Sport w TV: piątek 3 – maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: RUCH CHORZÓW – LECH POZNAŃ

15:53 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: POLONIA BYTOM – SANDECJA NOWY SĄCZ 

Komentarz: Dominik Pasternak

16:55 Saudi Pro League – 30. kolejka: AL TAAWOUN – AL HILAL 

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń 

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – Adam Wilk (z Krakowa)
Reporter: Michał Kornacki


17:50 Fortuna 1.Liga – 31. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ODRA OPOLE 

Komentarz: Marcin Kalita –  Maciej Żurawski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Michał Trela (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Antoni Malinowski

18:20 2.Bundesliga – 32. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – FC NÜRNBERG 


18:20 2.Bundesliga – 32. kolejka: HAMBURGER SV – FC SANKT PAULI 

Komentarz: Dawid Król 

18:53 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: KOTWICA KOŁOBRZEG – STOMIL OLSZTYN 

Komentarz: Marcin Feddek


18:53 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – ŁKS II ŁÓDŹ 


20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Adam Szała, Seweryn Siemanowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Grzegorz Jędrzejewski, Daria Kabała-Malarz

20:20 Fortuna 1.Liga – 31. kolejka: PODBESKIDZIE B-B – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport 1
Komentarz: Paweł Ślęzak – Artur Skowronek (z Bielsko-Białej)
Reporter: Igor Marczak 


20:20 Bundesliga – 32. kolejka: TSG HOFFENHEIM – RB LIPSK 

Komentarz: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz 

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: RUCH CHORZÓW – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Chorzowa)
Komentarz audiodeskrypcyjny:  Adam Kotleszka
Komentarz w Flashscore: Paweł Garbacz

20:25 League One – baraże, 1/2 finału: BARNSLEY FC – BOLTON WANDERERS 

Komentarz: Michał Skiba 

20:40 Serie A TIM – 33. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC 

Komentarz: Mateusz Święcicki  – Tomasz Zieliński 

20:55 Ligue 1 Uber Eats– 32. kolejka: RC LENS – FC LORIENT 

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak 

20:55 LaLiga EA Sports – 34. kolejka:  GETAFE CF – ATHLETIC CLUB 

Komentarz: Piotr Laboga – Jakub Kręcidło 

20:55 Premier League – 36. kolejka: LUTON TOWN – EVERTON FC 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Łuczak 


18:25 Frauen Bundesliga – 20. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC KÖLN 


02:00 MLB – sezon zasadniczy: CLEVELAND GUARDIANS – HOUSTON ASTROS


20:00 MLB – sezon zasadniczy: CHICAGO CUBS – MILWAUKEE BREWERS


16:00 Liga Mistrzów – 1/2 finału: BENFIKA LIZBONA – PALMA FUTSAL 

Komentarz: Marek Górecki – Krzysztof Kuchciak

19:00 Liga Mistrzów – 1/2 finału: FC BARCELONA – SPORTING CP 

Komentarz: Marek Górecki – Krzysztof Kuchciak


03:30 LIV Golf Invitational, Singapur: RUNDA 1 
*(również o 06:05)


22:00 PGA Tour – Byron Nelsson, USA: RUNDA 2


02:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


18:00 Mecz Towarzyski – Żylina, Słowacja: SŁOWACJA – POLSKA 
*(od trzeciej tercji również w TVP Sport)

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


15:30 UCL World Tour – Vuelta a Espana kobiet, Hiszpania: ETAP 6


17:45 Magazyn BASKET+ 


18:20 Orlen Basket Liga – 1/4 finału: TREFL SOPOT – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 
Polsat Sport 1
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporterka: Agnieszka Łapacz


19:40 EuroLiga – 1/4 finału: FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ – AS MONACO
Polsat Sport 3
Komentarz: Radosław Spiak – Wojciech Kamiński


14:00 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 16:35)

Studio: Sylwia Michałowska – Joanna Obrusiewicz, Sylwia Matuszczyk, Karolina Polacek (z Kalisza)
Reporter: Damian Pechman

14:25 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: KPR GMINY KOBIERZYCE – KGHM MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Karolina Polacek (z Kalisza)

16:55 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN – MKS FUNFLOOR LUBLIN

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Karolina Polacek (z Kalisza)


09:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: WYWIADY 


11:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS2 AGUIMES-SANTA LUCIA 1

Komentarz:  Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

12:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS3 TEJEDA 1

Komentarz:  Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

13:25 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS4 ARTENARA-GALDAR 1

Komentarz:  Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

15:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: WYWIADY

Komentarz:  Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

16:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS5 AGUIMES-SANTA LUCIA 2 

Komentarz:  Michał Adamiuk – Jakub Wróbel

17:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS6 TEJEDA 2 

Komentarz:  Michał Adamiuk – Jakub Wróbel

18:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS7 ARTENARA-GALDAR 2 

Komentarz:  Michał Adamiuk – Jakub Wróbel 

20:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: WYWIADY 

Komentarz:  Michał Adamiuk – Jakub Wróbel


08:00 FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16, Brasillia, Brazylia,  faza grupowa, grupa D, 2. kolejka: EVANDRO/ARTHUR – BRYL/ŁOSIAK
Polsat Sport 3
Komentarz: Michał Kądzioła 


11:00 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1/2 finału: DAVID GILBERT – KYREN WILSON
*(o 19:45 3 sesja w Eurosporcie 1)


15:25 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1/2 finału: JAK JONES – STUART BINGHAM


14:30 One Friday Fights – One 61, Bangkok, Tajlandia: GALA 


16:00 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1/2 finału: TAYLOR FRITZ – ANDRIEJ RUBLOW
Polsat Sport 1
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1/2 finału: FELIX AUGER-ALLIASSIME – JIRI LEHECKA
Polsat Sport 2
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


15:55 F1 Academy – Grand Prix Miami: I SESJA TRENINGOWA 


18:15 Formuła 1 – Grand Prix Miami: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Reporterka: Aldona Marciniak (Miami)

18:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: ONBOARD


18:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: PITLANE


18:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TIMING


18:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TRACK POSITIONING


21:15 F1 Academy – Grand Prix Miami: II SESJA TRENINGOWA


22:15 Formuła 1 – Grand Prix Miami: KWALIFIKACJE DO SPRINTU

Komentarz w Viaplay: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski – Mateusz Mrówczyński
Reporterka: Aldona Marciniak (Miami)

22:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: ONBOARD


22:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: PITLANE


22:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TIMING


22:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TRACK POSITIONING


17:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: STUDIO 

Studio: Anita Mazur – Adrian Gomólski (z  Grudziądza)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Tomasz Lorek 


17:55 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO

Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kużbicki (z Grudziądza) 

20:15 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: STUDIO 

Studio:  Marcelina Rutkowska-Konikiewicz – Adrian Miedziński (z Torunia)
Reporterka: Joanna Cedrych 

20:25 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: KS APATOR TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW

Komentarz: Marcin Musiał – Maciej Markowski (z Torunia)  


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom