Sport w TV: wtorek 31 – października 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Fortuna 1.Liga – 12. kolejka: POLONIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK


12:00 Fortuna Puchar Polski – 1/16 finału: LEGIA II WARSZAWA – KORONA KIELCE 

Komentarz na Łączy nas Piłka TV na YT: Adam Delimat – Dawid Sut (z Książenic)

17:00 Magazyn FORTUNA PUCHAR POLSKI 


17:50 Fortuna Puchar Polski – 1/16 finału: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ZABRZE

Komentarz: Tomasz Lach – Artur Skowronek (z Sosnowca)
Reporter: Adam Łuczka

17:50 Fortuna 1.Liga – 12. kolejka: POLONIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Warszawy)
Reporter: Piotr Przybysz 

17:50 Puchar Włoch – 2. runda: US SALERNITANA 1919 – UC SAMPDORIA 

Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Kobierecki 

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK 

Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak 

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: VFB STUTTGART – 1.FC UNION BERLIN

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda 

17:55 Puchar Niemiec – 2. runda: FC ST.PAULI – FC SCHALKE 04

Komentarz: Eryk Szpruch –  Adrian Gątarek 

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – 1.FC HEIDENHEIM

Komentarz: Julian Kowalski –  Tomasz Zieliński 

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: EXETER – MIDDLESBROUGH

Komentarz:  Michał Gutka – Bartosz Budnik

20:40 Carabao Cup – 1/8 finału: MANSFIELD – PORT VALE 

Komentarz:  Michał Skiba

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: DSC ARMINIA BIELEFELD – HAMBURGER SV

Komentarz: Marcin Grzywacz – Michał Swierzyński 

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: 1.FC KAISERSLAUTERN – 1. FC KOLN

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:50 Fortuna Puchar Polski – 1/16 finału: ZAWISZA BYDGOSZCZ – LECH POZNAŃ

Komentarz: Marcin Feddek – Marcin Kaczmarek (z Bydgoszczy)
Reporter: Igor Marczak
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik 

20:50 Puchar Włoch – 2. runda: BOLOGNA  FC 1909 – HELLAS VERONA FC

Komentarz: Marcin Lepa – Przemysław Łagożny 


18:30 Liga Narodów – Stara Pazova, Serbia, 4. kolejka: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski –  Hanna Urbaniak
Reporterka: Agata Bachanek 

18:55 Liga Narodów – Stara Pazova, Serbia, 4. kolejka: SERBIA – POLSKA

Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Joanna Tokarska
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Nowakowski


00:30 MLB – World Series: ARIZONA DIAMONDBACKS – TEXAS RANGERS 


20:00 Porsche Esports Sprint Challenge Poland  – Rudskogen, Norwegia: KWALIFIKACJE 


00:05 NHL – sezon zasadniczy: TAMPA BAY LIGHTNING – SEATTLE KRAKEN


00:05 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – ANAHEIIM DUCKS


00:05 NHL – sezon zasadniczy: PHILADELPHIA FLYERS – CAROLINA HURRICANES

Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel

00:05 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – SEATTLE KRAKEN


00:35 NHL – sezon zasadniczy:  WINNIPEG JETS – NY RANGERS


00:35 NHL – sezon zasadniczy:  NY ISLANDERS – DETROIT RED WINGS 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – COLUMBUS BLUE JACKETS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA COYOTES – CHICAGO BLACKHAWKS


03:05 NHL – sezon zasadniczy:  VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MONTREAL CANADIENS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


20:00 EuroLiga kobiet – 5.  kolejka: POLSKI CUKIER AZS LUBLIN – FENERBAHCE ALAGOZ HOLDING 

Komentarz: Adam Romański  – Ewa Silna 


20:00 Magazyn BASKET OFFICE 

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski –  Radosław Hyży, Łukasz „KeeptheBeat” Szwonder


17:50 Orlen Superliga – 7. kolejka: MKS FUNFLOOR LUBLIN – KGHM  MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź – Patrycja Szarmacher (z Lublina)
Reporter: Paweł Slęzak
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Matlęga


17:25 Superpuchar Włoch – 1/2 finału: ITAS TRENTINO – SIR SUSA VIM PERUGIA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz 

20:25 Superpuchar Włoch – 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA  – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz 


01:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 1. kolejka, grupa B: ONS JABEUR – COCO GAUFF 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik (z Cancun)
Reporter: Bartosz Ignacik


11:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: MARTON FUCSOVICS – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

13:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: SEBASTIAN KORDA – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

14:00 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: DANIEL ALTMAIER – ARTHUR FILS
*(dokończenie meczu po meczu Korda – Hurkacz) 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

15:50 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: UGO HUMBERT – MARCOS GIRON

Komentarz: Dawid Olejniczak 

17:40 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: GAEL MONFILS – FRANCISCO CERUNDOLO

Komentarz: Dawid Olejniczak 

20:30 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 2. kolejka, grupa A gry podwójnej: KREJCIKOVA/SINIAKOVA – SIEGEMUND/ZVONARIOVA

Komentarz: Michał Lewandowski

20:55 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: ROMAN SAFFIULIN – CARLOS ALCARAZ

Komentarz: Tomasz Lorek 

22:55 ATP Tour – Rolex Paris Masters, Paryż, 1. runda: YOSHIHITO NISHIOKA – ANDRIEJ RUBLOW

Komentarz: Tomasz Lorek 

23:00 WTA Tour – WTA Finals, Cancun, Meksyk, faza grupowa, 2. kolejka, grupa A: ARYNA SABALENKA – JESSICA PEGULA

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik (z Cancun)
Reporterka: Joanna Sakowicz-Kostecka


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


21:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom