Sport w TV: środa 1 – listopada 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Carabao Cup – 1/8 finału: MANCHESTER UNITED  – NEWCASTLE UNITED


11:55 Copa Del Rey – 1. runda: SAN ROQUE DE LEPE – GIRONA 

Komentarz: Aleksander Roj – Robert Podoliński  

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: BORUSSIA DORTMUND – TSG 1899 HOFFENHEIM

Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zielinski  

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: SV SANDHAUSEN – BAYER 04 LEVERKUSEN

Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: SC FREIBURG – SC PADERBORN 07

Komentarz: Sebastian Chabiniak –  Piotr Czachowski 

19:55 Carabao Cup – 1/8 finału: STUDIO 


20:25 Carabao Cup – 1/8 finału: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek 

20:25 Carabao Cup – 1/8 finału: WEST HAM UNITED – ARSENAL FC 

Komentarz: Piotr Domagała – Paweł Grabowski  

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: HERTHA BERLIN – FSV MAINZ O5

Komentarz: Julian Kowalski – Adrian Gątarek

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: FC VIKTORIA KOELN – EINTRACHT FRANKFURT

Komentarz: Eryk Szpruch – Marcin Gazda

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: 1.FC  SAARBRUCKEN – FC BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: AFC BOURNEMOUTH – LIVERPOOL FC 

Komentarz:  Mateusz Juza – Maciej Łuczak 

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: CHELSEA FC – BLACKBURN ROVERS 

Komentarz:  Dawid Król – Wojciech Piela 

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: EVERTON  – BURNLEY 

Komentarz: Kamil Kania

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: IPSWICH TOWN  – FULHAM 

Komentarz: Tomasz Górski

20:50 Puchar Włoch – 2. runda: UDINESE CALCIO – CAGLIARI CALCIO

Komentarz: Marcin Lepa – Przemysław Łagożny

21:10 Carabao Cup – 1/8 finału: MANCHESTER UNITED  – NEWCASTLE UNITED 

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka


01:00 MLB – World Series: ARIZONA DIAMONDBACKS – TEXAS RANGERS 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – LOS ANGELES KINGS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – NASHVILLE PREDATORS 


11:45 Trophy , Oudenaarde, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


13:55 Trophy , Oudenaarde, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


19:25 EuroCup – 5. kolejka: RATIOPHARM ULM – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


16:25 Superpuchar Włoch – finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SUSA VIM PERUGIA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Jakub Bednaruk 


01:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 2. kolejka, grupa A: JELENA RYBAKINA – MARIA SAKKARI

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Cancun) 

11:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: TOMMY PAUL – BOTIC VAN DE ZANDSCHULP

Komentarz: Tomasz Lorek 

13:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Lorek 

14:25 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – FELIX AUGER ALLIASSIME
*(dokończenie meczu po meczu Bautista-Agut – Hurkacz) 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski  

16:35 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – TOMAS MARTIN ETCHEVERRY

Komentarz: Tomasz Tomaszewski  


18:30 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: UGO HUMBERT – ALEXANDER ZVEREV

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 


20:30 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 3. kolejka, grupa A gry podwójnej: HUNTER/MERTENS – MELICHAR-MARTINEZ/PEREZ

Komentarz: Michał Lewandowski

22:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 2. kolejka, grupa B: STUDIO

Studio: Maciej Zaręba – Dawid Celt, Maciej Synówka

22:30 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 2. runda: DOMINIC THIEM – HOLGER RUNE

Komentarz: Dawid Olejniczak

23:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 2. kolejka, grupa B: IGA ŚWIĄTEK – COCO GAUFF

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik (z Cancun) 

23:30 Magazyn ATP PREVIEV SHOW – BAZYLEA 

Redakcja: Filip Gawęcki


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom