Sport w TV: poniedziałek – 23 maja 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Gala PKO Ekstraklasa: WIDOWISKO 16:00 Magazyn LALIGA SMARTBANK 16:25 Mistrzostwa Europy U17, Riszon le-Cijjon, Izrael – grupa C: HISZPANIA – SERBIA  16:25 Mistrzostwa Europy U17, Ness […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Gala PKO Ekstraklasa: WIDOWISKO


16:00 Magazyn LALIGA SMARTBANK


16:25 Mistrzostwa Europy U17, Riszon le-Cijjon, Izrael – grupa C: HISZPANIA – SERBIA 


16:25 Mistrzostwa Europy U17, Ness Syjona, Izrael – grupa C: BELGIA – TURCJA 


17:00 Magazyn LIGUE1 UBER EATS 


18:00 Magazyn LIGUE1 REVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

18:00 Magazyn SERIE A TIM 


18:55 Mistrzostwa Europy U17, Ramat Gan, Izrael – grupa D: PORTUGALIA – DANIA 


18:55 Mistrzostwa Europy U17, Lod, Izrael – grupa D: SZWECJA – SZKOCJA 


19:00 Magazyn HOLA LALIGA na żywo

Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski, Cezary Wilk

19:00 Magazyn LALIGA SANTANDER 


19:25 Magazyn GOL 

Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański

20:00 Gala PKO Ekstraklasa: STUDIO na żywo
*(również o 21:40)

Studio przed galą: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan
Studio po gali: Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maja Strzelczyk

20:20 Bundesliga – mecz barażowy: HAMBURGER SV – HERTHA BSC na żywo

Komentarz w Viaplay: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Urban
Komentarz w Radio Gol 2: Julian Kamieniecki

20:30 Gala PKO Ekstraklasa: WIDOWISKO na żywo

Prowadzenie: Krzysztof Marciniak

20:35 Eto’o Farewell match: MECZ CHARYTATYWNY na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 


22:30 Magazyn ELEVEN GOL


22:35 Magazyn EKSTRAPAKA – 34. KOLEJKA 



18:50 OBOS Damallsvenskan – 10. kolejka: DJURGÅRDENS IF – HAMMARBY IF


01:00 Major League Baseball: NEW YORK YANKEES – CHICAGO WHITE SOX 


02:05 NHL – play-off, 1/4 finału: EDMONTON OILERS – CALGARY FLAMES na żywo


12:00 Magazyn NHL TONIGHT na żywo


15:15 Mistrzostwa Świata Elity, Tampere, Finlandia, grupa B: USA – CZECHY 

Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

19:20 Mistrzostwa Świata Elity, Helsinki, Finlandia, grupa A: KANADA – DANIA 

Komentarz: Piotr Szymczuk


03:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: GOLDEN STATE WARRIORS – DALLAS MAVERICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

17:45 Magazyn BASKET+ 


15:55 
SMS Cup, Płock – 1/2 finału: SMS ZAGŁĘBIE LUBIN – SMS ZPRP PŁOCK 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)

17:55 SMS Cup, Płock – 1/2 finału: SMS ZPRP KIELCE – SMS ZPRP KWIDZYN 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)


15:30
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA NIKOLI GRBICIA 


17:30 
PlusLiga – mecz barażowy: PSG STAL NYSA – MKS BĘDZIN na żywo


14:00 Grand Chess Tour – Rapid & Blitz Poland, Warszawa: DZIEŃ 5 na żywo


09:30 FIE Grand Prix, Inczon, Korea Południowa: ZAWODY 

Komentarz: Jakub Zborowski


11:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: OCÉANE DODIN – ANDREA PETKOVIC na żywo
*(całość w Eurosport Player)

Komentarz: Tomasz Wolfke

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: AMANDA ANISIMOVA – NAOMI OSAKA na żywo

Komentarz: Dawid Żbik

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 2 na żywo
*(wszystkie korty)


11:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: STUDIO na żywo


12:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: IGA ŚWIĄTEK – LESIA TSURENKO na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski

13:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: STAN WAWRINKA – CORENTIN MOUTET na żywo

Komentarz: Karol Stopa

13:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: BRANDON NAKASHIMA – KAMIL MAJCHRZAK na żywo

Komentarz: Witold Domański

14:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: DIANE PARRY – BARBORA KREJCIKOVA na żywo

Komentarz: Maciej Łuczak

15:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – AJLA TOMLJANOVIC na żywo

Komentarz: Lech Sidor

16:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: JORDAN THOMPSON – RAFAEL NADAL na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Marcin Matkowski

16:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: LINDA NOSKOVA – EMMA RADUCANU na żywo

Komentarz: Maciej Synówka

16:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: ANGELIQUE KERBER – MAGDALEN FRĘCH na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski

18:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: BENOIT PAIRE – ILJA IVASHKA na żywo

Komentarz: Radosław Nijaki

18:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: LLOYD HARRIS – RICHARD GASQUET na żywo

Komentarz: Lech Sidor

19:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: ARTHUR RINDERKNECH – ALEXANDER BUBLIK na żywo

Komentarz: Hubert Błaszczyk

21:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: NOVAK DJOKOVIC – YOSHIHITO NISHIOKA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak – Radosław Szymanik


01:55 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: FINAŁ BOULDERINGU MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2)

Komentarz: Jarosław Kowalski

03:55 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: FINAŁ BOULDERINGU KOBIET na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2)

Komentarz: Jarosław Kowalski


00:00 NASCAR Cup Series – Texas Motor Speedway, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo


20:00 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: SKRÓT WYŚCIGU 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


17:40 eWinner 1. liga żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Patryk Malitowski (z Gniezna)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Łukasz Benz

18:00 eWinner 1. liga żużlowa – 6. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – CELLFAST WILKI KROSNO na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński (z Gniezna)

21:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie