Sport w TV: piątek – 25 sierpnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA 13:00 Liga Europy UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ  14:40 La Liga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS 17:15 Magazyn BARCA TV 17:30 Lotto Ekstraklasa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA


13:00 Liga Europy UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
CANAL+ Sport HD

14:40
La Liga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15
Magazyn BARCA TVpremiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
2.Bundesliga – 4. kolejka: MSV DUISBURG – SV DAMRSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Marcin Gazda

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht, Filip Surma

20:10
 La Liga Santander – 2. kolejka: REAL SOCIEDAD – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)

20:25 
Bundesliga – 2. kolejka: FC KOELN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:30
 Nice 1. Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Tychów)
Reporter: Piotr Przybysz

20:30
Welsh Premier League –  3. kolejka: BANGOR CITY – PRESTATYN TOWN na żywo


20:40
 
Nice 1. Liga – 6. kolejka: GKS TYCHY – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Tychów)

20:30
 
Ligue 1 Conforama – 4. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

22:10
 La Liga Santander – 2. kolejka: REAL BETIS – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:30
 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht, Filip Surma


10:55 Mistrzostwa Świata, Glasgow, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

18:00 Mistrzostwa Świata, Glasgow, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

19:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


14:00 AIBA World Boxing Championships, Hamburg, Niemcy: PREELIMINACJE na żywo
Ipla

19:00 AIBA World Boxing Championships, Hamburg, Niemcy: PREELIMINACJE na żywo
Ipla


11:30 PGA European Tour – Made in Denmark, Farso, Dania: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

15:30 
PGA European Tour – Made in Denmark, Farso, Dania: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

21:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Nowy York, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


19:00 Hokejowa Liga Mistrzów – grupa G: RED BULL MUNCHEN – CRACOVIA COMARCH na żywo
Eurosport Player


17:00 Mistrzostwa Europy, Amstelveen, Holandia – 1/2 Finału: NIEMCY – BELGIA na żywo


20:00 
Mistrzostwa Europy, Amstelveen, Holandia – 1/2 Finału: HOLANDIA – ANGLIA na żywo


20:25 Mistrzostwa Europy FEI, Göteborg, Szwecja SKOKI – KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 22:00 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:20 Mistrzostwa Świata, Racice, Czechy: ELIMINACJE na żywo


14:45 Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Vuelta a Espańa: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
16:30 
Pro Ötztaler 5.500, Austria: WYŚCIG na żywo
*(od 18:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Turniej Towarzyski: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


16:00 Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017: NIEMCY – AZERBEJDŻAN na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:15 Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017: UKRAINA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


13:00 Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Pro D2 – 2. kolejka: SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE – US DAX na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 2. kolejka: GRENOBLE FC – RC MASSY  na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 2. kolejka: USON NEVERS – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 2. kolejka: STADE MONTOIS – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 2. kolejka: US MONTAUBAN – STADE AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:30 
Pro D2 – 2. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – AS BEZIERS HERAULT na żywo
Eurosport Player


16:30 Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Lotto Eurovolley Poland 2017, Katowice, Polska – grupa D: HOLANDIA – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz (z Katowic)

17:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Szczecin, Polska – grupa B: SŁOWACJA – CZECHY na żywo
Ipla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (ze Szczecina)

19:30 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Katowice, Polska – grupa D: BELGIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz (z Katowic)

20:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Szczecin, Polska – grupa B: NIEMCY – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (ze Szczecina)

23:00 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00 Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: TRAMPOLINA 3M – SKOKI SYNCHR. – FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Paul Hunter Classic, Fürth, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


18:30 Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera.200


11:00 Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 WTA Tour, New Haven, USA: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

01:00 
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA: 1/4 FINAŁU premiera.200
Ipla

21:00 WTA Tour, New Haven, USA: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


14:30 ITV Racing, York, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:00 Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 
MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:55 
Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 
Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 
MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:05 
Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO premiera.200
Ipla

09:55
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO premiera.200
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie