Sport w TV: piątek 3 – listopada 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: PKO BP Ekstraklasa –11. kolejka: LECH POZNAŃ – PUSZCZA NIEPOŁOMICE


16:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEV SHOW 

Redakcja: Michał Kornacki

16:45 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Michał Kornacki

17:00 Magazyn HEJ KOLEJORZ 

Prowadzenie: Dominik Stachowiak – Dominik Kamiński  

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Remigiusz Kula – Aleksandar Vuković (z Gliwic)
Reporter: Remigiusz Kula

17:50 Fortuna 1.Liga – 14. kolejka: MIEDŹ LEGNICA –  APKLAN RESOVIA RZESZÓW

Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Marcin Kaczmarek 

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE 

Komentarz w Canal+: Adam Marcliński – Wojciech Jagoda (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Gawrycki Tkacz

18:20 2.Bundesliga – 12. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – WEHEN WIESBADEN


18:20 2.Bundesliga – 12. kolejka:  SV ELVERSBERG – FC ST. PAULI


18:55 Roshn Saudi League – 12. kolejka: AL SHABAB – AL ITTIHAD JEDDAH

Komentarz: Damian Domitrz – Piotr Urban

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30) 

Studio: Daria Kabała-Malarz –  Michał Żewłakow, Taras Romanczuk (z Białegostoku)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht 

20:20 Fortuna 1.Liga – 14. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz w PS: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski (z Krakowa)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

20:20 Bundesliga – 10. kolejka: SV DARMSTADT – VFL BOCHUM

Komentarz: Dawid Król – Wojciech Górski 

20:25 PKO BP Ekstraklasa –14. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PGE FKS STAL MIELEC 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Adam Szała (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak

20:40 Serie A TIM – 11. kolejka: BOLOGNA FC 1909 – S.S LAZIO 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Marcin Nowomiejski

20:55 Ligue 1 Uber Eats –6. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – MONTPELLIER HSC

Komentarz w Canal+Sport 5: Krzysztof Marciniak – Filip Kapica
Komentarz w Eleven: Mateusz Majak – Dominik Guziak

20:55 LaLiga EA Sports – 12. kolejka: UD LAS PALMAS – ATLETICO MADRYT

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

20:55 Sky Bet Championship – 15. kolejka: LEICESTER CITY – LEEDS UNITED

Komentarz: Tomasz Górski

21:10 Liga Portugal Betclic – 10. kolejka: FC PORTO – ESTORIL PRAIA

Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Swierzyński


17:55 OBOS Dalmasvensskan – 25. kolejka: UPPSALA FOTBOLL – OREBRO 


18:25 Frauen Bundesliga – 6. kolejka: DUISBURG – LIPSK 


21:30 PGA Tour –  Los Cabos Championship, Meksyk: RUNDA 2


00:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLUE JACKETS – TAMPA BAY LIGHTNING 


00:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – FLORIDA PANTHERS 


00:05 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS – CAROLINA HURRICANES 


00:05 NHL – sezon zasadniczy: OTTAWA SENATORS – LOS ANGELES KINGS 


00:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – NY ISLANDERS 


00:35 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – TORONTO MAPLE LEAFS 


01:05 NHL – sezon zasadniczy:  MINNESOTA WILD – NEW JERSEY DEVILS 


02:05 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – DALLAS STARS 


03:05 NHL – sezon zasadniczy: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WINNIPEG JETS 


03:05 NHL – sezon zasadniczy:  SEATTLE KRAKEN – NASHVILLE PREDATORS 


03:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA COYOTES – MONTREAL CANADIENS 


03:35 NHL – sezon zasadniczy: SAN JOSE SHARKS – VANCOUVER CANUCKS 


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


03:00 NBA – sezon zasadniczy: PHOENIX SUNS – SAN ANTONIO SPURS

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Waldemar Kijanowski

17:25 Magazyn BASKET+

Redakcja: Mateusz Dziopa

17:20 Orlen Basket Liga –  7. kolejka: DZIKI WARSZAWA – TAURON GTK GLIWICE

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Warszawy)
Reporterka: Agnieszka Łapacz

17:25 Magazyn MVP GRA 


2o:05 Euroliga – 6. kolejka: FC BARCELONA – PANATHINAIKOS ATENY

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

2o:30 Euroliga – 6. kolejka:  VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA – ANADOLU EFES

Komentarz: Marcin Muras – Robert Witka


13:00 ISU Grand Prix Francji: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK 

Komentarz: Agnieszka Iwańska

15:00 ISU Grand Prix Francji: TANIEC RYTMICZNY
*(d 16:00 również w Polsacie Sport News)

Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Jacek Tascher

16:45 ISU Grand Prix Francji: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW

Komentarz: Agnieszka Iwańska

18:45 ISU Grand Prix Francji: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH
*(również w Polsacie Sport Fight)

Komentarz: Magdalena Tascher


20:30 United Rugby Championship – 3. kolejka: OSPREYS – HOLLYWOODBETS SHARKS 


20:40 Premiership Rugby – 4. kolejka: SALE SHARKS -GLOUCESTER


16:00 Magazyn 7 STREFA 

Studio: Jerzy Mielewski, Jakub Bednaruk – Piotr Gruszka, Sebastian Świderski, Artur Popko (z Katowic)


20:30 Tauron Liga -5. kolejka: MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM – GRUPA AZORY CHEMIK POLICE 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Swieniewicz-Brandt


17:30 ALKO Superpucharpolski, Katowice: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Katowic)


04:00 Beach Pro Tour Challenge Haikou – Haikou, Chiny, faza grupowa, 2. kolejka, grupa E: GRUSZCZYŃSKA/WACHOWICZ – CARRO/HERRERO


05:00 Beach Pro Tour Challenge Haikou – Haikou, Chiny, faza grupowa, 2. kolejka, grupa E: ESMEE/ZO – CIĘŻKOWSKA/ŁUNIO


03:00 Beach Pro Tour Challenge Haikou – Haikou, Chiny, faza grupowa, 2. kolejka, grupa D: KANTOR/ZDYBEK – NICOLAIDIS/CARRACHER 


13:30 One Friday Fights – One 39, Bangkok: GALA 


00:20 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa A: JESSICA PEGULA – MARIA SAKKARI

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik (z Cancun) 

03:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa A: ARYNA SABALENKA – ELENA RYBAKINA

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik (z Cancun) 

14:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1/4 finału: HUBERT HURKACZ – GRIGOR DIMITROV

Komentarz: Dawid Olejniczak 

16:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – KAREN CHACZANOW

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

20:30 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa B gry podwójnej: KREJCIKOVA/SINIAKOVA – DĄBROWSKI/ROUTLIFE

Komentarz: Michał Lewandowski

19:30 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – HOLGER RUNE
*(początek meczu  Djoković – Rune z powodu meczu koszykowki w Polsacie Sport Extra)


Komentarz: Tomasz Lorek

19:30 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa A gry podwójnej: KRAWCZYK/SCHUURS – MELICHAR-MARTINEZ/PEREZ

Komentarz: Michał Lewandowski

21:15 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa A: DOKOŃCZENIE MECZU ARYNA SABALENKA – ELENA RYBAKINA


22:40 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa B: COCO GAUFF – MARKETA VONDROUSOVA


22:55 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1/4 finału: ALEX DE MINAUR – ANDRIEJ RUBLOW

Komentarz: Tomasz Lorek


14:00 WTT Champions Frankfurt – Frankfurt, Niemcy: DZIEŃ 6 
*(również o 19:00)


15:15 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Jasiek Olejniczak – Paweł Baran
Reporter: Maciej Jermakow 

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: TIMING


15:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: KAMERA POKŁADOWA


15:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: POZYCJA NA TORZE


15:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: PITLANE


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO

Studio: Bartosz Budnik – Robert Smoczyński, Patryk Sokołowski, Jasiek Olejniczak
Reporter: Maciej Jermakow 

18:55 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: KWALIFIKACJE

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokółv

19:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: TIMING


19:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: KAMERA POKŁADOWA


19:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: POZYCJA NA TORZE


19:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: PITLANE


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio:  Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Marek Saganowski, Dariusz Banasik, Krzysztof Bąkowski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom