Sport w TV: poniedziałek – 23 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Australian Open,  Melbourne, Australia: IV RUNDA 12:00 Magazyn SKRÓTÓW LA LIGA SMARTBANK 16:00 Magazyn SERIE A TIM REVIEW Redakcja: Piotr Dumanowski 17:00 Magazyn SKRÓTÓW LA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Australian Open,  Melbourne, Australia: IV RUNDA



12:00 Magazyn SKRÓTÓW LA LIGA SMARTBANK


16:00 Magazyn SERIE A TIM REVIEW

Redakcja: Piotr Dumanowski

17:00 Magazyn SKRÓTÓW LA LIGA SANTANDER 

Redakcja: Mateusz Święcicki


18:00 Magazyn SKRÓTÓW LA LIGA SANTANDER 

Redakcja: Szymon Przedpełski

18:25 Serie A TIM- 19. kolejka: BOLOGNA FC 1909 – US CREMONESE

Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Nowomiejski

19:15 Serial Dokumentalny PIŁKARZE NA PODSŁUCHU (ODC.5)


19:30 Magazyn PREMIER LEAGUE

Studio: Andrzej Twarowski – Michał Zachodny , Adrian Olek, Maciej Łuczak


20:00 Magazyn EREDIVISIE

Redakcja: Tomasz Włodarczyk

20:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE

Studio: Przemysław Rudzki – Łukasz Fabianski, Grzegorz Kaczmarczyk, Kamil Kosowski, Marcin Rosłoń

20:40 Serie A TIM – 19.kolejka: INTER MEDIOLAN – EMPOLI FC

Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 17.kolejka: VALENCIA CF  – UD ALMERIA

Komentarz: Michał Mitrut – Jakub Kręcidło

20:55 Premier League –  21. kolejka: FULHAM FC – TOTTENHAM HOTSPUR

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Piela


21:00 LaLiga Smartbank – 23.kolejka: FC ANDORRA – ALBACETE BALOMPIE


23:00 Magazyn HOLA LALIGA 

Studio: Tomasz Ćwiąkała – Jakub Kręcidło, Leszek Orłowski, Cezary Wilk

23:00 Magazyn ELEVEN GOL  

Redakcja: Tomasz Zieliński


19:00 Mistrzostwa Polski w 10 bilach, Kielce: MECZ FINAŁOWY



11:00 CCT South Europy Series 2 – play-offy: DZIEŃ 1


18:10  Ekstraklasa – 17. kolejka: PIAST GLIWICE – GL MALEPSZY ART-SOFT LESZNO

 Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – SAN JOSE SHARKS


01:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – LOS ANGELES KINGS


01:05 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – WINNIPEG JETS


02:05 NHL: ARIZONA COYOTES – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


12:15 Magazyn NHL ON THE FLY



01:55 Santos Tour Down Under, Australia: PODSUMOWANIE

Komentarz: Stanisław Brzózko


19:00 Vuelta a San Juan, San Juan, Argentyna: ETAP 2.
*(od 21:00 równiez w Eurosport 1)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:00 Liga BSL – 16. kolejka: ALİAĞA PETKİM SPORYUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET 

Komentarz: Radosław Spiak

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Adam Zakrzewski, Szymon Przedpełski

21:30 NBA: MIAMI HEAT – NEW ORLEANS PELICANS 

Komentarz:  Michał Łopaciński – Kamil Chanas


16:10 PNIG Superliga kobiet – 13. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE 

Komentarz: Piotr Dębowski – Joanna Obrusiewicz (z Lubina)


15:25 Mistrzostwa Świata, Płock – Puchar Prezydenta, 3. kolejka, gr. 2: TUNEZJA – ALGIERIA


15:25 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 3 : KATAR – ARGENTYNA


15:25 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 4: USA – BELGIA 


17:40 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 3:  STUDIO 


17:55 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 3: SERBIA – HOLANDIA na żywo

Komentarz w Viaplay: Krzysztof Bandych

17:55 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 4: CHORWACJA – BAHRAJN

Komentarz: Tomasz Górski

17:55 Mistrzostwa Świata, Płock – Puchar Prezydenta, 3. kolejka, gr.2: MACEDONIA PÓŁNOCNA – MAROKO


20:25 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 4: EGIPT – DANIA na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek

20:55 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 5. kolejka, gr. 3: NIEMCY – NORWEGIA

Komentarz: Mateusz Juza – Jan Korczak-Mlleczko


18:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 1


20:55 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: PODSUMOWANIE RAJDU


17:30 TauronLiga – 12. kolejka: ROLESKI GRUPA AZOTY TARNÓW – ONLYBIO PAŁAC BYDGOSZCZ 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor Bednarska


20:30 TauronLiga – 12. kolejka: MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 

Komentarz: Adam Romański – Dorota Świeniewicz


18:30 Grand Prix Tunisu, Tunis, Tunezja: SZERMIERKA KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz: Jakub Zborowski


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 8. 
*(wszystkie korty)



01:00 Australian Open, Melbourne, Australia –legendy: SCHETT/BRYAN – BLACK/BRYAN na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ARYNA SABALENKA – BELINDA BENCIĆ na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak- Magdalena Rejniak-Romer

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MAGDA LINETTE – CAROLINE GARCIA na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Dawid Olejniczak – Dawid Celt

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DONNA VEKIĆ – LINDA FRUHVIRTOVA na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MULTIKORT na żywo
*(do 08:00, również od 08:00-14:00)

Moderator: Dawid Żbik

04:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda miksta: BRKIĆ/ESCOBAR – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo

Komentarz: Hubert Błaszczyk

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ANDRIEJ RUBLOW – HOLGER RUNE na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Radosław Szymanik

06:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT –TOMMY PAUL na żywo

Komentarz: Witold Domański – Michał Lewandowski

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: STEFANOS TSITSIPAS –JANNIK SINNER na żywo

Komentarz: Lech Sidor – Karol Stopa

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda miksta: HUNTER/MERTENS – GOLUBIC/NICOLESCI na żywo

Komentarz: Lech Sidor

14:00 Magazyn THE CUBE 


00:05 F1 H2O, Grand Prix Szardży, ZEA, 5. runda: PODSUMOWANIE


12:35 F1 H2O, Grand Prix Szardży, ZEA, 6. runda: PODSUMOWANIE


02:05 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom