Sport w TV: poniedziałek – 24 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW


00:45 Major League Soccer – 20. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:55 CONCACAF Gold Cup 2017, USA – 1/2 Finału: MEKSYK – JAMAJKA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WISŁA KRAKÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:15
 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: PIAST GLIWICE – POGOŃ SZCZECIN premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
International Champions Cup: INTER MEDIOLAN – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD

20:20 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Deventer,  Holandia – grupa A: NORWEGIA – DANIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30
 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Tilburg,  Holandia – grupa A: BELGIA – HOLANDIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD


11:00 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: AUSTRIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

12:45 
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: NIEMCY – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

13:30 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: ARGENTYNA – CHINY na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

15:00 
The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

17:00 The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz


13:00 The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 3 miejsce: USA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Jędrzej Stęszewski

18:45
CLAF Bowl XXIV: PRAGA BLACK PANTHERS – OSTRAVA STEELERna żywo


19:00 
The World Games, Wrocław, Polska – finał: NIEMCY – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Jędrzej Stęszewski


15:15 
The World Games, Wrocław, Polska: AKROBATYKA SPORTOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

16:10 
The World Games, Wrocław, Polska: SKOKI NA TRAMPOLINIE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

17:15
 
The World Games, Wrocław, Polska: AKROBATYKA SPORTOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

19:00 
The World Games, Wrocław, Polska: SKOKI NA TRAMPOLINIE – FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

19:40
 
The World Games, Wrocław, Polska: AKROBATYKA SPORTOWA – FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz


14:25 Tour de Wallonie: ETAP 3  na żywo
*(od 15:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


14:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – 1/4 Finału: WŁOCHY – ROSJA na żywo


20:20 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – 1/4 Finału: WĘGRY – KANADA na żywo


09:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 – ELIMINACJE na żywo
*(od 10:00 w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

17:25 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport HD: Przemysław Babiarz


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklubie: Kacper Merk


00:10 World Grand Prix – grupa 1: CHINY – SERBIA premiera.200
Ipla

02:00 World Grand Prix – grupa 1: TAJLANDIA – WŁOCHY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


09:00 The World Games, Wrocław, Polska: BULE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krystian Sobierajski

14:30
 The World Games, Wrocław, Polska: BULE na żywo
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski

sporty walki
22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


09:00 The World Games, Wrocław, Polska: JAZDA SZYBKA NA TORZE ULICZNYM na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Alicja Dworakowska

16:30
 The World Games, Wrocław, Polska: JAZDA SZYBKA NA TORZE ULICZNYM na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Alicja Dworakowska


16:00 Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


11:00 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla


20:30 Elite League: BELLE AUE ACES – WOLVERHAMPTOM WOLVES na żywo
Ipla

inne
09:00 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 4 na żywo


16:00 
The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 4 na żywo


18:00 The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00 
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie