Sport w TV: wtorek – 22 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Carabao Cup – 3. runda: LUTON TOWN FC – MANCHESTER UNITED FC


14:00 Chinese Super League – 12. kolejka: SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT FC – SHANGHAI SIPG FC 


17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet: STUDIO 

Reporter: Hubert Bugaj

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet: POLSKA – CZECHY 

Komentarz: Szymon Borczuch (z Bielska-Białej)

18:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Piotr Domagała

18:55 Carabao Cup – 3. runda: LEYTON ORIENT FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

19:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

19:00 Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla

20:15 Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: WSTĘP DO MECZU 
Ipla

20:15 Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: WSTĘP DO MECZU 
Ipla

20:50 Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: SK SLAVIA PRAGA – FC MIDTJYLLAND 
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: MACCABI TEL AWIW – FC SALZBURG 
Ipla

20:50 Liga Mistrzów UEFA – finał play-off: FK KRASNODAR – PAOK FC 
Ipla

21:10 Carabao Cup – 3. runda: LUTON TOWN FC – MANCHESTER UNITED FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz – Piotr Szymczuk

23:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Ipla


20:30 Liga Mistrzów CEV – runda kwalifikacyjna, gr. C: STROITEL MIŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Jastrzębia-Zdroju)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


11:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(do 14:00)
Eurosport Player

15:30 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(do 18:30)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00
European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(do 23:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player


10:00 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 20:00)
Eurosport Player

10:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – NIKOLOZ BASILASHVILI 
Polsat Sport HDIpla

12:00 WTA Tour, Strasbourg, Francja – 2. runda: MAGDA LINETTE – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

12:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: YANNICK HANFMANN – GAEL MONFILS 
Polsat Sport HDIpla

14:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – FABIO FOGNINI 
Polsat Sport HDIpla

16:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: KAREN KHACHANOV – JAN-LENNARD STRUFF 
*(o 17:30 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport HDIpla

18:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1. runda: DANIIL MEDVEDEV – UGO HUMBERT 
Ipla


23:00 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: BEST OF 
Eurosport PlayerIpla


21:00 Magazyn 2. LIGI ŻUŻLOWEJ 



00:30 Magazyn SPORT NEWS+ 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie