Sport w TV: piątek – 28 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – GÓRNIK ZABRZE


16:15 Magazyn LA LIGA SANTANDER: NAJLEPSZE OBRONY 2019/20 

Redakcja: Adrian Olek

17:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: ODRA OPOLE – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 PKO Ekstraklasa – 2. kolejkaWSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

17:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejkaKGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WARTA POZNAŃ 
*(o 18:30  w nSport+HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

19:45 PKO Ekstraklasa – 2. kolejkaSTUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Szczęsny
Reporter: Anna Kozińska

20:00 PKO Ekstraklasa – 2. kolejkaSUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Mielca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

20:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejkaPGE FKS STAL MIELEC – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau


21:00 PGA Tour – BMW Championship, Olympia Fields, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:30 Mistrzostwa Europy, Plouay, Francja: JAZDA NA CZAS DRUŻYN MIESZANYCH 
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz, Igor Błachut
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Paulina Brzeźna-Bentkowska


17:15 Magazyn BASKET+ 


17:30 Energa Basket Liga – 1. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ na żywo
Ipla


16:30 Mistrzostwa Polski, Włocławek: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Włocławka)
Reporter: Kacper Tomczyk

16:35 Mistrzostwa Polski, Włocławek: DZIEŃ 1 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Włocławka)


19:30 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 10. NOC 

Komentarz: Kacper Merk


14:30 One Championship – A New Breed, Pak Kret, Tajlandia: STAMP FAIRTEX – ALLYCIA HELLEN RODRIGUES 

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Maciej Turski

18:00 KSW 54, Warszawa: WAŻENIE na żywo
Ipla

19:45 Babilon MMA 15, Rawa Mazowiecka: DANIEL SKIBIŃSKI – KIRIL MEDVEDOVSKI na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD, od 22:45 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Marciniak, Łukasz Jurkowski (z Rawy Mazowieckiej)


17:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: ELISE MERTENS – NAOMI OSAKA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

19:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – MILOS RAONIC 
Ipla

21:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – ROBERTO BAUTISTA AGUT 
Ipla


10:25 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: I SESJA TRENINGOWA 


14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: II SESJA TRENINGOWA 



10:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(również o 16:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół


15:45 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:00 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE – WOLFE WITTSTOCK na żywo


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Jacek Gajewski (z Gdańska)
Reporter: Łukasz Benz

16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 9. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – EWINNER APATOR TORUŃ na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz (z Gdańska)

18:30 FIM Speedway Grand Prix, Wrocław: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix, Wrocław: ZAWODY – DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Wrocławia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie