Sport w TV: poniedziałek – 7 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – Katar 2022: LOSOWANIE


15:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

16:15 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny

16:30 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski

17:10 Eliminacje Mistrzostw Świata – Katar 2022: STUDIO

Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Robert Podoliński

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 12. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PGE FKS STAL MIELEC
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


17:55 Eliteserien – 28. kolejka: VALERENGA FOTBALL – ROSNBORG BK
Eurosport Player

18:00 Eliminacje Mistrzostw Świata – Katar 2022: LOSOWANIE

Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Sobczyński

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Michał Żewłakow (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Tomasz Lipiński

20:15 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Ipla
Studio: ??? – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 12. kolejka: WISŁA PŁOCK – GÓRNIK ZABRZE
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


20:25 Bundesliga – 10. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC AUGSBURG
Ipla

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A – 10. kolejka: ACF FIORENTINA – GENOA CFC 
Ipla

20:55 Premier League – 11. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: SD EIBAR – VALENCIA CF

Komentarz w nSport+: Rafał Wolski – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka

21:05 Magazyn GOL 

Studio: Rafał Patyra, Maciej Adamiak

22:00 Magazyn EREDIVISIE 
Ipla

23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)

Studio: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny,  Kamil Kosowski

23:00
Magazyn EKSTRAPAKA – 12. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Wójcik


18:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 7 


00:50 Basketball Super League – 11. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

02:50 Basketball Super League – 11. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Piotr Wesołowicz


18:00 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa B: HISZPANIA – CZECHY na żywo
Eurosport Player

18:05 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa D: POLSKA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

20:00 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa D: RUMUNIA – NORWEGIA na żywo
Eurosport Player

20:15 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa B: ROSJA – SZWECJA na żywo
Eurosport Player


17:30 Tauron Liga – 12. kolejka: JOKER ŚWIECIE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 10. kolejka: MKS BĘDZIN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE
Polsat Sport HD


11:00 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 13:00)


13:45 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 18:05)


20:00 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(od 22:15 w Eurosport 1 HD, do 00:00)


10:00 PSA World Tour, Kair, Egipt: DZIEŃ 1 – KOBIETY 



21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


00:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie