Sport w TV: poniedziałek – 25 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – 2. runda, grupa J: POLSKA – HOLANDIA


08:30 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: KORONA KIELCE – POGOŃ SZCZECIN 
Ipla

10:45 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: GÓRNIKA ZABRZE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI
Eurosport 1 HDIpla

17:00 
Magazyn SERIE A 
Ipla

17:30 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Studio: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Wrocławia)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz (z Wrocławia)

18:00 
1. Liga – 22. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – 1. FC SLOVACKO na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:00 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

19:00 
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:00 
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

20:25 Bundesliga – 23. kolejka: RB LIPSK – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:55 
La Liga Santander – 25. kolejka: GIRONA FC – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

22:55 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn EKSTRAPAKA – 23. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Radosław Śliwiński


20:00 Ekstraklasa – 18. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo



12:00 UAE Tour, ZEA: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:25 Eliminacje Mistrzostw Świata – 2. runda, grupa J: GRY – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź – Jacek Łączyński

19:05 
Eliminacje Mistrzostw Świata – 2. runda, grupa J: STUDIO na żywo
*(od 20:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:20 
Eliminacje Mistrzostw Świata – 2. runda, grupa J: POLSKA – HOLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Val di Fassa, Włochy: SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia


17:30 PlusLiga – 22. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 22. kolejka: MKS BĘDZIN – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00 
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


19:00 PSA World Tour, Chicago, USA: 3. RUNDA na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: THOMAS FABBIANO – FERNANDO VERDASCO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – ROGER FEDERER na żywo
Ipla

18:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – RAMKUMAR RAMANATHAN na żywo
Ipla

23:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: GERARDO LOPEZ VILLASENOR – STEVE JOHNSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie