Sport w TV: piątek 8 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Serie A TIM – 15. kolejka: JUVENTUS CF – SSC NAPOLI


12:00 Fortuna Puchar Polski – 1/4 finału: LOSOWANIE 


15:55 Roshn Saudi League – 16. kolejka: AL TAI – AL IHILAL

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń

16:10 Magazyn LIGUE 1 PREVIEV SHOW 

Redakcja: Maciej Jędrych

16:40 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Michał Kornacki, Maciej Jędrych

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Cezary Olbrycht –  Tomas Podstawski (z Chorzowa)
Reporter: Cezary Olbrycht

17:50 Fortuna 1.Liga – 18. kolejka: GKS TYCHY –  POLONIA WARSZAWA

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Adrian Stawski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 18. kolejka: RUCH CHORZÓW –  ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Marcin Baszczyński (z Chorzowa)

18:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: HANNOVER 96 – KARLSRUHER SC


18:20 2.Bundesliga – 16. kolejka: WEHEN WIESBADEN – EINTRACHT BRUNSZWIK


18:55 Liga Portugal Betclic – 13. kolejka: SL BENFICA – SC FARENSE 

Komentarz: Michał Świerżyński – Adrian Gątarek

18:55 Roshn Saudi League – 16. kolejka: AL NASSR – AL RIYADH

Komentarz: Mateusz Stefanik – Piotr Urban

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30) 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Żewłakow, Maksymilian Rogalski  (ze Szczecina)
Reporterzy: Jakub Polkowski,  Łukasz Wiśniowski

20:00 Serie A TIM – 15. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)

Studio: Mikołaj Kruk –  Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Mateusz Janiak

20:20 Fortuna 1.Liga –  18. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOTOR LUBLIN

Komentarz: Szymon Rojek – Artur Skowronek (z Sosnowca)
Reporter:  Tomasz Krochmal

20:20 Bundesliga – 14. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFL BOCHUM

Komentarz: Dawid Król – Marcin Borzęcki 

20:25 PKO BP Ekstraklasa –18. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WARTA POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Mateusz Rokuszewski (ze Szczecina)
Komentarz audiodeskrypcyjny w Canal+: Kamil Gapiński

Komentarz w  Radio Gol 1: Mateusz Menkina

20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: JUVENTUS CF – SSC NAPOLI 

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński (z Turynu)
Komentarz w Flashscore: Tomasz Brzozowski
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

20:55 Ligue 1 Uber Eats –15. kolejka: MONTPELLIER HSC – RC LENS

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak 

20:55 LaLiga EA Sports – 16. kolejka: GETAFE CF – VALENCIA CF

Komentarz:  Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda 


20:55 Sky Bet Championship – 20. kolejka: COVENTRY CITY – BIRMINGHAM CITY

Komentarz: Michał Skiba 

20:55 LaLiga Hypermotion – 19. kolejka: RCD ESPANYOL REAL ZARAGOZA


18:25 Frauen – Bundesliga – 9. kolejka: RB LIPSK – 1. FC NÜRNBERG 


11:25 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: SPRINT MĘŻCZYZN 

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

14:20 Puchar Świata – Hochfilzen, Austria: SPRINT KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski


19:30 Mosconi Cup – Londyn, Anglia: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Dawid Brzeziński 


18:55 FOGO Futsal Ekstraklasa – 15. kolejka: BSF ABJ BOCHNIA – EUROBUS PRZEMYŚL


11:00 European Tour – Alfred Dunhill Championship, Mpumalanga, RPA: RUNDA 2

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

15:00 World Champions Cup –  Floryda, USA: RUNDA 2
*(również o 18:00)


19:00 PGA Tour Champions – Grant Thornton Ivitational, Naples, USA: RUNDA 1 

Komentarz:  Jacek Person


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – BUFFALO SABRES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – SAN JOSE SHARKS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: MONTREAL CANADIENS – LOS ANGELES KINGS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: OTTAWA SENATORS – TORONTO MAPLE LEAFS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – COLUMBUS BLUE JACKETS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – TAMPA BAY LIGHTNING


02:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – DALLAS STARS


02:35 NHL – sezon zasadniczy: CHICAGO BLACKHAWKS – ANAHEIM DUCKS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA COYOTES – PHILADELPHIA FLYERS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: CALGARY FLAMES – CAROLINA HURRICANES


03:05 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – WINNIPEG JETS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – MINNESOTA WILD


04:35 NHL – sezon zasadniczy: SEATTLE KRAKEN – NEW JERSEY DEVILS


20:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


02:30 NBA – in season tournament – 1/2 finału: STUDIO
*(również o 05:30)

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski (z Las Vegas)

03:00 NBA – in season tournament – 1/2 finału: LOS ANGELES LAKERS – NEW ORLEANS PELICANS

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

17:10 Magazyn BASKET+

Redakcja: Mateusz Dziopa

17:20 Orlen Basket Liga –  12. kolejka: ARRIVA TWARDE PIERNIKI TORUŃ – TAURON GTK GLIWICE

Komentarz w Polsacie:  Adam Romański – Tomasz Jankowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski (z Torunia)

17:25 Magazyn MVP GRA 

Gość: Łukasz „KeeptheBeat” Szwonder

20:10 Euroliga – 13. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Tomasz Jankowski – Marcin Dutkiewicz

20:25 Euroliga – 13. kolejka: FC BARCELONA – FENERBAHCE STAMBUŁ

Komentarz: Adam Romański – Piotr Pawuła


08:25 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM KRÓTKI PAR TANECZNYCH JUNIORÓW


09:45 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH

Komentarz w Eurosporcie: Jacek Tascher
Komentarz w Polsacie: Aleksandra Szutenberg – Magdalena Tascher

12:55 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK

Komentarz w Eurosporcie: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie: Agnieszka Iwańska

14:00 Grand Prix, Pekin, Chiny, finały: TANIEC RYTMICZNY

Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Jacek Tascher


18:20 ISU Puchar Świata – Tomaszów Mazowiecki: DZIEŃ 1 

Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś (z Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporter: Tomasz Lach


10:15 Puchar Świata – Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. SUPERGIGANT KOBIET

Komentarz: Michał Okniański


12:40 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKICROSS KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w PSP 1: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka

12:50 Puchar Świata, Idre, Francja: JAZDA PO MULDACH KOBIET I MĘŻCZYZN
*(o 14:00 w Polsacie Sport Premium 1)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka 


11:00 Premier Padel – Mediolan, Włochy: ĆWIERĆFINAŁY 


15:25 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: AUSTRIA – ANGOLA


15:25 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: BRAZYLIA – ARGENTYNA


17:55 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: CZECHY – HISZPANIA

Komentarz: Krzysztof Bandych

17:55 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: KOREA POŁUDNIOWA – FRANCJA

Komentarz: Piotr Chłystek – Jan Korczak-Mleczko 

20:25 Mistrzostwa Świata,  Trondheim, Norwegia, faza zasadnicza, grupa 2: SŁOWENIA – NORWEGIA

Komentarz: Piotr Dębowski – Robert Lis

20:25 Mistrzostwa Świata,  Frederikshavn, Dania, faza zasadnicza, grupa 4: UKRAINA – HOLANDIA

Komentarz: Grzegorz Chodkowski


19:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga -16. kolejka: FLENSBURG-HANDEWITT – WETZLAR


16:55 Mistrzostwa Europy , Bukareszt, basen 25 M: DZIEŃ 4

Komentarz: Przemysław Babiarz – Stefan Tuszyński 


16:00 Magazyn 7 STREFA 

Studio: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Ewelina Wilińska, Szymon Szlendak, Maciej Jarosz


17:30 Tauron Liga –  10. kolejka: UNI OPOLE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ

Komentarz: Damian Dacewicz – Joanna Mirek

20:30 Tauron Liga –  10. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – KS PAŁAC BYDGOSZCZ

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Swieniewicz-Brandt


18:00 Slovenian Volleyball – 12. kolejka: ACH VOLLEY LJUBLJANA – MERKUR MARIBOR 

Komentarz: Tomasz Górski

20:25 SuperLega – 9. kolejka: GIOIELLA PRISMA TARANTO – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


14:00 Beach Pro Tour Challenge Elite 16 – finał, Doha, Katar, faza grupowa, grupa A: PERUSIC/SCHWEINER  – BRYL/ ŁOSIAK

Komentarz: Adam Romański


08:35 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 1. PRZEJAZD KOBIET 

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka

10:35 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD KOBIET

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka 


13:35 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka 


15:20 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda – Adam Łuczka 


15:10 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO
*(również o 16:40)

Studio: Paweł Kuwik
Reporter: Kacper Merk|

15:40 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


14:10 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania, 2. runda: DZIEŃ 3- SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Rafał Jewtuch – Michał Ebert

19:45 European Series – Shoot Out,  Swansea, Wielka Brytania, 2.runda: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Grzegorz Biernadski – Jarosław Kowalski


03:00 Puchar Świata – Secret Garden, Chiny: HALFPIPE KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 09:00 w PSN)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jacek Milas


13:30 One Friday Fights – One 44, Bangkok: GALA 


18:00 Gala Contender Fight Night – CFN 9, Wałbrzych: DAWID ROMAŃSKI – SEBASTIAN NOWICKI
*(o 20:00 również w Super Polsacie)

Studio: Igor Marczak (z Wałbrzycha)
Komentarz: Paweł Wyrobek – Jakub Jędryka (z Wałbrzycha)


07:25 Kwalifikacje Olimpijskie – Pretoria, RPA: PÓŁFINAŁY BOULDERIGU DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN 


15:15 Kwalifikacje Olimpijskie – Pretoria, RPA: PÓŁFINAŁY PROWADZENIA DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN


19:15 Kwalifikacje Olimpijskie – Pretoria, RPA: FINAŁY BOULDERINGU DO KOMBINACJI KOBIET


21:00 Kwalifikacje Olimpijskie – Pretoria, RPA: FINAŁY PROWADZENIA DO KOMBINACJI KOBIET


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio:  Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Marcin Animucki, Sławomir Stempniewski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


21:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom