Sport w TV: piątek – 25 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:55 Copa America, Brasília, Brazylia – grupa A: CHILE – PARAGWAJ na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Tomasz Lach – Dariusz Dziekanowski, Maciej Żurawski, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto

08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Adam Kotleszka, Rafał Rostkowski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Paweł Wilkowicz, Zbigniew Mucha, Izabela Koprowiak, Leszek Orłowski

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Marcin Żewłakow, Robert Podoliński; Leszek Jarosz, Piotr Żelazny

12:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Mateusz Borek – Piotr Nowak

13:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Radosław Przybysz

17:30 Eliteserien – 9. kolejka: SARPSBORG 08 – VIKING FK


18:00 Magazyn LALIGA BEST GOALKEEPER
CANAL+ Sport HD

19:55 Eliteserien – 9. kolejka: LILLESTRØM SK – ROSENBORG BK


19:00 PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL –  play-off, 1/2 finału: MONTREAL CANADIENS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS 

Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Ruszel


13:45 Lotto Belgium Tour Kobiet, Belgia: ETAP 3


03:00 NBA – play-off, 1/2 finału: LOS ANGELES CLIPPERS – PHOENIX SUNS 
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


15:45 Mistrzostwa Polski, Poznań: STUDIO 
*(również o 19:30)

Studio: Aleksander Dzięciołowski – Sofia Ennaoui (z Poznania)
Reporter: Szymon Borczuch, Michał Chmielewski

16:00 Mistrzostwa Polski, Poznań: DZIEŃ 2 

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Aleksandra Konieczna, Piotr Gułajewski



14:55 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off o miejsce 9: FRANCJA – POLSKA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

16:25 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, 1/4 finału: BIAŁORUŚ – NIEMCY 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:40 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, 1/4 finału: SZWAJCARIA – UKRAINA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

19:10 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, 1/4 finału: WŁOCHY – HISZPANIA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

20:20 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – play-off, 1/4 finału: PORTUGALIA – AZERBEJDŻAN 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


15:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 18:00 i 21:00)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Joanna Kaczor-Bednarska, Joanna Mirek, Jacek Nawrocki, Wojciech Drzyzga

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy – mecz o 3.miejsce: TURCJA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy – finał: USA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniowski


09:30 Continental Cup, Haga, Holandia: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 11:30)

Komentarz: Krzysztof Wanio

17:00 Continental Cup, Haga, Holandia: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 19:30)

Komentarz: Marek Magiera


11:30 Continental Cup, Haga, Holandia: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 14:05)

Komentarz: Krzysztof Wanio

19:30 Continental Cup, Haga, Holandia: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 21:30)

Komentarz: Marek Magiera


18:00 FEN 35, Ostróda: WAŻENIE


20:00 Babilon MMA 23, Ożarów Mazowiecki: FILIP STAWOWY – TONI VALTONEN

Studio: Artur Łukaszewski – Artur Gwóźdź, Tomasz Babiloński (z Ożarowa Mazowieckiego)
Komentarz: Dominik Durniat – Albert Odzimkowski (z Ożarowa Mazowieckiego)


10:00 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 1/4 finału: LAURA SIEGEMUND – KATERINA SINIAKOVA


12:00 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – AMANDA ANISIMOVA na żywo


15:00 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 1/2 finału: KATERINA SINIAKOVA – SARA SORRIBES TORMO na żywo


15:15 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: CAMILA GIORGI – ANETT KONTAVEIT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

15:15 ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: MAX PURCELL – LORENZO SONEGO na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

16:00 ATP World Tour 250, Majorka, Hiszpania – 1/2 finału: DANIŁ MIEDWIEDIEW – PABLO CARRENO-BUSTA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

16:45 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: JELENA OSTAPENKO – ELENA RYBAKINA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Tomasz Wiktorowski

17:00 ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: SOONWOO KWON – ALEX DE MINAUR na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

18:30 ATP World Tour 250, Majorka, Hiszpania – 1/2 finału: SAM QUERREY – ADRIAN MANNARINO na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak


09:30 Mistrzostwa Europy, Warszawa: DZIEŃ 4 na żywo


09:30 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE 1/8 FINAŁÓW DEBLA KOBIET na żywo


10:40 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE 1/8 FINAŁÓW DEBLA MĘŻCZYZN na żywo


12:15 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ PÓŁFINAŁOWY GRY MIESZANEJ na żywo

Komentarz: Janusz Pindera

13:15 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE 1/16 FINAŁÓW KOBIET na żywo


17:00 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZE 1/16 FINAŁÓW MĘŻCZYZN na żywo


20:55 Mistrzostwa Europy, Warszawa: MECZ FINAŁOWY GRY MIESZANEJ na żywo

Komentarz: Janusz Pindera


09:00 Moto3 – Grand Prix Assen TT: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Assen TT: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Assen TT: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Assen TT: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Assen TT: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Assen TT: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


11:00 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

11:25 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Filip Kapica


14:30 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Filip Kapica


16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 1. kolejka: STUDIO

Studio: Piotr Bugajny – Patryk Malitowski (z Gniezna)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Łukasz Benz

16:30 eWinner 1. liga żużlowa – 1. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – ORZEŁ ŁÓDŹ

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mateusz Dziopa (z Gniezna)

17:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Anita Mazur – Grzegorz Walasek (z Gorzowa)
Reporter: Basia Karczewska


18:00 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski (z Gorzowa)


20:15 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Krystian Plech (z Torunia)
Reporter: Marcin Musiał


20:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – FOGO UNIA LESZNO
Ipla
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie