Sport w TV: wtorek – 24 maja 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Energa Basket Liga – play-off, finał: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski 17:45 Magazyn 4-4-2  Studio: Dariusz Szpakowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Energa Basket Liga – play-off, finał: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW


16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski

17:45 Magazyn 4-4-2 na żywo

Studio: Dariusz Szpakowski – Andrzej Janisz, Piotr Żelazny, Jerzy Engel

19:30 Magazyn MLS


20:00 Magazyn LALIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Jakub Kręcidło

20:20 2. Bundesliga – mecz barażowy: SG DYNAMO DREZNO – 1. FC KAISERSLAUTERN 

Komentarz w Viaplay: Marcin Pawłowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


00:30 Major League Baseball: PITTSBURGH PIRATES – COLORADO ROCKIES 


03:30 Major League Baseball: SAN FRANCISCO GIANTS – NEW YORK METS 


01:05 NHL – play-off, 1/4 finału: TAMPA BAY LIGHTNING – FLORIDA PANTHERS 


03:35 NHL – play-off, 1/4 finału: ST. LOUIS BLUES – COLORADO AVALANCHE 


12:00 Magazyn NHL TONIGHT


15:15 
Mistrzostwa świata elity, Helsinki, Finlandia – grupa A: SŁOWACJA – DANIA 

Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

19:20 Mistrzostwa Świata Elity, Tampere, Finlandia, grupa B: FINLANDIA – CZECHY 

Komentarz: Piotr Szymczuk


10:50 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 16 na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

16:30 Tour of Norway, Norwegia: ETAP 1 na żywo


02:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Gabriel Rogaczewski

17:45 Magazyn BASKET+ 


18:00 Liga BSL – play-off, 1/4 finału: ANADOLU EFES – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:30 Energa Basket Liga – play-off, finał: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Warszawy)

21:00
Liga ACB – play-off, 1/4 finału: VALENCIA BC – BITCI BASKONIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

23:00 Liga BSL – play-off, 1/2 finału: FENERBAHCE BEKO – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN

Komentarz: Jakub Ryś


11:00
Premier Padel – Rome Major, Rzym, Włochy: MECZE 1. KOLEJKI 



10:25 
SMS Cup, Płock – mecz o 3. miejsce: SMS ZAGŁĘBIE LUBIN – SMS ZPRP KWIDZYN 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)

11:00
Final Four Ligi Mistrzów EHF: LOSOWANIE 


12:25 
SMS Cup, Płock – finał: SMS ZPRP PŁOCK – SMS ZPRP KIELCE 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)

18:50 PGNiG Superliga – 28. kolejka: STUDIO 

Studio: Sylwia Michałowska – Mariusz Jurkiewicz, Mariusz Jurasik (z Płocka)
Reporter: Damian Pechmann

19:10 PGNiG Superliga – 28. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz: Maciej Iwański, Grzegorz Chodkowski (z Płocka)


18:30
Mecz Towarzyski, Gliwice: POLSKA – NIEMCY na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Gliwic)


10:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: STUDIO na żywo


11:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: FACUNDO BAGNIS – DANIIL MEDVEDEV na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 3 na żywo
*(wszystkie korty)


13:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: ALIZE CORNET – MISAKI DOI na żywo

Komentarz: Maciej Synówka

13:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: TAYLOR TOWNSEND – CAROLINE GARCIA na żywo

Komentarz: Lech Sidor

14:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: CASPER RUUD – JO-WILFRIED TSONGA na żywo

Komentarz: Witold Domański

15:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: HUGO GASTON – ALEX DE MINAUR na żywo

Komentarz: Marek Furjan

16:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: PAULA BADOSA – FIONA FERRO na żywo

Komentarz: Maciej Łuczak

17:45 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: SIMONA HALEP – NASTASJA SCHUNK na żywo

Komentarz: Dawid Żbik

18:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: GIULIO ZEPPIERI – HUBERT HURKACZ na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak – Radosław Szymanik

18:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: CHLOE PAQUET – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Radosław Nijaki

19:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: PABLO CARRENO BUSTA – GILLES SIMON na żywo

Komentarz: Karol Stopa

20:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1. runda: LORENZO MUSETTI – STEFANOS TSITSIPAS na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Lech Sidor


18:55 Bauhaus-Ligan – 4. kolejka: VAESTERVIK SPEEDWAY – MASARNA AVESTA na żywo

Komentarz: Marcin Kuźbicki – Maciej Markowski

22:30 Magazyn EWINNER 1. LIGI ŻUŻLOWEJ 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie