Tydzień z Plusligą na sportowych kanałach Polsatu

Przed nami kolejny tydzień zmagań w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Transmisje od wtorku do niedzieli w sportowych kanałach grupy Polsat oraz w serwisie IPLA.TV.

We wtorek kibice zobaczą pojedynek Aluronu CMC Warta ze Ślepskiem Malow Suwałki. Gospodarze przegrali ostatnie dwa spotkania ligowe, natomiast zespół ze wschodu Polski doznał porażki z zespołem z Katowic. W tabeli różnica która dzieli obie drużyny to cztery punkty na korzyść gości, którzy mają o pięć spotkań rozegranych więcej.

W środę odbędzie się hitowo zapowiadający się mecz 4. kolejki – Verva Warszawa Orlen Paliwa zmierzy się z ekipą Skry Bełchatów. Warszawianie wrócili ostatnio na zwycięską ścieżkę pokonując drużynę z Będzina 3-0. Bełchatowianie natomiast zechcą zrehabilitować się za wpadkę z drużyną z Lubina.

W weekend rozegrane zostaną spotkania 15. kolejki PlusLigi. W jednym z ciekawszych pojedynków Trefl Gdańsk zmierzy się z ekipą Czarnych Radom.

Trefl Gdańsk przystąpi do spotkania z Cerradem Carnymi Radom podbudowany trzema zwycięstwami z rzędu. Ekipa z trójmiasta pokonała kolejno Ślepsk, Aluron i Asseco. Z kolei radomianie przegrali w listopadzie trzy mecze. W ostatnim pojedynku nie sprostali Indykpolowi.

MKS Będzin w ostatnich meczach nie miał wiele do powiedzenia, grając przeciwko PGE Skrze Bełchatów i VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa. Będzinianie przegrali oba pojedynki do zera. W spotkaniu ze świetnie dysponowaną Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle sytuacja może się powtórzyć.

PGE Skra Bełchatów w listopadzie rozegrała dwa spotkania – najpierw gładko pokonała w trzech setach MKS Będzin, a później niespodziewanie uległa takim samym wynikiem Cuprum Lubin. Mimo nierównej dyspozycji bełchatowianie postarają się zrewanżować Aluronowi CMC Wacie Zawiercie za porażkę z 2. kolejki bieżącego sezonu.

Stal Nysa rozegrała w listopadzie trzy spotkania i zdobyła cztery punkty. Pokonała 3:1 Aluron i była to pierwsza wygrana Stali w sezonie ligowym i przegrała po dogrywce z MKS-em Będzin. GKS może pochwalić się znacznie lepszą statystyką. W trzech ostatnich meczach zdobył siedem punktów.

WTOREK – 24 LISTOPADA 2020

20:30 PlusLiga – 5. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – ŚLEPSK MLOW SUWAŁKI
Polsat Sport HD

ŚRODA – 25 LISTOPADA 2020

20:30 PlusLiga – 4. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HD

SOBOTA – 28 LISTOPADA 2020

14:45 PlusLiga – 15. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 15. kolejka: TREFL GDAŃSK – CERRAD ENEA CZARNI RADOMadom 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 15. kolejka: MKS BĘDZIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 29 LISTOPADA 2020

14:45 PlusLiga – 15. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 15. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 15. kolejka: STAL NYSA – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD