Sport w TV: poniedziałek – 8 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda


08:00 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z KATOWIC na żywo
*(również o 17:20)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: ARKA GDYNIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
Ipla

13:45
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA JERZEGO BRZĘCZKA na żywo
Iplasport.tvp.pl

14:45 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: KORONA KIELCE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
Ipla

17:00 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI 
Ipla

17:00
Magazyn SERIE A 
Ipla

18:00
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

19:00
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

19:00
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

19:20
Magazyn EREDEVISIE 
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: 1. FC KÖLN – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:25 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 11. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Stachowicz

22:15 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:00
Ekstraklasa – 3. kolejka: FC TORUŃ – CLEAREX CHORZÓW na żywo


14:00 NBA Preseason: PHILADELPHIA 76ERS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD


22:30 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia


10:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 1 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


19:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE 

Redakcja: Łukasz Siudak


01:30 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: MEKSYK – SERBIA 
Ipla

06:30 Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: TURCJA – USA na żywo
Ipla


06:30
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: NIEMCY – SERBIA na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: CHINY – AZERBEJDŻAN na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: HOLANDIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: TAJLANDIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

15:00
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: BUŁGARIA – ROSJA 
Ipla

16:00
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: JAPONIA – PORTORYKO 
Ipla

19:00
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: MEKSYK – BRAZYLIA 
Ipla


22:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME
Polsat Sport HDIpla


18:00 PSA World Tour, Philadelphia, USA: 3. RUNDA na żywo
Eurosport Player


07:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: MATTHEW EBDEN – FRANCES TIAFOE na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: GAEL MONFILS – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: MACKENZIE MCDONALD – MILOS RAONIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: STAN WAWRINKA – BORNA CORIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: YIBING WU – ZHE LI na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:45 Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


20:25 SGB Premiership – Finał: POOLE PIRATES – KING’S LYNN STARS na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki

20:30
PGE Ekstraliga: GALA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko
Prowadzenie: Marcin Majewski, Dorota Gardias
Reporterzy: Joanna Cedrych, Sergiusz Ryczel

inne
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie