Sport w TV: piątek – 27 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN


15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 


16:00 Magazyn LA LIGA SHOW 


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 


17:30 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ŁKS ŁÓDŹ
 

17:40 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ODRA OPOLE
 

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Maciej Murawski (z Płocka)

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: WISŁA PŁOCK – CRACOVIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Filip Surma – Maciej Murawski (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka


18:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: SV DARMSTADT 98 – EINTRACHT BRUNSZWIK TSV
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban


20:00 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: STUDIO

Studio: Rafał Patyra – Marek Citko, Robert Podoliński
Reporter: Olga Rybicka


20:25 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ZABRZE POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Zabrza)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:25 Bundesliga – 9. kolejka: VFL WOLFSBURG – WERDER BREMA
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak


20:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL VALLADOLID – UD LEVANTE
Ipla

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


20:55 Ligue 1 – 12. kolejka: RC STRASBOURG – STADE RANNAIS FC na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+ Krzysztof Marciniak – Artur Kwiatkowski
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Mitrut – Mateusz Majak


20:55 Premier League – 10. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

23:00 Magazyn THE LEGENDS Z TOMASZEM ĆWIĄKAŁĄ



12:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


19:35 FIFA 21: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN na żywo



12:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


10:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 5 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


07:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Agnieszka Iwańska

09:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: TANIEC RYTMICZNY
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

11:05 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


17:40 Puchar Świata, Lech/Zuers, Austria: ZAWODY RÓWNOLEGŁE MĘŻCZYZN
*(od 18:30 również w Eurosporcie 1 HD)
Eurosport Player
Eurosport 1 HD


16:45 Magazyn 7. METR 

Studio: Sylwia Michałowska


23:00 Rajdowe Mistrzostwa Europy FIA – Rajd Wysp Kanaryjskich: DZIEŃ 1


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska, Ireneusz Mazur


17:30 Tauron Liga – 11. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM
Polsat Sport HDIpla


20:30 Tauron 1. Liga – 30. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – AZS AGH KRAKÓW



09:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD KOBIET
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

10:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD KOBIET
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

15:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


16:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO
*(również o 18:00)

Studio: Michał Korościel
Reporter: Kacper Merk


16:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KWALIFIKACJE

Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Mateusz Kirpsza


18:00 FEN 31, Łódź: WAŻENIE


20:00 Babilon MMA 18, Skierniewice: PAWEŁ PAWLAK – ADRIAN BŁASZYŃSKI
Polsat Sport HD


18:00 LOTTO Superliga – 13. kolejka: KS AZS-AWFIS GDAŃSK – ENERGA MANEKIN TORUŃ  na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 13:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 17:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński

15:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:30 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:10 i 22:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie