Sport w TV: wtorek – 24 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Bundesliga –  17. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC KÖLN



12:30 Reprezentacja Polski: STUDIO

Studio: Jacek Kurowski – Kazimierz Węgrzyn, Sebastian Mila, Robert Podoliński
Reporterzy: Szymon Borczuch (z PGE Narodowego), Kacper Tomczyk

12:40 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA – OGŁOSZENIE SELEKCJONERA REPREZNTACJI POLSKI
*(od 13:00 również w Polsat Sport)


18:00 Bundesliga –  17. kolejka: STUDIO
*(również o 20:00)

Studio: Rafał Kędzior – Paweł Kowalski, Radosław Gilewicz

18:20 Bundesliga –  17. kolejka: FC SCHALKE 04 – RB LIPSK

Komentarz: Kamil Kania – Marcin Borzęcki

18:45 Eredivisie – 18. kolejka: FC EMMEN – PSV EINDHOVEN

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki


20:00 Magazyn DEBATA+

Studio: Rafał Dębiński, Filip Surma – Tomasz Ćwiąkała, Michał Żewłakow, Grzegorz Mielcarski, Łukasz Wachowski

20:20 Bundesliga –  17. kolejka: BAYERN MONACHIUM – 1. FC KOELN

Komentarz: Mateusz Borek  – Tomasz Urban (z Monachium)

20:20 Bundesliga –  17. kolejka: HERTHA BERLIN – VFL WOLFSBURG

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Mateusz Skwierawski

20:20 Bundesliga –  17. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFB STUTTGART

Komentarz: Rafał Kędzior – Radosław Gilewicz

20:40 Serie A TIM- 19. kolejka: S.S LAZIO – AC MILAN

Komentarz w Eleven: Julian Kowalski -Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:55 Carabao Cup –  1/2 finału: SOUTHAMPTON FC – NEWCASTLE UNITED

Komentarz: Wojciech Piela – Maciej Łuczak


19:00 Mistrzostwa Polski w 9 bilach, Kielce: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY


11:00 CCT South Europy Series 2 – play-offy: DZIEŃ 2


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – FLORIDA PANTHERS


01:05 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – NEW YORK ISLANDERS


02:35 NHL: DALLAS STARS – BUFFALO SABRES


03:35 NHL: CALGARY FLAMES – COLUMBUS BLUE JACKETS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


17:55 Svenska Hockeyligan: HV71 – OSKARSHAMN


20:10 Puchar Świata – Liga Europy Zachodniej, Lipsk, Niemcy: KONKURS GRAND PRIX

Komentarz: Marek Wacławik


19:00 Vuelta a San Juan, San Juan, Argentyna: ETAP 3.
*(od 21:45 równiez w Eurosport 1)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Dominik Woźniak

18:30 Magazyn PIĄTA KWARTA

Redakcja: Radosław Spiak


10:15 Puchar Świata, Kronplatz, Austria: 1. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie: Marcin Szafrański
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski


13:15 Puchar Świata, Kronplatz, Austria: 2. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie: Marcin Szafrański
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

17:30 Puchar Świata, Schladming, Austria1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Sebastian Szczęsny

20:30 Puchar Świata, Schladming, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Sebastian Szczęsny


20:10 Retro TVP Sport – ME 2012: POLSKA – SZWECJA


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 9. 
*(wszystkie korty)



01:00 Australian Open, Melbourne, Australia –legendy: RADWAŃSKA/HANTUCHOVA – BLACK/STUBBS na żywo

Komentarz: Maciej Łuczak

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału debla: BONZI/RINDERKNECH – ZIELIŃSKI/NYS na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: JELENA RYBAKINA – JELENA OSTAPENKO na żywo

Komentarz: Witold Domański – Michał Lewandowski

04:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: KAREN CHACZANOW – SEBASTIAN KORDA na żywo

Komentarz: Lech Sidor – Radosław Szymanik


09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: JESSICA PEGULA –VICTORIA AZARENKA na żywo

Komentarz: Karol Stopa – Dawid Żbik

10:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – JIRI LEHECKA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

14:00 Magazyn THE CUBE 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom