Sport w TV: wtorek 24 – października 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa E: MANCHESTER UNITED –  FC KOPENHAGA


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa D: INTER MEDIOLAN – RED BULL SALZBURG

Komentarz: Przemysław Pawlak – Paweł Gołaszewski 

17:30 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Studio: Daria Kabała-Malarz – Jakub Wilk (z Poznania)
Reporter: Cezary Olbrycht

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (z Poznania)
Komentarz w Flash Score: Sebastian Kaniewski 

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIO 
*(od 19:30 również w Polsat Sport Extra, od 20:35 również w PSP 1, również o 22:50)

Studio: Paulina Chylewska – Maciej Stolarczyk, Jarosław Koliński, Roman Kołtoń 

18:05 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa D : WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

18:35 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa E: GALATASARAY – BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Tomasz Lach – Marcin Kaczmarek

18:35 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa D : INTER MEDIOLAN – RED BULL SALZBURG 

Komentarz w PSP 2: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa B: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Cezary Kowalski – Marek Gołębiewski

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa B: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz:  Piotr Przybysz – Andrzej Niedzielan

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa C: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Urban

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa D: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz:  Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda 

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa E: MANCHESTER UNITED –  FC KOPENHAGA

Komentarz w PSP 1: Paweł Ślęzak – Maciej Żurawski (z Manchesteru)
Komentarz w Flash Score: Bartłomiej Pilecki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa C: 1.FC UNION BERLIN –  SSC NAPOLI

Komentarz w PSP 2:  Marcin Lepa – Piotr Kobierecki
Komentarz w Flash Score: Mateusz Orłowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa B: SEVILLA FC – ARSENAL FC

Komentarz w PSP 3 PPV: Cezary Kowalski – Marek Gołębiewski
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik
Komentarz w Flash Score: Tomasz Górski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa B: RC LENS – PSV EINDHOVEN

Komentarz w PSP 4 PPV: Piotr Przybysz – Andrzej Niedzielan

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, faza grupowa, grupa C: SPORTING BRAGA – REAL MADRYT

Komentarz w PSP 5 PPV: Szymon Rojek – Piotr Urban
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek
Komentarz w Flash Score: Patryk Popiołek

20:50 Liga Mistrzów UEFA –  3.kolejka, faza grupowa, grupa D: SL BENFICA – REAL SOCIEDAD

Komentarz:  Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
 

20:55 Sky Bet Championship – 13. kolejka: LEICESTER CITY – SUNDERLAND

Komentarz: Wojciech Piela  

23:30 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: SKRÓTY MECZÓW 

Prowadzący: Marcin Feddek


02:00 MLB: HOUSTON ASTROS – TEXAS RANGERS


14:30 Lotto Ekstraliga – 2. kolejka: KS BADMINTON KOBIERZYC – HUBAI BIAŁYSTOK


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – MONTREAL CANADIENS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


17:50 Orlen Superliga kobiet – 6. kolejka: MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN – KPR GMINY KOBIERZYCE

Komentarz: Iwona Niedźwiedź – Patrycja Szarmacher (z Koszalina)
Reporter: Paweł Wyrobek


16:00 PlusLiga – 2. kolejka: PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW – KGHM CUPRUM LUBIN 

Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz 

18:30 PlusLiga – 2. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – INDYKPOL AZS OLSZTYN

Komentarz: Adam Romański – Jakub Bednaruk 

21:00 PlusLiga – 2. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PSG STAL YSA

Komentarz: Tomasz Swędrowski -Damian Dacewicz (z Kędzierzyna-Koźle) 


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Wielka Brytania. 2. runda: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Wielka Brytania. 2. runda: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


09:00 WTA Finals – Elite Trophy Zhuai, Zhuai, Chiny, faza grupowa, grupa B, 1. kolejka: MADISON KEYS – BEATRIZ HADDAD MAIA 

Komentarz: Żelisław Żyżyński

11:00 WTA Finals – Elite Trophy Zhuai, Zhuai, Chiny, faza grupowa, grupa A, 1. kolejka: BARBORA KREJCIKOVA – MAGDA LINETTE

Komentarz: Maciej Zaręba 

13:00 WTA Finals – Elite Trophy Zhuai, Zhuai, Chiny, faza grupowa, grupa D, 1. kolejka: WERONIKA KUDERMIETOWA – LIN ZHU

Komentarz: Marek Furjan

14:00 ATP Tur 500 – Vienna Open, Wiedeń, Austria, 1. runda:  ALEXEI POPYRIN – ANDRIEJ RUBLOW

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 ATP Tour 500 – Swiss Indoors Basel, Bazylea, Szwajcaria, 1. runda: DOMINIC STRICKER – BENJAMIN HASSAN
*(od 16:00 również w Polsacie Sport Extra)

Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 ATP Tour 500 – Swiss Indoors Basel, Bazylea, Szwajcaria, 1. runda: DUSAN LAJOVIC – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 ATP Tur 500 – Vienna Open, Wiedeń, Austria, 1. runda:  STEFANOS TSITSIPAS – DOMINIC THIEM
*(od 17:30 również w Polsat Sport Fight)

Komentarz: Dawid Olejniczak 

18:00 ATP Tour 500 – Swiss Indoors Basel, Bazylea, Szwajcaria, 1. runda: HOLGER RUNE – MIOMIR KECMANOVIC

Komentarz: Filip Gawęcki 

20:00 ATP Tur 500 – Vienna Open, Wiedeń, Austria, 1. runda: GRIGOR DIMITROV – LORENZO MUSETTI

Komentarz: Dawid Olejniczak 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom