Sport w TV: piątek – 28 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK


17:30 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

17:50
1. Liga – 1. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – FC BANIK OSTRAVA na żywo


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Regionalliga Nord – 1. kolejka: VFB LUBECK – VFB OLDENBURG na żywo


20:00
Mecz Towarzyski: BORUSSIA DORTMUND – RCD ESPANYOL na żywo


20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)

20:25 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński, Mariusz Wróblewski

20.25
2. Bundesliga – 1. kolejka: VFL BOCHUM – FC ST. PAULI  na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30
Jupiler League – 1. kolejka: ROYAL ANTWERP FC – RSC ANDERLECHT na żywo
Ipla

20:30
Nice 1. Liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Piotr Przybysz

20:45
Nice 1. Liga – 1. kolejka: STAL MIELEC – RUCH CHORZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)

22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)


19:15
 
Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


10:00 The World Games, Wrocław, Polska: KWALIFIKACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski


11:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Winsen, Niemcy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Winsen, Niemcy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00
 PGA Tour – RBC Canadian Open, Oakville, Kanada: II RUNDA na żywo
Ipla


14:00 The World Games, Wrocław, Polska – miejsca 5-8: USA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

16:00 The World Games, Wrocław, Polska – miejsca 5-8: WŁOCHY – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

20:00 The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: CZECHY – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

22:30 The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: FRANCJA – KANADA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski


16:10 Tour de Pologne: PREZENTACJE EKIP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarek (z trasy)
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki


20:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Wałbrzycha)
Reporter: Robert El Gendy


09:00 The World Games, Wrocław, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET  na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Szymon Rojek

15:00 
The World Games, Wrocław, Polska: KLASYFIKACJE  KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Szymon Rojek

17:30 
The World Games, Wrocław, Polska: 1/2 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Szymon Rojek


15:45 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – mecz o 3 miejsce: KANADA – ROSJA premiera.200


20:25 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – Finał: USA – HISZPANIA na żywo


09:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

17:25 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz


16:00 The World Games, Wrocław, Polska: 1/2 FINAŁUna żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek

19:30 The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek


19:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS-13 HARJU 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

23:10 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kacper Merk


20:15 Letnia Grand Prix, Hinterzarten, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
09:00 The World Games, Wrocław, Polska: JU-JITSU – ELIMINACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Maciej Turski

16:30 
The World Games, Wrocław, Polska: JU-JITSU – FINAŁY na żywo
Ipla
Komentarz: Maciej Turski


18:00 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla


19:00 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: SALSA/STANDARD na żywo
*(od 20:15 w CT Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Aleksandra Szutenberg, Andrzej Bieniek, Anna Radojewska

21:00 
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: TANIEC STANDARDOWY – FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Aleksandra Szutenberg, Andrzej Bieniek, Anna Radojewska


10:00 WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

10:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Switzerland:  1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

12:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

12:00 
WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

22:30 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak


12:00 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: USA – SZWECJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Agata Plechan

17:30 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: POLSKA  – CZECHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Agata Plechan


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO premiera.200
Ipla

09:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO premiera.200
Ipla


13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół


18:30 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo

Reporter: Karolina Mikołajczyk

19:00 
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – ROW RYBNIK na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Grudziądza)

inne
09:00 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 8 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


19:55
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie