Sport w TV: sobota – 29 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Wrocław: ZAWODY – DZIEŃ 2


10:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Robert Podoliński, Mateusz Rokuszewski, Kamil Gapiński

11:40 Ekstraliga kobiet – 4. kolejka: KKP BYDGOSZCZ – UKS SMS ŁÓDŹ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska (z Bydgoszczy)

12:30 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: RADOMIAK RADOM – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

14:40 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Radosław Majdan (z Gdańska)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Maciej Klimek

14:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECHIA GDAŃSK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Radosław Majdan (z Gdańska)

16:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – SANDECJA NOWY SĄCZ
Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

17:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Krakowa)

17:25 Tarcza Wspólnoty: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 Eliteserien – 16. kolejka: FK HAUGESUND – VÅLERENGA FOTBALL 


19:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – APKLAN RESOVIA 
Ipla

19:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: GKS TYCHY – STOMIL OLSZTYN 
Ipla


19:30 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Marcin Baszczyński (z Warszawy)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Cezary Olbrycht

19:30 Tarcza Wspólnoty: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Jarosław Koliński

19:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

20:00 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

20:25 Eliteserien – 16. kolejka: SK BRANN – STRØMSGODSET IF 


21:30 1. Liga – 2. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – 1. FK PRIBRAM
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Maciej Murawski, Michał Żewłakow

23:00 Premiership – 6. kolejka: HAMILTON ACADEMICAL FC – RANGERS FC 


19:45 KnockOut Boxing Night 12, Suwałki: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski –  Ewa Piątkowska, Kamil Szeremeta, Krzysztof Głowacki, Andrzej Wasilewski (z Suwałk)
Reporter: Bogusław Solecki

20:00 KnockOut Boxing Night 12, Suwałki: MACIEJ SULĘCKI – SASHA YENGOYAN 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Suwałk)

20:00
Gala Boksu, Stratford, Wielka Brytania: DANIEL DUBOIS – RICARDO SNIJDERS 
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra


14:00 PGA European Tour – ISPS HANDA UK Championship, Wisham, Wielka Brytania: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – BMW Championship, Olympia Fields, USA: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:00 WKKW, Strzegom: PUCHAR NARODÓW – CROSS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (ze Strzegomia)
Reporter: Arkadiusz Dziubek


10:05 Tour de France, Francja: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

13:55 Tour de France, Francja: ETAP 1 
*(do 18:15)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

19:00 
Tour of Hungary, Węgry: ETAP 1 
Eurosport Player


15:00 Energa Basket Liga – 1. kolejka: TREFL SOPOT – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA 
Polsat Sport HD


16:15 Mistrzostwa Polski, Włocławek: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Włocławka)
Reporter: Kacper Tomczyk

16:25 Mistrzostwa Polski, Włocławek: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Włocławka)


23:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 11. NOC

Komentarz: Kacper Merk


18:00 TAURON Giganci Siatkówki, Kępno: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

20:30 TAURON Giganci Siatkówki, Kępno: SKRA BEŁCHATÓW – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga


10:45
 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 
*(do 12:15)
Ipla

15:15 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 16:45)
Ipla


12:15 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ 1/8 FINAŁU 
Ipla

13:15 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 
*(do 15:15, również od 16:45)
Ipla


20:00 KSW 54, Warszawa: MATEUSZ GAMROT – MARIAN ZIÓŁKOWSKI 
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (z Warszawy)
Reporter: Łukasz Jurkowski


19:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – finał: NOVAK DJOKOVIC – MILOS RAONIC 
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: III SESJA TRENINGOWA 
Eurosport Player

11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:30 FIM World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans: WYŚCIG 
*(do niedzieli do 12:30!)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Andrzej Mielczarek

11:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player

12:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player

13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 
*(o 23:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player

16:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


01:30 NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

07:30 Virgin Australia Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół

14:00 FIA World Rallycross Championship, Kouvola, Finlandia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski

14:00 
Michelin Le Mans Cup, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

15:40 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


16:45 Formuła 2 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

17:40 Ferrari Challenge Europe Trofeo Shell, Mugelllo, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


18:30 European Le Mans Series, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek



11:30 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ – RZTŻ RZESZÓW na żywo


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 9. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Kryjom (z Gniezna)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 9. kolejka: CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Gniezna)

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Wrocław: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Marek Cieślak (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Wrocław: ZAWODY – DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Wrocławia) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie