: RADOMIAK RADOM – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Adam Marchliński – Rafał Nahorny (z Radomia)

15:00 Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)

Studio: Rafał Kędzior – Radosław Gilewicz, Wojciech Górski

15:00 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: STUDIO 
*(również o 18:15)


15:00 Slovenian Football – 20. kolejka: NK ALUMINIJ – NK CELJE

Komentarz: Tomasz Górski

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: GOAL ARENA 

Moderatorzy: Mateusz Juza – Marcin Borzęcki 

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: FC HEIDENHEIM – SV DARMSTADT

Komentarz: Przemysław Pozowski

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: UNION BERLIN – BORUSSIA MONCHENGLADBACH

Komentarz: Piotr Chłystek

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: WERDER BREMA – FC AUGSBURG

Komentarz: Kamil Kania

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: VFL WOLFSBURG – SC FREIBURG

Komentarz: Dawid Król – Mateusz Skwierawski

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Urban

15:55 Sky Bet Championship – 20. kolejka: QPR –  HULL CITY


15:55 Premier League – 16. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – BURNLEY FC

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Dawid Szymczak

15:55 Premier League – 16. kolejka: MANCHESTER UNITED – AFC BOURNEMOUTH

Komentarz w Viaplay: Marcin Pawłowski – Paweł Grabowski
Komentarz w Flashscore: Paweł Garbacz

15:55 Premier League – 16. kolejka: SHEFFIELD UNITED – BRENTFORD FC

Komentarz: Wojciech Piela – Michał Borkowski

15:55 Premier League – 16. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – NOTTINGHAM FOREST

Komentarz: Adam Delimat – Jarosław Koliński

15:55 Premier League – 16. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek

16:10 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: REAL BETIS – REAL MADRYT 

Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Flashscore: Piotr Świniarski

16:55 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: STADE RENNAIS – AS MONACO

Komentarz w Canal+: Edward Durda – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Michał Grzyb – Michał Świrkula 

17:10 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – Maciej Palczewski (z Krakowa)
Reporter: Michał Kornacki 

17:20 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: LECHIA GDAŃSK –  CHROBRY GŁOGÓW

Komentarz: Paweł Ślęzak – Marcin Kaczmarek (z Gdańska)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska 


17:25 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: CRACOVIA – PGE FKS STAL MIELEC 

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Trela (z Krakowa) 

17:55 Serie A TIM – 15. kolejka: ATALANTA BC  – AC MILAN 

Komentarz w Eleven:  Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik 

18:25 Premier League – 16. kolejka: ASTON VILLAARSENAL FC

Komentarz w Viaplay: Przemysław Pełka – Maciej Łuczak
Komentarz w Flashscore: Paweł Krusz
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Sornat 


18:25 Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LIPSK

Komentarz: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki 

18:25 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: VILLARREAL CF – REAL SOCIEDAD 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski 
18:40 Eredivisie –  15. kolejka: AFC AJAX AMSTERDAM – SPARTA ROTTERDAM

Komentarz: Cezary Kowalski – Przemysław Łagożny  


18:30 LaLiga Hypermotion – 19. kolejka: SPORTING GIJON LEVANTE UD 


18:55 Liga Portugal Betclic – 13. kolejka: VITORIA SC – SPORTING CP

Komentarz: Eryk Szpruch – Adrian Gątarek 

19:40 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Remigiusz Kula –  David  Balda, Tadeusz Socha (z Wrocławia)
Reporter: Adam Zakrzewski

19:50 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW –  ZNICZ PRUSZKÓW

Komentarz: Piotr Przybysz– Adrian Stawski

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KORONA KIELCE 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Adam Szała (z Wrocławia)
Komentarz w Flashscore: Tomasz Górski
Komentarz w Radio Gol 1: Adam Kowalewicz – Piotr Szczepanik

20:00 Serie A TIM – 15. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)


20:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: VFL OSNABRÜCK –  FC ST. PAULI


20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: INTER MEDIOLAN  – UDINESE CALCIO 

Komentarz:  Julian Kowalski – Marcin Nowowiejski 


20:55 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Marek Joźwiak
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:55 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: RCD MALLORCA – SEVILLA FC

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 

21:25 Liga Portugal Betclic – 13. kolejka: FC PORTO – CASA PIA AC

Komentarz: Michał Grzyb – Rafał Wyrzykowski 

22:10 Magazyn LIGA+ 


23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE


12:55 FA Women’s Super League – 9. kolejka: MANCHESTER CITY – ASTON VILLA 

Komentarz: Weronika Możejko

12:55 Gjensidige Kvindeliga – 13. kolejka: KOLDING IF – BRØNDBY IF 


13:55 Frauen – Bundesliga – 9. kolejka: 1. FC KOLN – VFL WOLFSBURG


12:10 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Sebastian Krystek
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Nowakowski – Jakub Kwiatkowski

14:10 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: STUDIO


14:40 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Sebastian Krystek
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Nowakowski – Jakub Kwiatkowski


09:50 Visma Ski Classics – Sportgastein, Austria: BIEG DRUŻYNOWY NA 15 KM 

Komentarz: Piotr Meissner – Marcin Branas 

10:25 Puchar Świata – Ostersund, Szwecja: KWALIFIKACJE DO FINAŁÓW SPRINTU STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN


13:00 Puchar Świata – Ostersund, Szwecja: FINAŁY SPRINTU STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora 
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik 


19:30 Mosconi Cup – Londyn, Anglia: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Dawid Brzeziński 


09:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET
*(od 10:30 również w PSP 1)

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka


13:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka


15:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka 


19:30 PZB Mistrzostwa Polski – Toruń: FINAŁY MĘŻCZYZN 

Komentarz: Kacper Bartosiak – Mateusz Hencel (z Torunia)


11:00 European Tour – Alfred Dunhill Championship, Mpumalanga, RPA: RUNDA 3
*(od 13:45 również w Polsacie Sport Premium 2)

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

15:00 World Champions Cup –  Floryda, USA: RUNDA 3
*(również o 18:00)


19:00 PGA Tour Champions – Grant Thornton Ivitational, Naples, USA: RUNDA 2


01:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLUE JACKETS – ST.LOUIS BLUES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – PITTSBURGH PENGUINS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – MINNESOTA WILD


17:55 SHL – sezon zasadniczy: FARJESTAD – MODO


19:05 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – ARIZONA COYOTES

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek 

22:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


22:05 NHL – sezon zasadniczy: CALGARY FLAMES – NEW JERSEY DEVILS


22:05 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Marcin Iwankiewicz


02:00 NBA – sezon zasadniczy: OKLAHOMA CITY THUNDER – GOLDEN STATE WARRIORS 

Komentarz: Bartosz Tomczak – Szymon Szewczyk 

17:20 Orlen Basket Liga –  12. kolejka: KING SZCZECINARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 

18:00 Liga ACB – 13. kolejka: COVIRAN GRANADA – ZUNDER PALENCIA 


10:45 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH

Komentarz w Eurosporcie: Aleksandra Kauc-Żelichowska
Komentarz w Polsacie: Aleksandra Szutenberg – Jacek Tascher

11:50 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK
*(od 12:10 również w Polsacie Sport)

Komentarz w Eurosporcie: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie: Agnieszka Iwańska

13:25 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW

Komentarz w Eurosporcie: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie: Agnieszka Iwańska


13:45 ISU Puchar Świata – Tomaszów Mazowiecki: DZIEŃ 2
*(od 17:00 również w Polsacie Sport Fight)

Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś (z Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporter: Tomasz Lach


09:15 Puchar Świata – Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN

Komentarz: Michał Okniański

10:30 Puchar Świata – Sankt Moritz, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET

Komentarz: Witold Domański

13:00 Puchar Świata – Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Michał Okniański


03:00 Puchar Świata, Secret Garden, Chiny: HALFPIPE KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 09:00 w PSN)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka

12:20 Puchar Świata, Idre, Francja: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN
*(od 12:30 również w Polsacie Sport Premium 1)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka


11:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy,  1/2 finału kobiet: JOSEMARIA/SANCHEZ – BREA/GONZALEZ  

Komentarz: Leszek Orłowski

13:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy,  1/2 finału mężczyzn: LEBRON/GALAN – CHINGOTTO/NAVARRO

Komentarz: Leszek Orłowski

15:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy,  1/2 finału mężczyzn: STUPACZUK/DI NENNO – COELLO/TAPIA

Komentarz: Mateusz Lipiński 

17:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy,  1/2 finału kobiet: ARAUJO/ SALAZAR – CASTELLO/OSORO

Komentarz: Mateusz Lipiński


12:55 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, Puchar Prezydenta, grupa 2: CHILE – KAZACHSTAN


15:25 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, Puchar Prezydenta, grupa 2: IRAN – KONGA


15:25 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, faza zasadnicza, grupa 3: RUMUNIA – JAPONIA

Komentarz: Tomasz Górski

15:25 Mistrzostwa Świata,  Goteborg, Szwecja, faza zasadnicza, grupa 1: SENEGAL – CZARNOGÓRA


17:55 Mistrzostwa Świata,  Goteborg, Szwecja, faza zasadnicza, grupa 1: CHORWACJA – KAMERUN


17:55 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, Puchar Prezydenta, grupa 2: PARAGWAJ – ISLANDIA


17:55 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, faza zasadnicza, grupa 3: SERBIA – NIEMCY

Komentarz: Krzysztof Bandych – Jan Korczak-Mleczko

20:00 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, faza zasadnicza, grupa 3: STUDIO 

Studio: Justyna Kostyra – Joanna Obrusiewicz, Marcin Smolarczyk
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński (z Herning)

20:25 Mistrzostwa Świata,  Herning, Dania, faza zasadnicza, grupa 3: POLSKA – DANIA

Komentarz: Mateusz Juza – Robert Lis

20:25 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, Puchar Prezydenta, grupa 2: CHINY – GRENLANDIA


20:25 Mistrzostwa Świata,  Goteborg, Szwecja, faza zasadnicza, grupa 1: WĘGRY – SZWECJA

Komentarz: Tomasz Górski


20:25 LIQUI Moly Handball Bundesliga -16. kolejka: ERLANGEN – THW KIEL


16:55 Mistrzostwa Europy , Bukareszt, basen 25 M: DZIEŃ 5

Komentarz: Przemysław Babiarz – Stefan Tuszyński


13:55 Champions Cup –  1. kolejka, faza grupowa, grupa 3: RC TOULON – EXETER CHIEFS 

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

20:55 Investec Champions Cup –  1. kolejka, faza grupowa, grupa 1: BRISTOL BEARS – LYON

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


07:00 Puchar Świata -Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski 


20:00 Slovenian Volleyball – 12. kolejka: CALCIT VOLLEY – GEN – I – VOLLEY


14:45 PlusLiga – 11. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

17:30 PlusLiga – 11. kolejka: GKS KATOWICE – PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz 

20:30 PlusLiga – 11. kolejka: KGHM CUPRUM LUBIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur


11:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, 1/2 finału: ANA PATRICIA/DUDA  – MUELLER/ TILLMANN

Komentarz: Adam Romański

12:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, 1/2 finału: NUSS/KLOTH  – ARTACHO/ CLANCY

Komentarz: Adam Romański


16:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, mecz o 3. miejsce: ANA PATRICIA/DUDA  – ARTACHO/ CLANCY

Komentarz: Adam Romański – Michał Kądzioła 


18:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, finał: MUELLER/ TILLMANN  – NUSS/KLOTH

Komentarz: Robert Małolepszy 


13:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, 1/2 finału: CHERIF/AHMED  – AHMAN/ HELLVIG

Komentarz: Adam Romański


14:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, 1/2 finału: GEORGE/ANDRE  – MOL/ SORUM

Komentarz: Adam Romański 


17:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, mecz o 3. miejsce: CHERIF/AHMED  – GEORGE/ANDRE

Komentarz: Robert Małolepszy 

17:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, finał: AHMAN/ HELLVIG  – MOL/ SORUM

Komentarz: Robert Małolepszy – Michał Kądzioła


15:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 17:45)


15:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 17:00 i 18:05)


16:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDUANY 

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak


14:40 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania, 4. runda: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA


19:45 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania, 4.runda: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA


22:00 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY


23:00 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁY


23:30 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania, finał: YUPENG CHAO – MARK ALLEN


11:00 SailGP – Dubaj, Katar: DZIEŃ 1 



19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom