Sport w TV: piątek – 22 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet: POLSKA – NIEMCY   00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: RIVER PLATE – JORGE WILSTERMANN  Komentarz: Julian Kowalski 02:45 Copa Libertadores – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet: POLSKA – NIEMCY  


00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: RIVER PLATE – JORGE WILSTERMANN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: CLUB ATLETICO LANUS – SAN LORENZO DE ALMAGRO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

17:30 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:30
Bundesliga: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

20:25 
Bundesliga – 6. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Monachium)

20:30
Chinese Super League – 26. kolejka: BEIJING SINOBO GUOAN FC – SHANGHAI SPIG FC premiera.200
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau

20:30 
Nice 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Piotr Przybysz

20:40
 
Nice 1. Liga – 10. kolejka: GKS KATOWICE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)

20:55
Ligue 1 Conforama – 7. kolejka: LILLE OSC – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

22:30 
Bundesliga: STUDIO na żywo
Ipla

23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Bartosz Gleń


18:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


18:35 Mecz Towarzyski: POLSKA – IRLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z Chęcin)
Studio: Bogusław Solecki (z Chęcin)
Reporter: Aleksandra Rajewska


02:25 National Football League – 3. kolejka: SAN FRANCISCO 49ERS – LOS ANGELES RAMS na żywo
Ipla


19:00 PGA Tour – Tour Championship, Atlanta, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


10:00 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG JUNIOREK na żywo
*(od 11:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl

13:10 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN DO 23 LAT na żywo
*(od 16:30 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Andrzej Piątek


17:40 Reportaż WYWIAD Z ARY GRACA – PREZYDENTEM FIVB premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


13:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: UKRAINA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

14:50 Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: SERBIA – CZECHY na żywo
Ipla

15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: WĘGRY – AZERBEJDŻAN na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:50 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa B: BIAŁORUŚ – CHORWACJA na żywo
 Ipla

17:50 Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: HOLANDIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

18:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD Ipla

23:00 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa B: WŁOCHY – GRUZJA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


08:00 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:15 Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera.200


05:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:00 Moto3, Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:55 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


10:55 
Moto2, Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


13:10 
Moto3, Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:05 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


15:05 
Moto2, Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie