Sport w TV: poniedziałek – 21 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 2. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER CITY FC


01:00 Major League Soccer: MONTREAL IMPACT – PHILADELPHIA UNION na żywo
Ipla

11:00
1. liga – 4. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC FASTOV ZLIN 


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

17:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło – Leszek Urban


18:55 Premier League – 2. kolejka: ASTON VILLA FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Domagała – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Wojciech Anyszek


19:05 Magazyn 4-4-2

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Piotr Żelazny

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Robert Skrzyński

20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 


20:05 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Rafał Patyra

20:25 2. Bundesliga – 1. kolejka: VFL BOCHUM – FC SANKT PAULI 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A – 1. kolejka: AC MILAN – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szymczuk


21:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 4. KOLEJKA
*(o 23:00 w Canal+ Sport 2 HD)

Redakcja: Krzysztof Wójcik

21:10 Premier League – 2. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Eryk Szpruch


21:30 Magazyn EREDIVISIE


23:15 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:15 dogrywka)
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny, Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
Redakcja: Adrian Olek, Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk


18:30 Tour de France, Francja: BEST OF
Eurosport 1 HDEurosport Player


01:30 NBA – finał Konferencji Zachodniej: LOS ANGELES LAKERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Dominik Tomczyk

17:30 
Energa Basket Liga – 4. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – KING SZCZECIN 


17:30 
Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:30
Liga ACB – 1. kolejka: DKV JOVENTOUT BADALONA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak


17:30 
Tauron Liga – 1. kolejka: L.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 2. kolejka: GKS KATOWICE – STAL NYSA 
Polsat Sport HD


11:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 14:00)
Eurosport Player

15:30 
European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 18:30)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 23:15)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player


10:00 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 20:00)
Eurosport Player

10:00 WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1. runda: MAGDA LINETTE – PAULINE PARMENTIER na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

10:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: TAYLOR FRITZ – PABLO CUEVAS 
Polsat Sport HDIpla

12:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: JIRI VESELY – GILLES SIMON 
Polsat Sport HDIpla

14:30 WTA Tour, Rzym, Włochy – finał: SIMONA HALEP – KAROLINA PLISKOVA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

15:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: TOMMY PAUL – KEVIN ANDERSON 
Polsat Sport HDIpla

17:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – finał: NOVAK DJOKOVIC – DIEGO SCHWARTZMAN 
Ipla


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


17:15 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Zielona Góra: WSTĘP DO ZAWODÓW 

Studio: Karolina Wieszczycka (z Zielonej Góry)
Reporter: Kinga Sylwestrzak

17:30 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Zielona Góra: ZAWODY 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mateusz Dziopa (z Zielonej Góry)

20:00 Magazyn EWINNER 1. LIGI ŻUŻLOWEJ 

Studio: Mateusz Kędzierski
Redakcja: Piotr Bugajny

21:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA 
Ipla
Studio: Anita Mazur


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie