Sport w TV: wtorek – 9 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PGNiG Superliga – 7. kolejka: PGE VIVE KIELCE – MMTS KWIDZYN


04:25 Major League Soccer – 32. kolejka: SEATTLE SOUNDERS FC – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport Player

08:00 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z KATOWIC na żywo
*(również o 18:35)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:45
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD


13:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:15
 Tre Valli Varesine, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:45 EuroCup – 2. kolejka, grupa C: KK PARTIZAN – ZENIT ST. PETERSBURG na żywo
Eurosport Player

20:15 
EuroCup – 2. kolejka, grupa C: LYON-VILLEURBANNE – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo
Eurosport Player

20:30
EuroCup – 2. kolejka, grupa B: UNICAJA MALAGA – SKYLINERS FRANKFURT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla



09:30 Puchar Świata, Samsun, Turcja – Finał: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00
Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD

20:00
PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10
PGNiG Superliga – 7. kolejka: PGE VIVE KIELCE – MMTS KWIDZYN na żywo


00:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

10:30 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:35 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


01:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: MĘŻCZYŹNI DO 56 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny


18:30 1. Liga – 3. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – GWARDIA WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 International Championship, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


18:00 PSA World Tour, Philadelphia, USA: 3. RUNDA na żywo
Eurosport Player


07:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: LEONARDO MAYER – RICHARD GASQUET na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1. runda: DENIS SHAPOVALOV – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: MATTHEW EBDEN – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: JEREMY CHARDY – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: MARIN CILIC – NICOLAS JARRY na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:30 FIA World Touring Car Cup, Wuhan, Chiny: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie